Şimdi Ara

TATA Alınır mı? Yorumlar-Tavsiyeler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ev alma amacı ile kendi aracımı satışa çıkardım.

35 bin lira ayırıp 2.el ayağımı yerden kesecek bir araç almayı düşünüyorum. Piyasaya baktım bu fiyata klimasız palio veriyorlar, hemde 2000 model.

Bende düşük km, klimalı, otomatik camlı vs. bi tata mı alsam diyorum. ev aldığım için muhtemelen artık ömürlük bineceğim.

Bu araçlar söylendiği kadar sıkıntılı mı

Ne yapmalıyım

• Hocam aslinda arkadaslar cevap yazmayarak dolayli da olsa cevap vermisler , tata ya bulasmayin derim, uzun sure kullanilacagina gore palio , tipo gibi fiat grubu araclar mantikli..

Renault modus, fiat idea gibi duyulmamis araclarada bakabilirsiniz, cunku motorlari renault fiat grubuyla genelde ortak oldugu icin ve sizinde amac kullanmak oldugundan piyasayi dusunmenize gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tata alacağına peugeot 206 al geç
  • Sizin gibi düşünüp kuzenime tata vista aldık.1.3 Multijet 2012 model.Çokta memnun.Eğer Büyükşehirlerde yaşıyorsanız kesiinlikle tavsiye ederim.4 cam otomatik klimalı ve yeni bir araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamilhan10

Sizin gibi düşünüp kuzenime tata vista aldık.1.3 Multijet 2012 model.Çokta memnun.Eğer Büyükşehirlerde yaşıyorsanız kesiinlikle tavsiye ederim.4 cam otomatik klimalı ve yeni bir araç.
    fiat motorunu kullanıyor evet. ama tata genel olarak sıkıntı çıkarır mı ondan çekiniyorum. bursa'da yaşıyorum.

her bakımda ıvır zıvırda servise uğrayıp yolunmakta istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Hocam aslinda arkadaslar cevap yazmayarak dolayli da olsa cevap vermisler , tata ya bulasmayin derim, uzun sure kullanilacagina gore palio , tipo gibi fiat grubu araclar mantikli..

Renault modus, fiat idea gibi duyulmamis araclarada bakabilirsiniz, cunku motorlari renault fiat grubuyla genelde ortak oldugu icin ve sizinde amac kullanmak oldugundan piyasayi dusunmenize gerek yok
    hocam 35 bin tl ye fiat idea, renault modus bulursan ilan atar mısını? ben göremedim.
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    1 aydır kullanıyoruz.Motordan yana sıkıntı yaşama ihtimaliniz yok.Biz istanbul'dayız yetkili servisi de var burada.Vista piyasası da yükselişte bir kaç ay sonra 45 binlere çıkarsa şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamilhan10

1 aydır kullanıyoruz.Motordan yana sıkıntı yaşama ihtimaliniz yok.Biz istanbul'dayız yetkili servisi de var burada.Vista piyasası da yükselişte bir kaç ay sonra 45 binlere çıkarsa şaşırmam.
    hocam 40 bin liraya 2000 model klimasız araba satanlar var. o yüzden insanlar bu tip seçeneklere yönelmeye başladı.

vista modeli iyidr ama benim param şuan ona yetmiyor
  • Size 2 model önereyim.Biniciyseniz değerlendirin bence.
    Suzuki Liana
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-o-bir-japon-harikasi-809576444/detay
    Kia Rio
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-sahibinden-temiz-kia-rio-838672402/detay
    İkisi de c sınıfı.Rio'nun piyasası bir tık daha iyidir.

• tata vista al keyfine bak 1.3 mj yada 1.4 kafana göree ikiside fiat motoru.
  • parçaları inanılmaz pahalı, satması zor. benim arkadaşta vardı, sattırdım yerine clio3 aldı. o günden beri çok rahat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.