Şimdi Ara

Tat ve Koku alma kaybı problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. Ben 2 hafta önce ateş, halsizlik ve baş ağrısı yaşamıştım. Koronadan şüphelenmiştim. 3-4 gün sürdü sonrasında geçti fakat test yaptırmamıştım.. Son 3 - 4 gündür genel olarak yediğim şeylerden hiç tat ve koku almıyorum ya da az alıyorum baskın bir tadı veya kokusu varsa. Lezzetini hiç hissetmiyorum yediğim şeyin şu 3 - 4 gündür.

Kendimi gayet iyi hissediyorum şu an. Ateş, halsizlik, baş ağrısı gibi hiç bir belirti yok. Sizce 2 hafta öne korona geçirdim fakat tat ve koku alma duyumu hala kazanamadım mı hala yoksa şu an korona geçiriyor olabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 4 Kasım 2020; 2:27:20 >

• Olabilirsin, bu ikilemde kalmamak için test yaptırın. Bende tat ve koku kaybı yaşadım burnum tıkandı onun haricinde hiç belirti olmadı ama sonuç pozitif.

Şuan karantinada 7. günüm şikayetim gün içerisinde bir kere gelen hafif ateş hissi ve burunda doluluk hissi tat ve koku azalması hala devam ediyor. Bu uzun geçecek bir belirtiymiş hemen bir haftada düzelmiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.