Şimdi Ara

TASO'LARI HATIRLAYAN VAR MI??(POKEMON) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
4
Favori
48.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

vay be ne günlerdi

bizim aşağı mahallenin pis çocukları köpekle gelip tasolarımızı alırdı :(

• Bahsettiğiniz her taso bende mevcut ss gelebilir
  • Epeyce vardı bende de.
    Hatta halen duruyor 100 küsür tane ama nerde bilmiyorum. Bulursam resmini eklerim

Tolga
    Evet onlardan da vardı bi 20 küsür tane
  • hatırladığım kadarıyla 2-3 çeşit taso vardı
    tv taso böyle aşşa yukarı yaptığımda pokemonun gelişmiş halini görürsün
    dev taso varsu kocamandı
    koleksiyon tasoları vardı kalındı falan hey gidi günler hey
    ben malledeki bütün çocukları yenerdim(üterdim) sonrada o tasoları o çocuklara tekrar satardım
    küçüklüğümden belli ne olacağım(iş adamı)
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

vay be ne günlerdi

bizim aşağı mahallenin pis çocukları köpekle gelip tasolarımızı alırdı :(

bizimkiler köpek olmadan yapardı tehdit ederlerdi herkes verirdi sonra ağlardı
  • Ütülme korkusuna asla taso oynamadım.

Ama en sonunda annem hepsini kırmıştı gözüm önünde az ağlamamıştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: anchoret90

bundan daha eski tasolar vardı.hani böyle ortasında bombeli.

taş devriydi galibahatırlayanınız var mı?

Hayal meyal hatırlıyorum o dediklerini sanırım o zamanlar daha okula gitmiyordum

Benim tasolar hala duruyor atmadım kıyamadım. Manevi değeri var sonuçta. Aha bunlar da meydanda olanlar gerçi biraz yeni sayılır( taş çatlasın 7 yıllık)

TASO'LARI HATIRLAYAN VAR MI??(POKEMON)

• bende hala var 100 ü geçik koyarım resimlerini
  • ooo mahlle maçları bile yapardık
  • offf hastasıydım ben
  • Bu konudaki kullanıcılar: raydric, Necessa®i, Klostrian, Gézgin, uzil, DeV1lMayCry, DEMosTy, ß@tWo, barman, drift34, muster, copela, Can !, GebereJackson, Commander41©, MavimsiDünya, miccoli, temo, quaser1984, AppendiX, şahin05, IloveYouTuqcee, muskeder, Red Fox, [C_a_N_e_R], Magina

millet çocukluguna döndu
  • Parayla başkasına satardım sonra onu yenip tekrar tasolarımı alırdım para bana kalırdı küçükten ticaret yapıyoduk be

bi de daha çok alsın diye yapıştırıyoduk 2 tanesini 3 tanesini önden arkadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can ! -- 4 Nisan 2008; 22:36:02 >
  • benim hiç fazla tasom olmamıştı be 50 tane falan olmuştur en fazla ama ne cips yemişimdir taso için be
  • Ah ulan ah ne günlerdi şimdi hatırladım.
  •  TASO'LARI HATIRLAYAN VAR MI??(POKEMON)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nieaufgabe -- 4 Nisan 2008; 22:40:11 >
  • ulan hep üst mahalledeki bir çocukta kimsede çıkmayan bir futbolcu kartı veya taso kahramanı olurdu ama o çocuğu biz hiç göremezdik

bir efsaneydi sanırım
  • 24 lük tazmanya canavarı var şuan elimde loney tunnes tasoları pokemonlardanda eskiydi
  • Bu konudaki kullanıcılar: kenex, Vanilla__, c0nfine, Commander41©, LiesOfFear, .Mirliva., DeV1lMayCry, nieaufgabe, GebereJackson, xHannibalx, ogux06, saygacfurkan, SilverQuasar, GaMeLeCtROniCa, guardian91, Necessa®i, loodyeyes, Gézgin, ß@tWo, barman, MavimsiDünya, miccoli, quaser1984, şahin05

Vayy taso oynayan baya varmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GebereJackson

Geçen sene bi arkadaş ortaya atmıştı taso muhabbeti. Sonra okula getirdi, turnuva yapalım dedik. Turnuva giriş ücreti 50 kuruş 10 kişi girdi turnuvaya. Teneffüslerde hatta derslerde görmeniz lazım koca eşşekler yerde oturmuş taso oynuyolar. Bir sonraki ders fizik sınavı var normalde herkes çalışır, millet taso oynuyodu Turnuvayı ben kazandım 5 lirayı da indiregandi Ama nelerden döndüm, tasom kalmadı vurmalık rakibimden aldım bea, ordan yendim adamı sonra finalde

VURMALIK

• resmini koyduun tasolar daha yeni bile taso3 onlar.heleki taso 1 ler vardı offf ne oynardık zamanında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.