Şimdi Ara

Tarihin en kotu galatasarayi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sezon tarihin en kotu galatasarayidir

Ne 8.olsugumuz sezon ne de 6.olsugumuz sezon

Hiçbir sezon bu kadar silik bu kadar kotu bir futbol hatirlamiyorum

Bundan berbat kadrolari da gordu bu gozler ama sesigim gibi bu kadar berbat oynadimizi gormedim

Kadroyla felan aciklanacak birşey degil bu takimda kimlik yok mantalite yok

Oyun ustunlugu yok ceza alankna giremiyoruz

Elazig tuzla vs ile mac yaptigimiz da oyun ustunlugu bizde olmuyor

Kadro cop felan demeyin oynadigimiz lig sampiyonlae ligi degil rakiplerimiz epl deki gibi ortasiralarda da olsa yildizi olan takimlar degil

• Galatasaray forumu niye olu diyorsunuz

Maclari izleyin anlarsiniz

Millet biz mi kendi kendini sinir hastasi etsin

Bjk gibi oyun oynasa takim suan en kalabalik forum gs forumu olurdu

Nasil bjk sampiyon olunca iyi gidince birden en kalabalik forum oldu

Insanlar futboldan sogudu bu yonetim bu teknik direktor insanlari takimlarindan soguttu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 14 Ocak 2017; 19:53:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Iniesta

ne zaman iyiydi ki 96-2000 arasi nasil yukseldiginizi de herkes ogrendi

Konum galatasaraylilari ilgilendiriyor

Sizinle hic alali degil

Amacin tamamen tartisma cikarmak

Kaile almiyorum seni
  • yazacak bişey bulamadım yazıp yazıp sildim. siz anladınız
  • quote:

geldi yine 2 yıldızlı anadolu takımı taraftarı
  • Ya su adamı alıntılamayın kaıle almayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matheson

quote:

dini karistirarak bir yildiz fazlamiz olacagina kalsin
  • bak kardeşim.

Bana Bosnalı Deli Mehmet derler. Akrabalarımın çoğu Türkiye'de. Savaş zamanında hepsi oraya kaçtı. Ama ben gitmedim. Neden mi? burada kalan Bosnalı müslüman kardeşlerimize sırplar eziyet etmesin diye. Çok şükür atlattık o günleri. Şimdi ortalık sakin. Biz de diğer direnişçi arkadaşlarla ''dh''de takılıp kafamızı dağıtmaya çalışıyoruz. Yalnız günlerdir huzurumuzu kaçıran bir şey var. "Senin açtığın, bir seye benzemeyen, sacmaa başlıklar!!" Eğer buna devam edersen, Türkiye'deki akrabalarıma bir kaç günlük ziyarette bulunacağım. ıp numarandan evini buldum. benim akrabaların bir sokak yukarısında oturuyormuşsun. Hazır gelmişken sana da bir uğrayayım diyorum. Bosnalı Deli Mehmet lakabını nasıl aldığımı sana anlatayım. Arkadaşların da selamı var. 5 gün içinde Türkiye'deyim. Görüşürüz.
  • quote:

quote:

quote:

Siz 8 yerken biz avrupa takımlarını dize getiriyorduk..
  • 3 büyükler şuan; Anadolu topçuları + 2 tane maç kurtaran adam, şeklinde oluşuyor. Gs bruma ve Muslerayı çıkartsa bir Osmanlı, Fener Lens, Kjaer ve Skrteli çıkartsa bir Bursaspor(Bkz; Fernandao, Şener, Ozan Tufan), Beşiktaştan zzaten Gomez, Sosa çıktı, şimdi Queresma da çıksa atak yapamazlar, bütün maçları takip ediyorum Beşiktaşın bütün taktiği Queresmaya at o bir şey yaparsa yapar üzerine kurulu, Gs yine Yasinle gol buluyor...

Özetle 3 büyükleri büyütmeyin artık, eskiden de bu güçteydiler, ancak anadolu takımları bu kadar iyi değildi, şimdi Osmanlı taş gibi oynuyr, Konya bugün ilk yarıyı domine etti, Başakşehir malum, Bursa malum, Antalya desen hücumda çok etkili vs... O yüzden 3 büyüklere yüklenmemek lazım, bu maç kazanılırsa zaten unutucak herkes kötü futbolu.
  • quote:

quote:

quote:

senin gibilerden hala kaldı mı ya ? cidden bu tartışmayı milyonuncu kez başlatıcak mısın ? şimdi sana başkanının feto sohbetlerine katıldığı görüntüleri falan mı atıyım tekrardan ? aynı şeylere dönüp durmayın

• quote:

Kötü bir takımdan 6 şampiyonluk, sayısız kupa geride olmak nasıl bir duygu
  • ......
  • Ya arkadaslar neye gore takiminizi kotuluyosunuz her sene sampiyonmu olmasi lazim bir takimin basarili olmasi icin ? 2010 sezonu daha berbat ve kotuydu hatirlamiyosunuz heralde. Oyle he dedimi olmuyo hersey suan yeni bi yapilanmaya gidilse en az 3 seneye ihtiyaci var gs nin her takimda oluyo inisler cikislar onemli olan kuluplerin saygisini sevgisini ahlakini yitirmemesi ve ebedi dostlugu unutmamasidir.ama yonetimin acilen degismesi lazim yoksa gec kalinirsa kurtulma suresi uzar. Her yenilgide karsi tarafa saldirmak cikis yolu degildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan her konuda bi sidik yarışı. iyice forum boka sardı.

• Gene gelmiş BJKlinin biri, boş boş konuşmuş.

Galatsaray'ın 96-00 arası Hagi gibi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi onlarından biri, Hakan Şükür forveti, Popescu savunmacısı, çözülememiş bi sistemi ve başarıya aç bi hocası vardı.

Ligde İstanbulsporla değil, FB-BJK-TS ile kapışıyordu. Yani her yerde rekabet vardı. Ligde bu takımlara üstünlük sağlayıp kazanmayı alışkanlık haline getiren takım, artık yavaş yavaş Avrupa'ya da uyum sağlayarak milenyumun ilk yıllarında 2 sezon bi daha da yanına yaklaşılabilir bi performans gösterebilmiş değil.

Şimdi iyi diye bahsedilen, rakip tanımaz denilen, göklere çıkarılan, daha oynanmadan kendilerini önümüzdeki 5 sezonun favorisi görenlenleri de izliyoruz Avrupa arenasında.

Ben ömrü hayatımda bu kadar abartılan bi takım görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Gene gelmiş BJKlinin biri, boş boş konuşmuş.

Galatsaray'ın 96-00 arası Hagi gibi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi onlarından biri, Hakan Şükür forveti, Popescu savunmacısı, çözülememiş bi sistemi ve başarıya aç bi hocası vardı.

Ligde İstanbulsporla değil, FB-BJK-TS ile kapışıyordu. Yani her yerde rekabet vardı. Ligde bu takımlara üstünlük sağlayıp kazanmayı alışkanlık haline getiren takım, artık yavaş yavaş Avrupa'ya da uyum sağlayarak milenyumun ilk yıllarında 2 sezon bi daha da yanına yaklaşılabilir bi performans gösterebilmiş değil.

Şimdi iyi diye bahsedilen, rakip tanımaz denilen, göklere çıkarılan, daha oynanmadan kendilerini önümüzdeki 5 sezonun favorisi görenlenleri de izliyoruz Avrupa arenasında.

Ben ömrü hayatımda bu kadar abartılan bi takım görmedim.

İmzamı atarım bu yazılanların altına. Duygularıma tercüman olmuşsun dostum. Ellerine sağlık. Bu günler de geçecek birileri elbet şerefli üçüncülüklere tekrar kanat açacaklar :) tıpkı 2003 den sonra olduğu gibi. 2003 de de bjk liler 100. Yıl ların da iyi kadro kurmuş "ohooo bundan sonra her sene" tribine girmişler di 2 sene öncesine kadar herşey ortada :)))

• quote:

quote:

quote:

Tarihin en kotu galatasarayi

Solda ki ihsan kalkavan(eski bjk yöneticisi) orta daki de ömer çavuşoğlu (o da aynı şeklde eski fb yöneticisi)

Şimdi sormazlarmı adama: din ime küfür eden müslüman olsa diye?

• Daha da kötüsünü görmek dileğiyle.

Komidin üstüne konan paranın acısı bu kadar kolay çıkmamalı.
  • ulan adamlara bak başkasının bölümünde istediği gibi at koşturuyorlar. biz başka bölüme yorum yapınca yanlış anlaşılmasın diye düzgün cümleler kurmaya çalışıyoruz bunlar gelmiş biri beter olun diyor, ötekisi şike yaptınız diye tahrik ediyor kimsenin müdahale ettiği yok.

kendi bölümümüze kendi takımımız hakkında konu açıyoruz onu bile şikayet ediyorlar. futbol konuşamaz hale geldik forumun içine sıçtılar resmen. Fenerliler en azından futboldan anlıyordu bunların geçmişlerinden bile haberi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclusive -- 26 Nisan 2017; 17:28:54 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.