Şimdi Ara

Tarihi Savaş Film Önerisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
12.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sakitty

Cennetin Krallığı..

KINGDOM OF HEAVEN

Evet bu film gerçektende güzel. Olabildiğince objektif olmaya ve tarafsız kalmaya dikkat etmişler.

SCHINDLER'S LIST (Schindler'in Listesi) gibi taraflı bir film değildir.

Tarihi Savaş Film Önerisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByMeanMachine

quote:

Orjinalden alıntı: c0ss

ER Ryan'ı Kurtarmak
    300 Ispartalı

Bunlarıda kesinlikle izle..

Isparta değil Sparta

• kardeşler takımı gerçekten güzel izlemeni tavsiye ederim
  • valla burda geçen tüm filmleri izledim ama hiç izlememiş biri için braveheart ın etkisi başkadır, gerek başlangıcı gerek bitişiyle çok etkili bir film özellikle de mel gibson fena yapıyor bu işi
  • Yüzüklerin Efendisi 3 seri

Yüzük Kardeşliği

İki Kule

Kralın Dönüşü

Fanatiğiyimdir. Y.E her anlamda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ouz55

cennetin krallığı

sonunda kendılerını one cıkarmalarına ragmen guzel fılm dı Selahaddin Eyyubi :D
  • Ben-Hur (Bir Klasiktir)
    Hotel Rwanda
  • konuyla alakası yok ama kardeşler takımının 10 bölümünü 1 günde izlemiştim,dışarı çıkınca egzoz,motor sesinde siper alma durumuna geçiyodum nerdeyse, otobüsle giderken birazdan çıkarma başlıycak gibi hislere kapılıyodum
  • aynıları fifa 99'da başıma geliyordu.cine 5 de lig maçı seyrederken bazen kendimi kaybediyordum..w a s d tuşlarına basarak sanki futbolcular kontrolümdeymiş gibi davranıyordum.hatta tv den lig maçı seyrettiğimde her futbolcuya istediğim hareket ve pasları vermiyor diye küfür yağdırıyordum.

quote:

Orjinalden alıntı: Dersimli13

konuyla alakası yok ama kardeşler takımının 10 bölümünü 1 günde izlemiştim,dışarı çıkınca egzoz,motor sesinde siper alma durumuna geçiyodum nerdeyse, otobüsle giderken birazdan çıkarma başlıycak gibi hislere kapılıyodum
  • Braveheartı izledim.Cennetin Krallığıda iniyor.Onuda izleyeceğim.Sağolun.Başka önerileri olan varmı
  • tam benim kafadan, şu izlediğin sana önerilen tüfeksiz :) film listeni tek düze bir sıra yaparsan, bizde sıradan listeni takip edebiliriz. düşünce süper.
  • En kral filmi kimse yazmamış

Patton
  • 3 yıllık hort

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 5 Şubat 2012; 9:39:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

3 yıllık hort

ben arama motorundan buldum dostum, demekki hala güncel bir konu. sende 0 iki yıl içerisinden bilmediğimiz bir tarihi film söyle bize :)
  • bulunsun

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.