Şimdi Ara

Tarihdeki Favori Kişiniz Kimdir (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
0
Favori
7.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben gülüyomuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Claymoré -- 11 Kasım 2006; 22:20:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismailucar

quote:

Orjinalden alıntı: Luaxelit

bende sana teşekkür ediyorum anlayışlı yaklaştığın için..
    ve;
    hitler aşırı milliyetçi faşist aşırı hırslı bi diktatördür tek amacı tüm dünyada sadece alman ırkının olmasıdır..
    Mao; ezilen halkı örgütleyip halkın ve üretenlerin yönetimde olduğu bi rejim kuran bir devrimcidir.
    şu anda çin in kapitalizmin doruklarında olması bu süreçten sonra global değişimin bi parçası olmasıdır..

Çook guzel acıklamışsın arkadasım
    bilgisiz ve kültürsüz arkadasların birazda olsun aydınlanmasına yardımcı olmuşsun

Bilgisiz diye bana hitap etti isen ben 150 bin den fazla sayfa dünya tarihi okumuş bir insanım kaldı ki bunu n 100 bin sayfasına yakını da Türk tarihi, Sana dedem korkut un hikayelerinden sana Yavuz Bahadıroğlunun yanıyor a kadar, Hz Yakup A.s. ın hayatından Hz Eyyüp A.s. hayatına kadar, Henry Ford un nasıl Ford otomobil fabrikasını kurduğundan 3 tane dev otomobil firmasının nasıl TS16949 standartlarını belirlediğine, J.F Kennedy suikastinden Muhammed Ali ye macellan a AmerigoVespuci ye Mao ya, İtil bulgarlarına, Avarlara, Hammurabi kanunlarına, Hitilere, Germiyanoğullarından Celali takvimine kadar neler bilmek istiyorsun ?

1444 te ne oldu ? voyvada bilinen dracula mıdır ? Şattülarap üzrinde oynana oyunlara kadar, 1940 ta israil-Lübnan savaşına, Bismarc ın neden güney kutbuna dğru taarruza geçtiğine sor anlatayım...

Bana nağme yapma cahil diye... Önce bir 10.000 sayfa oku karşıma öyle geç...

• MUSTAFA KEMAL ATATÜRK... NUR İÇİNDE YAT ATAM.. KEŞKE ŞU GÜNLERDE YANIMIZDA OLABİLSEYDİ
  • Hitler diyen herkese
  • quote:

Orjinalden alıntı: X Files

quote:

quote:

ve;
    hitler aşırı milliyetçi faşist aşırı hırslı bi diktatördür tek amacı tüm dünyada sadece alman ırkının olmasıdır..
    Mao; ezilen halkı örgütleyip halkın ve üretenlerin yönetimde olduğu bi rejim kuran bir devrimcidir.
    şu anda çin in kapitalizmin doruklarında olması bu süreçten sonra global değişimin bi parçası olmasıdır..

bilgisiz ve kültürsüz arkadasların birazda olsun aydınlanmasına yardımcı olmuşsun

Bilgisiz diye bana hitap etti isen ben 150 bin den fazla sayfa dünya tarihi okumuş bir insanım kaldı ki bunu n 100 bin sayfasına yakını da Türk tarihi, Sana dedem korkut un hikayelerinden sana Yavuz Bahadıroğlunun yanıyor a kadar, Hz Yakup A.s. ın hayatından Hz Eyyüp A.s. hayatına kadar, Henry Ford un nasıl Ford otomobil fabrikasını kurduğundan 3 tane dev otomobil firmasının nasıl TS16949 standartlarını belirlediğine, J.F Kennedy suikastinden Muhammed Ali ye macellan a AmerigoVespuci ye Mao ya, İtil bulgarlarına, Avarlara, Hammurabi kanunlarına, Hitilere, Germiyanoğullarından Celali takvimine kadar neler bilmek istiyorsun ?

1444 te ne oldu ? voyvada bilinen dracula mıdır ? Şattülarap üzrinde oynana oyunlara kadar, 1940 ta israil-Lübnan savaşına, Bismarc ın neden güney kutbuna dğru taarruza geçtiğine sor anlatayım...

amma cok gocunan varmış yaa ben ortaya salladım kültürsüz lafını hemen oltaya gelmeyin...
    Hz Eyyüpün hayatını dedem korkut un hikayelerini falan anlatıyım demişsinde kendine sakla bana hikaye anlatma
    + bir insan ister 10 sayfa okusun ister 1 milyon sayfa okusun bu sayfanın sayısıyla pek alakalı deil okuyan kişiyle alakalı ne kadar kültürlü ve cahil olacahı...
    neden bukadar saldıgan bi yapıdasınız anlamıyorum sizi

herşeyide üstünüze alınıp cvp atmayın...

• İşin kısası bu adamların Türklüğe olan yararları nelerdir???(mao,lenin,stalin,che,castro,hitler...) Tabikide bir yararları yok.Biri mazlum çin halkını kurtarmış biri barbar almanları yüceltmeye çalışmış...Çokta lazımdı çin halkının kurtuluşu.Bu sinsi bodurlar(Çinliler) biz Türklerin tarihi düşmanıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordSoth -- 11 Kasım 2006; 23:34:04 >
  • Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
    Ernesto CHE Guevara
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordSoth

İşin kısası bu adamların Türklüğe olan yararları nelerdir???(mao,lenin,stalin,che,castro,hitler...) Tabikide bir yararları yok.Biri mazlum çin halkını kurtarmış biri barbar almanları yüceltmeye çalışmış...Çokta lazımdı çin halkının kurtuluşu.Bu sinsi bodurlar(Çinliler) biz Türklerin tarihi düşmanıdır.

konu başlığını birdaha oku istersen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailucar -- 11 Kasım 2006; 23:36:51 >
  • peki yaşayanlardan desek kimleri yazardınız?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: X Files

quote:

quote:

ve;

amma cok gocunan varmış yaa ben ortaya salladım kültürsüz lafını hemen oltaya gelmeyin...
    Hz Eyyüpün hayatını dedem korkut un hikayelerini falan anlatıyım demişsinde kendine sakla bana hikaye anlatma
    + bir insan ister 10 sayfa okusun ister 1 milyon sayfa okusun bu sayfanın sayısıyla pek alakalı deil okuyan kişiyle alakalı ne kadar kültürlü ve cahil olacahı...
    neden bukadar saldıgan bi yapıdasınız anlamıyorum sizi

herşeyide üstünüze alınıp cvp atmayın...

Yukarıyı iyi okumanı tavsiye ederim

• Nietzsche
  • quote:

Orjinalden alıntı: afro

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !

.....

tabikideULU ÖNDER ATATÜRK
  • atatürk,christoph kolomp(nası yazıldığını bilmeom),deniz gezmiş,ismet inönü,ahmet kaya

ha bide battal gaziyle kara murat

edit:yukardaki resimlere bakmasam ernesto che guavera ve fidel castroyu(nası yazıldığını bilmiom) unutucaktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabba The Hutt -- 12 Kasım 2006; 0:39:44 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ﻮ-ı-ς-ı-א

atatürk,christoph kolomp(nası yazıldığını bilmeom),deniz gezmiş,ismet inönü,ahmet kaya

ha bide battal gaziyle kara murat

edit:yukardaki resimlere bakmasam ernesto che guavera ve fidel castroyu(nası yazıldığını bilmiom) unutucaktım

ahmet kaya tarihi bir kişilik mi

• tamam kardeş devrimciyiz solcuyuz hadi de ahmet kaya bildiğin terörist
  • 1-Mustafa Kemal ATATÜRK

2-Adolf Hitler

3-Fatih Sultan Mehmet

4-Albert Einstein

• Herşeyden önce de dünyanın herhangi bir yerinde hehangi bir kişiye karşı yapılan herhangi bir haksızlığı daima yüreğinizin en derin yerinde hissedebilin. "CHE GUAVERA"

Böyle bir mantıkla bakıldığında hitler diyen arkadaşları anlayamıyorum
  • Hitler bir alman ırkçısıdır ve Türklüğe bir yararı yoktur o yüzden sevmem.Ama yahudileri kazıyarakta iyi bir iş yapmıştır o ayrı...
  • Ben Tarih sıralamasına göre gidicem

Alparslan Han

Fatih Sultan Mehmet Han

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

Ve Başbuğum Alparslan Türkeş

Evet bunlar benimki her zaman bu yüce insanların yolunda gidicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-R -- 28 Eylül 2007; 20:15:50 >

• atatürkte kuşkusuz büyük bi insan ama benim adamım william wallace
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.