Şimdi Ara

Tarayıcı Giriş Sayfası Değiştiremiyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    sonuç değişmiyor kardeşim amatör işi değil en beter virüsü 2ye katlar öyle illet bişey
  • Gönderdiğim Fixlist dosyasını FRST dosyasının bulunduğu dizine kopyalayın. Fixlist ve FRST dosyalarını açın ve öylece bırakın, kesinlikle kapatmayın. Farbar programını açın ve "FIX" butonuna basın. İşlem sonucu oluşturulacak log dosyasını gönderin. Bilgisayarınızı kapatıp açın ve problemin düzelip düzelmediğini kontrol edin. Geçmiş olsun, kolay gelsin.
  • Denediniz mi bilmiyorum ama yinede söylim. Chormenin kökünü kağıdın sonra (sistemden tamamen kaldırıp)
    Explorer i sıfırlayıp ! Tarama verileri, siferleri vs tamamen sıfırladıktan sonra Bilgisayarıma girip Arama kısmına,kaldırmak istediğiniz dosya veya programın adını yazıp çıkan tüm dosyaları silip denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • er36po kullanıcısına yanıt
    Chromeyi kaldırmadan denedim hocam regeditten "kayıt defteri" pop-up un ismini yazıp hepsini sildim çaresiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KgnGksnn

Chromeyi kaldırmadan denedim hocam regeditten "kayıt defteri" pop-up un ismini yazıp hepsini sildim çaresiz

Siz dediğim gibi bir deneyin.ama kesinlikle dosya kalıntısı brakmayin.
    Bazen program kurmalarda bana da bulasiyor.buldugum çözüm:yukarda belirttigim gibi.

Not; Bilgisayarım a girip Arama kısmına dosya adını yazacaksınız.

• quote:

Çek format gitsin
  • çözümünü bulmadan atmıyacam hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: The souls migration

o zaman hangi kısa yol üzerine klik atıyorsan o kısa yolu sil.
    veya o tırnak işaretinden sonra bir boşluk bırakıp "www.google.com.tr" ilave et bakalım hangi siteyi açacak..

tırnaktan sonra bir boşluk bırakıphttp://www.google.com.tr/ eklendiğinde hala o siteyi açıyorsa birde host dosyasından o siteyi engellersek ne olur acaba

• o zaman kullanıcıyı sil, yeni bir kullanıcı oluştur. (program kurulumlarını yalnız üzerinde olduğun kullanıcı için yapmamış olsan da bunu dene..) ne sepetmiş..
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    sorma hocam sorma ama program yine aynı işletim sistemi üzerinden çalışacagı için sonuc yine değişmez. eğer olumlu olsada şimize yaramaz.
    Sağol yinede hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Directx31

quote:

Çek format gitsin

Format son care format atmayi biz de biliyoruz heralde amac zaten formatsiz kurtulmak bu illetten

• quote:

Orijinalden alıntı: The souls migration

quote:

Orijinalden alıntı: TCRepublicTR

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Sun

herşeyi denedim demişiniz ama şimdi belirteceğim kısmı hiç denediğinizi söylememişiniz. bu mesajda bulunsun burada;

tarayıcıların masaüstü ve görev çubuğundaki kısayollarına sağ tıklayıp özellikleri açtıktan sonra hedef: kısmında tırnak işareti içerisindekiler hariç onun dışında link vesaire ne varsa siliyoruz. ve uygula diyoruz. resimdeki gibi olması gerekiyor o kısmın

Tarayıcı Giriş Sayfası Değiştiremiyorum

Abi onu soylemeye bile gerekyok hic bi yarari yok dediginin ole basit ayarlarla duzelecek bisi deil bu yeni bi virus mu artik pop umu bilemem duzelmio bn yapnmadigim ayar kalmadi hemen hemen

o zaman hangi kısa yol üzerine klik atıyorsan o kısa yolu sil.
    veya o tırnak işaretinden sonra bir boşluk bırakıp "www.google.com.tr" ilave et bakalım hangi siteyi açacak..

Abi en basitinden bi ayar ise yaramadigini solemistim zaten

• Portal sepetinin 3 versiyonu var. 3. versiyon klasik yöntemler ile temizlenmiyor.

Çok değerli bir arkadaşım, virüsü analiz etti ve bir çözüm yazdı. Bu çözümle dün 20'ye yakın kişinin sorununu bizzat çözdüm. Şuanki tek gerçek çözüm bu.

Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?

http://uzmanim.net/soru/portalsepeti-tarayici-korsani-nasil-temizlenir/5395

• Beyler ben de bunla ilgili bi konu actim ona da cozumlerinizi bekliyorum

• taximproject T kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldü kardeşim çok teşekür ederim. Anlatılan işlemlerin çoğunu yapmıştım bir kaçı hariç onlarıda yaptım ve halloldu. ama merak ettiğim bişey olustu güvenli mod - komut desteği ile giriş yaptıgımda komut satırı cıktı karsıma Ben orda ne gibi işlem yapacagımı bilmediğim için normal baslattım ve uobit uninstaller ile C:\users\.....\appdata\roaming klosörünü o şekilde sildim.
    sistemimde 3 tane anti malware oldu suan hocam iobit malware fighter. Malwarebytes anti-alware birde Microsoft security essentials mevcut bunlardan hangisini tavsiye edersiniz ? Birde sisteme format atayımmı birçok işlem yaptık beyni sulanmış olabilir ?
  • quote:

Sorun çözüldü kardeşim çok teşekür ederim. Anlatılan işlemlerin çoğunu yapmıştım bir kaçı hariç onlarıda yaptım ve halloldu. ama merak ettiğim bişey olustu güvenli mod - komut desteği ile giriş yaptıgımda komut satırı cıktı karsıma Ben orda ne gibi işlem yapacagımı bilmediğim için normal baslattım ve uobit uninstaller ile C:\users\.....\appdata\roaming klosörünü o şekilde sildim.
    sistemimde 3 tane anti malware oldu suan hocam iobit malware fighter. Malwarebytes anti-alware birde Microsoft security essentials mevcut bunlardan hangisini tavsiye edersiniz ? Birde sisteme format atayımmı birçok işlem yaptık beyni sulanmış olabilir ?

hocam nasil cozdun sorunu kimin cozumu ben de uygulicam da

• quote:

Orijinalden alıntı: taximproject

Portal sepetinin 3 versiyonu var. 3. versiyon klasik yöntemler ile temizlenmiyor.

Çok değerli bir arkadaşım, virüsü analiz etti ve bir çözüm yazdı. Bu çözümle dün 20'ye yakın kişinin sorununu bizzat çözdüm. Şuanki tek gerçek çözüm bu.

Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?

http://uzmanim.net/soru/portalsepeti-tarayici-korsani-nasil-temizlenir/5395

Kardes uzmanim.nette fbana bulasan sitenin cozumu ise yaramamisti sadece orda yazani yapmistim fazladan yapmam gereken var mi

• TCRepublicTR kullanıcısına yanıt
    Taximprojectin vermiş oldugu linkteki işlemleri birebir uygula kardeşim
  • kurmuş olduğum bir programdan tarayıcı ayarları bozulmuş olabilir benim başıma da geliyor denetim masasında senin farkına varamadığın program kurulmuş olabilir kaldırmayı dene chrome kullanıyorsan uzantılar sekmesine de bir bak oradakileri de silmeyi deneye bilirsin en son chromeyi kaldır baştan kur ben bu yöntemlerle sorunu ortadan kaldırıyorum genelde
  • Sorunu hallettikte daha başka şeyler oldu ya sanki. Mesela Başlat - Tüm programlar şuan bomboş nereye gitti bukadar program :s
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.