Şimdi Ara

Tarayıcı Giriş Sayfası Değiştiremiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telden yaziyorum suan kardesim pazar gunu acik olursan verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TCRepublicTR kullanıcısına yanıt
    zaten yanlış anlatımış sende yanlış biliyormuşun
    https://www.google.com.tr

www'dan önce yazana yazmayı unuttum.
  • Duzeltecegini zannetmiorum ama yinede pazar gunu denicem

• aynı sorun bir kaç gün önce bende de olmustu şöyle bi yol izledim ben hallettim umarım senınde ısıne yarar
    denetim masası
    görünüm kişiselleştirme
    gizli dosya ve klasörleri göster burda gizli dosyaları göstere tıklıyoruz ve bi kaç satır altında korunan işletim sistemi dosyaları gizle var onun yanındaki tiki kaldır uygula tamam de
    bilgisayarım C Windows system32 de groupPolicy diye bi klasör olacak klasörü tamamen sil bilgisayarı yeniden başlat umarım hallolur bende işe yaradı
  • Tamam onu da denicem

• bn format attim duzeldi indirdiklerime dikkat ettim bi daha olmadi

• KgnGksnn kullanıcısına yanıt
    Sorun hala devam ediyorsa! Hangi browserlarda olduğnu belirtin. Farbar recovery tool Buradan da indirebilrsiniz programını yükleyin. Bir tarama gerçekleştirin, tarama sonucunda çıkacak 2 adet log dosyasını upload edin linki bana da gönderin. Bundan sonra bilgisayarınzıdan; hiç bir şey silmeyin, kopyalamayın, program eklemeyin, kaldırmayın, bunları otomatik yapan programlar var ise bunları geçici olarak kapatın. Göndereceğiniz dosyalardan sonra size bir "Fixlist dosyası" göndereceğim, inşallah bunun ile bu illetden kurtulmuş olacaksınız. Bana haber vermeyi unutmazsınız umarım..

• Allah razı olsun denilenleri birazdan uygulucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KgnGksnn

Böyle bişey yok ya virüs değil diyolar en baba virüs bunun kadar inatçı değildir Allah kuran çarpsın böyle bişey olamaz windows xp de rahat şekilde geçiyormuş bunu öğrendim ama 7 de işte böyle kıvranıyoz tek çare format gibi

konuyu takip edicem beni aştı çözümün nasıl bulunacağını merak ettim doğrusu bakalım.
  • dosya.co ya upladım buyrun hocam
    http://dosya.co/5db25jqvyefp/Addition.txt.html
    http://dosya.co/8walgy6rtw7t/FRST.txt.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KgnGksnn -- 18 Haziran 2014; 22:59:31 >
  • inşallah bir daha olmaz ama illahaki olacak hocam çözümünü bulayım format bende atıcam ama son format olacak
  • Pcden kaldır yeniden kur

• herşeyi denedim demişiniz ama şimdi belirteceğim kısmı hiç denediğinizi söylememişiniz. bu mesajda bulunsun burada;

tarayıcıların masaüstü ve görev çubuğundaki kısayollarına sağ tıklayıp özellikleri açtıktan sonra hedef: kısmında tırnak işareti içerisindekiler hariç onun dışında link vesaire ne varsa siliyoruz. ve uygula diyoruz. resimdeki gibi olması gerekiyor o kısmın

Tarayıcı Giriş Sayfası Değiştiremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper81 -- 18 Haziran 2014; 22:54:37 >
  • quote:

inşallah bir daha olmaz ama illahaki olacak hocam çözümünü bulayım format bende atıcam ama son format olacak

hocam chrome ayarlarindan.ayarladiniz mi bazen ordan yapinca ve zararli programlri kaldirinca düzeliyor

• Denilenlerin hepsini yaptım arkadaslar
  • chorme ayarları kilitlenmiş sanki hocam hiç birşey yapamıyorum sıfırlıyorum geçmiyor silip tekrar kuruyorum geçmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Sun

herşeyi denedim demişiniz ama şimdi belirteceğim kısmı hiç denediğinizi söylememişiniz. bu mesajda bulunsun burada;

tarayıcıların masaüstü ve görev çubuğundaki kısayollarına sağ tıklayıp özellikleri açtıktan sonra hedef: kısmında tırnak işareti içerisindekiler hariç onun dışında link vesaire ne varsa siliyoruz. ve uygula diyoruz. resimdeki gibi olması gerekiyor o kısmın

Abi onu soylemeye bile gerekyok hic bi yarari yok dediginin ole basit ayarlarla duzelecek bisi deil bu yeni bi virus mu artik pop umu bilemem duzelmio bn yapnmadigim ayar kalmadi hemen hemen

• quote:

chorme ayarları kilitlenmiş sanki hocam hiç birşey yapamıyorum sıfırlıyorum geçmiyor silip tekrar kuruyorum geçmiyor

uzantilarda cikan bir sey olacak onu silip bi önceki dedigimin yaptiysan ise yaramadiysa o virüsü yapana saygi duy kayit defterini etkilemis direkt. cözüm temiz bi format

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yörük -- 18 Haziran 2014; 23:10:59 >
  • amaç zaten konuda buda bulunsun diye, benzer sorunları yaşayanlar ilk bundan başlayarak diğer seçeneklere giderler diye ekledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TCRepublicTR

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Sun

herşeyi denedim demişiniz ama şimdi belirteceğim kısmı hiç denediğinizi söylememişiniz. bu mesajda bulunsun burada;

Abi onu soylemeye bile gerekyok hic bi yarari yok dediginin ole basit ayarlarla duzelecek bisi deil bu yeni bi virus mu artik pop umu bilemem duzelmio bn yapnmadigim ayar kalmadi hemen hemen

o zaman hangi kısa yol üzerine klik atıyorsan o kısa yolu sil.
    veya o tırnak işaretinden sonra bir boşluk bırakıp "www.google.com.tr" ilave et bakalım hangi siteyi açacak..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.