Şimdi Ara

Tarabya 250 Gr. Tulum Peyniri ₺15.72 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
3
Favori
4.617
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara bime SEK tulum peyniri getirmişlerdi 350 gr. Onun tadını şavak tan daha çok beğenmiştim. Ama biraz pahalıydı. Herşey fiyatına göre. A101 de de Manyas kelle peyniri satılıyor. Onun da tadı güzel ama o da çok pahalıya geliyor. 350 gr 31 tl gibi birşeydi. İyi peynirler nedense aşırı pahalı. Özellikle bu kelle peynirinin bir parçası evde beklemişti. Tadı daha da güzel olmuştu. Sanki mayalanmış gibi. Doğallık tadıyordu.

• jestercat J kullanıcısına yanıt

şikayetvar 'da şikayeti olmayan peynir gösterebilir misin hocam ?

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

bu tulum peynirinde ilginç bir şekilde fiyat uygun tutulabiliyor. nedenini çözemedim.

• 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt

nazan öncel dinleyen ak-trol olmaz. satın alınmış hesap da olabilir.

• Sek marka tulum peyniri güzel en son bimde fiyatını indirmişler 19,50 ye almıştım 350 gramını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

bimdekine bende hastayım gerçekten çok güzel bir peynir ama işin garibi Türkiyede fiyatı son üç ayda düşen ender ürün 500 gr mı gecen aldım 23.90 tl di

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

normalde bimdeki savak tulum ile aynı fiyattı şokdaki zam yedi bimdeki fiyatı geriledi en son bimdeki savak tulum peynir 23.90tl idi bana göre tam bir fp ürünü :)

• ibonline İ kullanıcısına yanıt
    hocam ben de çözemedim hala, bu peynir neden ucuz, bunun da kaşar gibi 100e dayanmasi gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibonline İ kullanıcısına yanıt

Fiyatında düşüş falan olmadı, KDV indirimi yüzündendi o. Zaten satıştan kaldırıldı. Burada çevredeki hiç bir şubede yok.

• A101 plus ile nasıl kombo yapıyoruz ki?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • komboyu uygulamadan nasıl yaptığını da yazda insanlar faydalansın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • A101 uygulaması leş gerçekten bir saat uğraştırır şimdi. Süt ürünü olarakta Şok ürünleri daha iyi geliyor bana.

• tiggo3 T kullanıcısına yanıt

İyi akşamlar, A101 Plus uygulamasında sadece 15 Mart gününde geçerliydi 'bugün gelirsen' indirimi ve bu peynir haftanın yıldızları indirimindeydi bu şekilde kombo yaptım. Ama bugün gelirsen ürünleri her gün değişiyor. Bu arada peyniri sucuk domates ile tost yaptım. Tulum peyniri tosta yakışıyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tulum diye satılanların çoğu tulum değil, nişasta ve patates. :/

Tarabya 250 Gr. Tulum Peyniri ₺15.72

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • YETAB Y kullanıcısına yanıt

Fake abicim bu yahu, sadece patatesli değil aynı zamanda pul biberli de çıkmış :)

• YETAB Y kullanıcısına yanıt

Bu resimdeki Erzurum-Erzincan tarzı tulum.

Burda bahsedilen İzmir Tulum aynı peynir türü değil

• Benim baktığım A101'de üretici Ak-Du idi. Carrefoura'a da galiba peynir veriyor bu üretici. Dikili'den. Kötü değildi ama öyle ahım şahım bir peynir de değil. 19 lira verdiğim için pişman değilim, tekrar almazdım ama sanırım. 15 lira için düşünülebilir.

BİM'deki Şavak ve Şok'taki Erzincan tulum peynirleri bence vasat peynirler maalesef.

Bir yandan da alım gücümüz o kadar düştü ki üreticiler bu fiyatlara ancak bu kalitede peynirler üretebiliyor. O yüzden yapacak bir şey yok.

Vegan beslenmek gerçi en iyisi. Et süt ürünleri damar sertliğine yol açıyor, uzun vadede değişik hastalıklara neden oluyor. Veganların daha uzun ve sağlıklı yaşadığı kanıtlanmış bir gerçek. Her şerde hayır var diyorlar, belki ülkecek sağlığımız düzelir bu pahalılık sayesinde.

• gesture G kullanıcısına yanıt

Peynir gurmesiyken vegan olan adamın dramı Tarabya 250 Gr. Tulum Peyniri ₺15.72 

Saydıklarınızın hepsini yedim, hiç de öyle vasat değil, gayet de güzel peynirler. Nihayetinde burası sıcak fırsatlar forumu, gurme/lüks peynir paylaşımı/yorumlaması yapacak halimiz yok. F/P olarak hangisi uygunsa, onların sohbeti döner.

• sarkat kullanıcısına yanıt

Orasını biz de anladık da, sahte Erzincan tulum ile yapılan gözleme, nasıl oluyor da piştikten sonra pul biberli, soğanlı ve patatesli gözlemeye dönüşüyor? Tarabya 250 Gr. Tulum Peyniri ₺15.72 

Basbayağı uydurmasyon bu paylaşım...

• gesture G kullanıcısına yanıt
    Hocam bundan bir kaç sene evvel BİM ak-du nun peynirlerini getirmişti Bergama Tulumu belki yediğim en iyi peynirdi diyebilirim gittiğim bimden bulup depolamıştım o zaman tabi bu tarabya nın da üretici olduğunu söyluyorsunuz muhtemelen aynı kalitede olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.