Şimdi Ara

Tapo C200 Cihaz Paylaşımı hk.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün Tapo C200 aldım, telefonuma uygulamayı yükleyip kamera kurulumunu tamamladım buraya kadar bir sorun yok ama benim telefonumun haricinde eşimin telefonundan da kameraya tam erişim olsun istiyoruz ancak sadece görüntü aktarımına izin veriyor konuşma özelliğine izin vermiyor. kamerayı paylaştığım kişiye nasıl tam erişim verebilirim en azından konuşma özelliğini aktif edebilirim bilgisi olan var mı?

Tapo C200 Cihaz Paylaşımı hk.

• Merhaba ben de bu cihazı bu gün aldım ve aynı sorunu biz de yaşıyoruz, zannediyorum tapo uygulaması bu şekilde bilseydim almazdım pişman oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maalesef böyle şeylerin bilgisini önceden vermezler ancak satın alınca öğreniyoruz.. ve gerçekten çok önemli bir eksik ebeveyn olarak hem kendim hem de eşim en azından konuşma özelliğini ikimizinde kullanabiliyor olmamız lazımdı.. umarım güncellemeyle eklerler bu özelliği. Ben de tp-link ürünlerinden soğudum açıkçası

• Sanırım tek çözüm tek hesabı iki telefona girmek olacaktır. Denedinizmi ?

• Giriş yaptığınız hesap ile eşinizin telefonundan da giriş yapmalısınız. Biz öyle kullanıyoruz sorun olmuyor.

• teşekkürler arkadaşlar dediğiniz gibi yapınca ikimizde tüm özellikleri kullanabilir olduk

• **BlackTower** kullanıcısına yanıt

Merhaba cihazı yeni aldım cihaz paylaşma sekmesine e posta adresimi yazıyorum paylaş dediğimde bu ID paylaşılamamaktadır uyarısı alıyorum. Başka biri benim kamerayı nasıl izleyebilir ? Tapo uygulaması olması şart mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.