Şimdi Ara

Tanju Kayhan -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam çok iyi iş çıkarıyor 2 maçtır Galatasaray a karşı peki bu adam Beşiktaş'ta neden oynayamıyor?

• Nasil gonderdiniz bu adami anlamadim , ilk izledigimde tamam besiktas 10 yil bek aramaz demistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bırak kardesim anadolu topcusu.Fener macında stoch koridor yaptı bunun kanadını.büyük takım kaldıramaz,Fikret ormanın Beşiktaş'ında oynar orası ayrı

• quote:

Orijinalden alıntı: zalimkurt

Ya bırak kardesim anadolu topcusu.Fener macında stoch koridor yaptı bunun kanadını.büyük takım kaldıramaz,Fikret ormanın Beşiktaş'ında oynar orası ayrı

Kimi alalım kardeş? Rafael, Lahm, Dani Alvez hangisini istersin? Adam gayet iyi Hulk'u da durdurdu Q7 yardım etmezse tak başına koridor eder tabi modern futbolda geri dönmeyen kanat mı kaldı
  • quote:

Ya bırak kardesim anadolu topcusu.Fener macında stoch koridor yaptı bunun kanadını.büyük takım kaldıramaz,Fikret ormanın Beşiktaş'ında oynar orası ayrı

O değil de 91li değilsin bu bir, madem twitterda ifşa ettikleri sen değilsin neden ismini sildin? Netlerini kontrol ediyordum bakalım tıp okuyabilecek mi diye. Bu kafayla zor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wasted Years

quote:

Kimi alalım kardeş? Rafael, Lahm, Dani Alvez hangisini istersin? Adam gayet iyi Hulk'u da durdurdu Q7 yardım etmezse tak başına koridor eder tabi modern futbolda geri dönmeyen kanat mı kaldı

Muhammed Musa geldi işte imzalat taş gibi sağ bek.

• Bu sezon topladı kendini, böyle devam eder umarım.Gönderdiğimiz yok, kiralık gitti.Mental olarak çok ilerleme kaydetmiş yazın, oyununa yansıdı hemen.

Erkan da müthiş ilerleme kaydediyor Karabük'te.
  • quote:

Bizde oynadığı zaman belki en kötü çıkardığı maç o fener maçıdır. Bi kaç pozisyonda Stoch çok kolay geçti ama ilk yarının sonlarına doğru üst seviye oynamaya başlamıştı. Maçın tamamını hatırlayıp öyle yorum yapsaydın bari.
  • stad bitsin daha iyi şekilde döneceğim kardes merak etme

• quote:

Orijinalden alıntı: Encinyır.

quote:

O değil de 91li değilsin bu bir, madem twitterda ifşa ettikleri sen değilsin neden ismini sildin? Netlerini kontrol ediyordum bakalım tıp okuyabilecek mi diye. Bu kafayla zor ama.

Resmen adama savaş açmışsınız .

Ne güldüm ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Encinyır.

quote:

Kim nerede ifşa etti ben neden kaçırdım? :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Bu sezon topladı kendini, böyle devam eder umarım.Gönderdiğimiz yok, kiralık gitti.Mental olarak çok ilerleme kaydetmiş yazın, oyununa yansıdı hemen.

Erkan da müthiş ilerleme kaydediyor Karabük'te.

350 bin euro opsiyonlu gitti diye hatırlıyorum ben.
  • Wasted Years kullanıcısına yanıt
    ne tanjusu yapmayın .bu adamı aybaba beğenmedi biliç begenmedi .yaz kaplarında 30gün izlediler bu adamı bundan bi cacık olmaz .düzgün bişi olsa inan necipin stoper oynadığı takıma girer.gs nin 3 0 net yendiği bi maçta rakip defasn oyuncusunun beğenilmeside enteresan
  • Bir de burak kaplan vardi bunla birlikte gelen. O da fethiye'de simdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.