Şimdi Ara

TANIX TX6S , TX6 Allwinner H616&H6 4gb ram (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.783
Cevap
22
Favori
125.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Update yapıp and.9 a yukseltebilirsiniz.kimisi update edip gönderiyor,kimisi update yapmadan.
    Youtube 2k benim cihazda izleniyor (tanix tx 3 mini L),cihazdan ziyade and. Sürümü ile alakalı olması lazim,android 8 üzeri heralde 4k izlenebiliyor,7 2K diye biliyorum...
    Yanlız birşey dikkatimi çekti,tx6 nin iki çeşidi var.tanix in kendi ürettiği kutunun üzerinde "tanix,alice ux" yazıyor.
    Diğer kutuyu ise wechip uretiyor sanirsam ve kutu üzerinde sadece "Tx6" yazıyor..
    Tıpa tıp aynı kutular görünüyor,icleride aynıdır muhtamelen diye düşünürken dikkat ettiğimde Bluetooth surumlerinin farklı olduğunu farkettim.tanix Bluetooth 5,wechip Bluetooth 4.1.eger boyleyse,en ufak bir donanım farkı varsa,tanix yazılımı wechip e yuklenmez,yani android 9 yukseltmesi yalan olur wechip'te.zaten wechip yazılımda vermez, öyle bi özellikleri yok,tanix hiç değilse ayda yilda bir veriyor.resimleri yükledim kendinizde bakın...
    TANIX TX6S , TX6 Allwinner H616&H6 4gb ram
    TANIX TX6S , TX6 Allwinner H616&H6 4gb ram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• otakaraha kullanıcısına yanıt
    Android 9 olanı aldım, inşallah izlemiyordur hocam, gelince inceler paylaşırım daha kargoya verilmedi, Çinliler tatilde heralde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Hiç dikkat etmedim ona. Umarım bu farktan dolayı sorun yaşamayız. Cihazı genel olarak beğendim benim işimi fazlasıyla görüyor gerçi

• quote:

Orijinalden alıntı: berci

Hiç dikkat etmedim ona. Umarım bu farktan dolayı sorun yaşamayız. Cihazı genel olarak beğendim benim işimi fazlasıyla görüyor gerçi
    Wechip olandan alanlarda biraz sıkıntı var gibi,bir kaç sorundan bahsetmisler, özellikle işlemci ısısının 90 dan aşağı düşmediği,(hatta fan uygulamislar sagina soluna)uygulamalarin yanıt vermeyi kesmesi gibi, sürekli uygulamayi kapat döngüsüne düşmesi gibi.hatta bazıları adaptorun dandikliginden felan yakinmis...
    Tanix olana birisi and.9 firmwaresini vermiş,hicbiryerde yok nerden bulmussa artık, yüklemiş biryere indirip kurabilirsiniz diyor,hatta resimleri atmış hakkatten and.9 olmuş.artik wechip and.9 firmwaresinin imajinimi almış ,nerden bulmuş bilmiyorum.
    Bluetooth dediğim gibi farklı,wechip te 4.1,tanix'te 5..
    Bende sipariş vericektimde beklemeye geçtim,tam bi anliyim sunlarin hangisi düzgün,ona göre sipariş vericem ..

• quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

Wechip olandan alanlarda biraz sıkıntı var gibi,bir kaç sorundan bahsetmisler, özellikle işlemci ısısının 90 dan aşağı düşmediği,(hatta fan uygulamislar sagina soluna)uygulamalarin yanıt vermeyi kesmesi gibi, sürekli uygulamayi kapat döngüsüne düşmesi gibi.hatta bazıları adaptorun dandikliginden felan yakinmis...
    Tanix olana birisi and.9 firmwaresini vermiş,hicbiryerde yok nerden bulmussa artık, yüklemiş biryere indirip kurabilirsiniz diyor,hatta resimleri atmış hakkatten and.9 olmuş.artik wechip and.9 firmwaresinin imajinimi almış ,nerden bulmuş bilmiyorum.
    Bluetooth dediğim gibi farklı,wechip te 4.1,tanix'te 5..
    Bende sipariş vericektimde beklemeye geçtim,tam bi anliyim sunlarin hangisi düzgün,ona göre sipariş vericem ..

Alıntıları Göster
    AliExpress sitesi ne bulursa satar. Wechip tx6 ürünü de bu sitenin sattığı bir ürün. Banggood veya gearbesste sadece Tanix var yanılmıyorsam. Özellikle banggood'da n alırsanız vergiler dahil seçeneği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theburakx -- 10 Şubat 2019; 21:10:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Çok kişi aldı burdan bakalım patlarsak birlikte patlarız. Hatta bikaç kişinin cihazı geldi onlara sormak lazım.

• theburakx kullanıcısına yanıt
    Bangood da satılanda bluetooth 5.0 değil, 4.1 yazmışlar o zaman Bangood da mı wechip satıyor

• Thema kullanıcısına yanıt
    Banggood'da satılan Tanix ve Bluetooth 4.1 özelliğine sahip. 5.0 Bluetooth özelliğinden bahsetmedim. Sadece marka olarak Wechip değil. Wwchip tx6 modeli banggood'da yok. Alırken Tanix olması daha iyi.

Yukarıda arkadaş demiş ya wechip 4.1, tanix 5.0 diye, bangood da satılan 4.1 o zaman wechip oluyor bangood daki, ben öyle anladım. Resime göre bangood da aliceux da yazmıyor kutu üzerinde. Tanix yazmışlar ama aliceux yamaması ve 4.1 yazması kafaları karıştırdı. Neyse artık aldık gelmesini bekliyoruz. Kargolansaydı hayırlısıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 10 Şubat 2019; 23:15:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Yukarıda arkadaş demiş ya wechip 4.1, tanix 5.0 diye, bangood da satılan 4.1 o zaman wechip oluyor bangood daki, ben öyle anladım. Resime göre bangood da aliceux da yazmıyor kutu üzerinde. Tanix yazmışlar ama aliceux yamaması ve 4.1 yazması kafaları karıştırdı. Neyse artık aldık gelmesini bekliyoruz. Kargolansaydı hayırlısıyla.
    Geldiği zaman detaylı bilgi verirseniz mutlu olurum

Gelirse inşallah

• Arkadaşlar yukarıdaki mesajlardan sonra elimden geldiğince araştırmaya başladım cihazı, ben banggodda satılanın oem olduğunu düşünüyorum .

Şu videoda (bunun gibi çok video var daha )

tanix in sattığının kutusuna bakın ve içinden çıkan cihazın üstündeki yazıya bakın , kutuda ve cihazda tanix yazıyor ,

konu sahibi @miki arkadaşımızın tanıttığı cihazın kutusuna bakın hiçbirşey yok ve cihazdaki yazıya bakın sadece tx6 yazıyor,

youtube a oem tx6 yazınca direk bu video çıkıyor :

zaten tanix tx6 videolarının altında hep gearbest linkleri var , hiç banggood görmedim.

Sonuç olarak banggodun yaptığı insanları aldatma mıdır? Tanix yazıp tanix olmayan oem ürünün resimlerini paylaşmak ve büyük ihtimallede oem ürün gelecek.

Sizce iptal etmeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 11 Şubat 2019; 0:58:34 >

• quote:

Gelirse inşallah
    Ben de 64 GB olanı almıştım . 3 Şubat'ta sipariş verdim ama hareket olmayınca kafa da iyiydi sinirden iptal ettim. Anında iptal oldu ve yarın para hesabıma yatacak. Yarın ya tekrar tx6 64 GB yada tx5 Max ı bekleyeceğim duruma göre. Aslında 4k cihazımda yok. Max1080p panel mıdır nedir ondan var fhd yani

Hocam üstteki mesajım hakkında ne düşünüyorsun
  • quote:

Hocam üstteki mesajım hakkında ne düşünüyorsun
    Banggood ise orijinal Tanix TX6 cihazdır. Şüphen olmasın.

Kutuda ve cihazda tanix yazmaması çok kafamı karıştırıyor
  • Kutu açılımlarında yazmiyorsa bilemem. Bizde buradan öğreniyoruz inşallah istediğin gibi çıkar.

Kutu kasa değişimi yapılmış olabilir. Adamların kendi sayfalarında iki kasa da paylaşılmış ben donanım farkının olacağını sanmıyorum.

• berci B kullanıcısına yanıt
    Allwinner H6 için kritik işlemci sıcaklığı 125c .Bu işlemci yüksek sıcaklıklarda sorun yok.

• Kutu ici,kopugu cihazi,kumandasi,arayuzu ayni...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.