Şimdi Ara

TANIX TX6S , TX6 Allwinner H616&H6 4gb ram (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.783
Cevap
22
Favori
125.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karşılaştırma yaptım bende bir fark göremedim üstündeki yazıdan başka. Donanım olarak aynı. Ben bu farktan dolayı problem çıkacağını sanmıyorum. Benim için önemli olan and. 9 olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha detaylı bilgim yok. @miki üstad cevaplarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theburakx -- 11 Şubat 2019; 3:9:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyorsunuz firmalar klima, telefon tv vs üretim yaparlar, siz bunu toptan alır üstüne kendi markanızı yazarsınız, büyük ihtimal bu tx6 cihaz farklı markalarla satılacaktır..
    Android 9 u 3328chip li mx10 mini de denedim , çok hızlıydı, tx6 zaten hızlı cihaz çok farkı farkedebileceğimizi sanmiyorum zaten videoda antutu testini de gördünüz..

• quote:

Orijinalden alıntı: theburakx

AliExpress sitesi ne bulursa satar. Wechip tx6 ürünü de bu sitenin sattığı bir ürün. Banggood veya gearbesste sadece Tanix var yanılmıyorsam. Özellikle banggood'da n alırsanız vergiler dahil seçeneği var.

Alıntıları Göster
    Banggoog daki wechip işte,bende o yüzden almadım.aliexpres tekinin aynısı,sadece tx6 yazıyor üstünde.alanlarda yükledikleri fotolarda doğruladı.gearbest teki tanix fakat ordaki biraz daha pahalıya geliyor, gümrük felanda illaki yapistiricaklar,hepten pahalıya gelicek.

• berci B kullanıcısına yanıt
    Hocam tanix resmi sitesi bu değil mi ?

-http://www.tanix-box.com/project-view/tanix-tx6-android-tv-box-allwinner-h6-dual-wifi-6k-alice-ux/

Göremedim ben tx6 yazan kasayı , var mı başka link ?

(Site vpn ile daha hızlı açılıyor vpnsiz çok yavaş bazen hiç açılmıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 11 Şubat 2019; 10:21:58 >
  • https://tr.banggood.com/Tanix-TX6-Allwinner-H6-4GB-RAM-32GB-ROM-5G-WIFI-Bluetooth-4_1-4K-USB3_0-Android-TV-Box-p-1378746.html

TANIX TX6S , TX6 Allwinner H616&H6 4gb ram

banggood'ta sadece TX6 yazıyor. resmi sitede farklı resim

TANIX TX6S , TX6 Allwinner H616&H6 4gb ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 11 Şubat 2019; 10:33:11 >

• 9 Şubat 2019 de banggood tan 268 liraya aldığım tx6 11 Şubat 2019 da kargoya verildi. Tahmini ulaşım süresi 6 Mart 2019 tarihi olarak gözüküyor ilgilenen arkadaşlarında bilgisi olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luskan

9 Şubat 2019 de banggood tan 268 liraya aldığım tx6 11 Şubat 2019 da kargoya verildi. Tahmini ulaşım süresi 6 Mart 2019 tarihi olarak gözüküyor ilgilenen arkadaşlarında bilgisi olsun
    takip numarası yazıyor mu?
  • Thema kullanıcısına yanıt
    O siteden altta facebook adresleri var oraya gir tanıtımını yaparken bu cihaz için çekilmiş bir videoyu da paylaşmışlar hatta ilk bunu göstermişler.

• arkadaşlar banggod dan alsak gümrüğe takılıyor muz? takipli kargoyla mı geliyor? bilgi verebilir mi deneyimli arladaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Arkadaşlar Cihazın gelmesini bekliyorum da bişey kafama takıldı, youtube dan 4k vidyolar izleniyor mu bu cihazda.
    TX6 Youtube ı en fazla 1080p açabiliyor. s905X2 uzantılı olanlar 4K açar.
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Benimki bangood tan bugün kargoya verildi ancak takip numarası yok. Takipsiz nasıl gelmesini garanti ediyorlar ilginç.

• gelmezse para iadesi yapıyorlar mı? gelenlere hangi kargo ile geldi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 11 Şubat 2019; 13:23:25 >
    31 ocakta verdiğim sipariş bugün istanbula geldi yarın teslim edilir büyük ihtimal. Sorun olacağını sanmıyorum. Yurtiçi kargo getiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berci -- 11 Şubat 2019; 13:30:29 >
  • cebor C kullanıcısına yanıt
    Takipsiz yazan yerde takip numarasını görürsünüz bir süre sonra takipsiz değil yani. 14 şubata kadar takip sisteminde bilgi olmaz haberiniz olsun. Ortalama 10-15 gün sürüyor gelmesi

• Diwanji kullanıcısına yanıt
    Yazıyor

Aynen.

vergi ödediniz mi?

Turkey direct mail gönderim metodu vergiler dahil olarak geliyor. Ben de ekstra bir ücret vermedim. Daha teslim almadım yarın teslim edilir ama eline ulaşanların verdiği ekstra bir ücret olmamış

• ALICE UX inside yazan TANIX in kendi ürünü. 7.0 ile geliyor.
    Banggod da satılan şayet WeChip in ise 9.0 ile geleni de var ve WeChip merdivenaltı üretim yapan bir şirket değil. Sitesinden de yazılım desteği veriyor. Her iki cihazın kullanıcı yorumlarında bir şikayet yok.

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 11 Şubat 2019; 14:49:59 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.