Şimdi Ara

Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
6
Favori
45.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni firmware i indirim update için cihaza sd karttan göstermeye çalışıyorum cihaz rar dosyasını görmüyor. Bu dosyanın zip uzantılı mı olması gerekiyor.
  • Arkadaşlar cihazı recovery modunda nasıl açıyoruz ??

Açarken kumandadan ses kısma tuşuna falan bastım ama açılmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Cihazın altında reset yeri var buraya topluiğne ile basılı tutarken güç soketini takıyorsun. 10 saniye basılı tutunca çek ve bekle ekrana recovery modu ekrana gelecek..
  • crazy07 kullanıcısına yanıt
    Çok denedim olmadı.

Esit: Dün çok uğraştım olmadı şimdi oldu sağol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaWYeR53 -- 14 Ocak 2019; 12:11:15 >
  • cebor C kullanıcısına yanıt
    Tanix T3 Mini 06.11.2018 tarihli ota güncellemesi

Buradan indiriyoruz.
    https://drive.google.com/file/d/1RhKE_gnNXBmBk8NjOFgNRYKACIHX3B64/view?fbclid=IwAR1MQZvP2rSFmlWmjz-kVUtBaGBfeoForl5wWQ9CZWzjDgQ70SNVZ0f_vTo

Sdcard'a zıp dosyasından çıkarmadan yüklüyoruz. Cihazda Update bölümünden Select den zıp dosyasını seçip
    Wipe Data ve Wipe Media seçeneklerini işaretlemeden Update deyip güncelledim. Güncelleme sonrası cihazın
    ayarlarında ve programların çalışmasında bir değişiklik olmadı. Şu ana ne değişiklik var henüz bulamadım.
    Uğraşmaya değermi size kalmış.

Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box

Teşekkürler ben de sitesinden 20181210 u indirerek zip ten yükleyebildim. Ben de ilk sürümlerden olduğu için ara yüz değişik geldi. Ancak hız vs. konularında pek fark yok gibi. Sizin verdiginiz linkteki farkli firmware mi?

hocam bu miniye özelmiş benim cihaz max farketmedim.Cihaz arayüz mini ye özel oldu max sürümü olan arayüze nasıl geçerim acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçi bu arayüz daha güzel önceki çok karışıktı.

bluetoot da açılıyor ancak çok yavaş çalışıyor

Benim güncellemeden sonra arayüz vs hep aynı hiç bir değişiklik olmadı. Adı üzerinde Ota güncelleme fazla bir şey beklememek gerek.. Bende ki cihaz Tanix TX3 Mini siz 20181210 tarihli yazlımı sitesinden yüklediğinize göre sizin cihaz Taniz TX3 Mini L olması gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy07 -- 14 Ocak 2019; 21:9:45 >
    tanix sitesine nasıl giriyorsunuz ben giremiyorum hocam.Max modele ait güncelleme lazım.alice arayüzü sevmiyordum bu arayüz güzel ancak wifi ve bluetooth çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

tanix sitesine nasıl giriyorsunuz ben giremiyorum hocam.Max modele ait güncelleme lazım.alice arayüzü sevmiyordum bu arayüz güzel ancak wifi ve bluetooth çalışmıyor.
    Tanix sitesine VPN ile giriliyor. Sitesindeki yazılım Tanix (TX3 Max Firmware – Full Image and ZIP Update 20180321)

En güncel olan ise

https://androidpc.es/firmware-tanix-tx3-max/

Bunu bulabildim nette..
    ilk verdiğiniz ile aynı sürüm 1. link.

2. linktekini indirsem bugün verdiğinizin üzerine kursam olur mu?

• meeb kullanıcısına yanıt
    Linkler ve cihazlar farklı.. Birisi mini sonraki link max..
    İlk paylaştığımı kendi cihazıma yükledim bir sorun olmayınca paylaştım..
    Son paylaştığım link için bir şey söyleyemem yüklemek kendi tercihiniz.
    tmm hocam teşekkürler.keşke max model de de alice arayüz yerine klasik arayüz koysaymışlar.alice arayüz gereksiz karışık ve çocuksu animasyonları görselleri var.

Benimkinin altina baktım tanix mini-A diyor. açıkçası mini tek bir model diye biliyordum. L diye bir modeli yeni duydum. Bu sekilde yuklemeyide kabul etti demekki.

• quote:

Orijinalden alıntı: cebor

Benimkinin altina baktım tanix mini-A diyor. açıkçası mini tek bir model diye biliyordum. L diye bir modeli yeni duydum. Bu sekilde yuklemeyide kabul etti demekki.
    Bende de aynı model var.20181210 yazılımını yükledim cihaz sapıttı sürekli hata verdi. Tekrar 20180313 sürümüne döndüm bende.
    Su an iyi gidiyor bende. Eger gerekirse 20180313 sürümünü nereden bulabilirim.

Tanixin sitesinde var librelec olarak ordan indirebilirsin.

Bu mudur Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box

• Evet hocam bu cihazımız mini ama max sürümü de oluyor cigaz çok seri oluyor.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.