Şimdi Ara

Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
6
Favori
45.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamdır bu sekilde çift os olacak sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cebor C kullanıcısına yanıt
    Aynen 2 tane os oluyor ama librelec kısmında sadece kodi var. Diğer kodiden farkı ney ben genüz çözemedim.

• crazy07 kullanıcısına yanıt
    güzel bir vpn ne önerirsiniz hocam ben hangisi kullansam giremedim şu tanix in sitesine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

güzel bir vpn ne önerirsiniz hocam ben hangisi kullansam giremedim şu tanix in sitesine.
    AVG VPN yi öneririm.. Bir ay deneme sürümü ücretsiz, 30 gün dolunca trial resetle tekrar bir ay daha şeklinde devam edip gidiyor..
  • SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Şimdi yükledim daha seri görünüyor. Dediginiz gibi kodiler arasinda büyük bir fark görünmüyor. Bu arada cihazi fabrika ayarlarına döndürdüğüm zaman bu dual sürüm mü yüklenecek yoksa ilk hali mi... merak ettim de. 😊

teşekkürler hocam.
  • Cihazın kendi yazılımından başkasını kullanmayın özellikle son çıkan yeni tarihli yazılım kanser etti beni.

Uygulamalara girmiyor sürekli hata verip kapanıyor.

2 gündür en az 10 kere yazılım yüklemişimdir sorunsuz şekilde çalışsın diye ama yok çalışmıyor.

Librelec versiyonundan başkasını yükleneyin tx3 max olarak geçiyor onu yükleyin.

• sizin cihaz da max model mi ?

Ben 2018.11 olanı yükledim cihaz hızlanmış , bazen ip alamama sorunu giderilmiş gerçi bunu ethernet kablo bağlı iken wireless çalıştırmayarak yapmışlar ama en azından eskisi gibi ip alamama sorunu olmuyor.Cihaz wifi tam çekmediği için kablolu kullanıyorum.

Birde android 8 in şu bekleme yükleme simgesi yuvarlak ok işareti gelmiş ama ana sürüm hala 7.1 olarak yazıyor.

tek sorunum sol köşedeki hava durumu gitti nasıl geliyordu hava durumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 16 Ocak 2019; 10:7:44 >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz mini ama max için olan güncelleme cihaza uyuyor dual os olan herhangi bir sıkıntısı yok.

Ben bu zamana kadar giç wifi ile ip almama sorunu ya da kopma sorunu yaşamadım çok iyi çekiyor.

Ana sürüm hala 7.1 siz 8 mi yüklediniz ?

Ekran resmi atarmisiniz menüyü falan.

Hava durumu ayarlayınca aşağıdan kendi kendine geliyor.

dual os olunca ne oluyor hocam ?

ben alt kattan çekiyorum wifi çekim gücü düşük kalıyor

7 .1 yükledim ama animayonlar 8 gibi olmuş.

arayüz alice ux diye geçiyor.

hava durumu nereden ayarlanıyordu ?
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Senin sürüm bende yok bende 12 ayda çıkan yüklü bu sürümlerde hava durumu yok alice arayüzü var.

Hava durumu gibi bir kaç kısıtlama daha var örneğin yedekleme kısmında önceden backup restore vardı o kısımı kaldırmışlar. Sol menü de uygulamalar en altta idi onu ortaya almışlar bunun gibi şeyler.

Yotube de mesala hesaba giriş yapmıyor bunun gibi şeyler. Bunlar yakında yeni güncelleme yapar.

hava durumu şart değil zaten sadece ip tv için kullanıyorum.Bekleyelim bakalım hocam .
  • Benim cihaz Tx^mini, mini ile max arasında Bluetooth farkı var. Mini , Max ve Mini L olanların her birinin kasası farklı, Tanix sitesinde karışıklık olmasın diye cihaz fotoğrafı ile paylaşmışlar yazılımları. Max ile mini yazılımları birbirine uyuyor. Tek bir yazılım olarak paylaşıldığıda oluyor. Bev ATV Experia rom da yükledim. Görsellik güzel ama kumanda etmesi zor. Şu anda ara yüz ve görselliği bir kenara bıraktım. Cihaz orjinal 11 2018 güncellemesi ile oldukça hızlı. Kodi'yi Autorun yaptım açılınca arayüz az bir gözüküyor sonra Kodi açılıyor. Kodi'nin arayüzünü kendime göre düzenledim. Cihazın arayüzü ile işim kalmadı. Kodi'ye Live Tv kanal listesinide yükledim. Başka bir programa ihtiyaç duymuyorum. Kodi'ye sadece kumanda ile idere etmek mümkün. Cihazı çok karıştıracağım zaman kablosuz mouse'u elime alıyorum.
    şu kodiyi tek ben anlayıp çözemedim hocam.

Kodiye özel arayüzü derken istediğiniz kanalları favorilere mi eklediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: cebor

Kodiye özel arayüzü derken istediğiniz kanalları favorilere mi eklediniz
    Kodi 17.6 sürümü cihazı açınca bu arayüz gelecek şekilde ayarladım. Bu arayüz ve kodi benim işimi görüyor. Film falan oynatacaksam buradan oynatıyorum. Bilgisayarda ağ üzerindende dosyaları oynatıyor.

Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box

• Vavoo kanallarını TURKVOD dan izlemek için

https://www.turk-dreamworld.com/threads/1198409-TDW-TURKvod-Kodi-Repo-ver-3-3-6-14-01-2018

bu linteki 1 ve 1011 ile 1016 mesajları okumanız yeterli.
    bu kodi ip tv kanalları var mı beleş olanlar belgesel falan?
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Online video için server ve net hızı önemli cihaz muhteşem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

bu kodi ip tv kanalları var mı beleş olanlar belgesel falan?
    Paylaştığım linkteki açıklamaları takip edin.. Vavoo Live Tv kanalları mevcut..
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.