Şimdi Ara

[TAMAMLANDI] Grand Theft Auto III Türkçe Yama 1.5 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
9
Favori
19.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıklayamadığım sebeplerden ötürü yama...

Şaka bir yana geri bildirimlerinizi bekliyorum arkadaşlar. Oyunun dil dosyalarında, oyunda bulunmayan bir sürü şey var. Sanırım sonradan iptal edilmiş Multiplayer modunun bile yazıları var ve az değil hani. Oyunda gözükmeyen yerleri çevirmektense eksik olan kısımları çevirmek istiyorum. Bu yüzden özellikle çevirisi eksik olan yerler hakkındaki geri bildirimlerinizi bekliyorum.

Bu arada şu ana kadar aldığım geri bildirim sayısı: 0. Konunun okunma sayısı ise 662.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi henrymorgan92 -- 22 Temmuz 2020; 21:52:19 >
  • FaceİnMirror F kullanıcısına yanıt
    Dilediklerini yapabilirler burada haksız olan tarafın kendim olduğunu düşünmüyorum zaten. Senin gibilere müsaade edeceklerse beni susturabilirler hiç sorun değil :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: henrymorgan92

Açıklayamadığım sebeplerden ötürü yama...

Şaka bir yana geri bildirimlerinizi bekliyorum arkadaşlar. Oyunun dil dosyalarında, oyunda bulunmayan bir sürü şey var. Sanırım sonradan iptal edilmiş Multiplayer modunun bile yazıları var ve az değil hani. Oyunda gözükmeyen yerleri çevirmektense eksik olan kısımları çevirmek istiyorum. Bu yüzden özellikle çevirisi eksik olan yerler hakkındaki geri bildirimlerinizi bekliyorum.

Bu arada şu ana kadar aldığım geri bildirim sayısı: 0. Konunun okunma sayısı ise 662.
    Sen daha çok geri bildirim beklersin. Burdaki kitle yamayı indirir gider. Emekten emeğe katkıdan bihaberdirler. Örnek bir istatistik vereyim. Burada konusu açılmış bir AAA oyunun yaması tam 3bin kez indirilmiş. Konunun görüntülenme sayısını söylemiyorum dikkati çekeriö yamanın indirilme sayısı. Yapılan geri bildirim sadece 5. Sonra bu çevirmenler ekipler konuşunca neden böyle egoist diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• henrymorgan92 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben yama işinden hiç anlamam ama bilgisayara yükleyip bakayım Steam versiyonuyla uyumluysa. SA'da downgrade gerekiyordu çünkü, 3'ün downgrade aracı yok diye biliyorum. Eline emeğine sağlık ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: henrymorgan92

Açıklayamadığım sebeplerden ötürü yama...

Yolun sonunda Karapathian ile aynı yere çıkmazsın umarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

Bu mesaj silindi.
  • Karapathian ile Witcher konusundaki mesajlaşmalarımızı görmedin sanırım.

Tabii ying-yang diye bir şey de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi henrymorgan92 -- 23 Temmuz 2020; 11:38:30 >
    Gün gelir pek çoğu KarapathiaN'ı anlar. Değeri kalmadıktan sonra...

• Elinize sağlık, güzel bir katkı olur diye düşünüyorum seriyi bitirmek isteyenler için. Gerçi GTA5 gibi oyunlardan sonra oynaması eziyet gelebilir, ben zar zor bitirmiştim
  • Oğuz Gürsel sayesinde GTA 3 gibi bir devrim oyununu ardından Vice City'i Türkçe oynayabildik mizacına saygı duyuyorum ama bende keşke çeviri troll olmasaydı demiştim düzgün bir çeviri ile oynamayı çok isterdim.
  • GTA 3 ve Vice City'nin bende hep ayrı bir yeri var. Özellikle Türkçe yamalarının bulunmasını büyük velinimet olarak görüyorum. Öncelikle Oğuz Gürsel'in kulaklarını çınlatalım; yaptığı çeviriler ile bize hem Catalina'nın ihanetini hemde Tommy amcanın yükselişini anlatmış oldu. Ellerine sağlık. Lakin yamalarında ki "bana göre" özgü çeviri ve espiriler evet bir nebze gülümsetse de oyunun ana kalıbını bence etkiliyordu. Tamamen sıfırdan yapmak yerine, kendisine ulaşılabiliyorsa öncelikle izin alarak, çıkarılmış yama üzerindeki bazı şeyler değiştirilerek bir update mabında bir yama oluşturulabilir diye düşünüyorum.
  • Ellerine sağlık hocam. 1998 yılında GTA 1 'i yıllarca oynayan biri olarak GTA 3 'ün ne denli bir devrim olduğunu çok iyi bilenlerdenim. GTA 3 tutulmamış peeeh 🤭 Güldürmeyin Allah aşkına 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Geri bildirim vermek için oyunu indirdim, arabayla geri geri gidemiyorum hocam...Yama testini bırakın daha araba süremiyorum, steam sürümü biraz sıkıntılı sanırım.
  • yigitsanal Y kullanıcısına yanıt
    Arabayla geri gidememe olayı oyunun kendisi ile alakalı. Fix yüklemen lazım. GTA 3 Silent Patch var. Onu yükleyebilirsin.

https://gtaforums.com/topic/669045-silentpatch/
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Cevabınız ve çözümünüz için teşekkür ederim, yarın ilk işim fixi kurmak olacak.
  • 0.2 sürümü - 28 Temmuz 2020 Salı
    -Çevrilmeyen kısımların bir kısmı çevrildi.
    -İlk 30 görev test edildi.

İNDİRME LİNKİ:https://www.mediafire.com/folder/8nbx1fs2e3kd0/0.2_s%C3%BCr%C3%BCm%C3%BC

Geri bildirimler için Discord linki:https://discord.com/invite/nDUeqj

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.