Şimdi Ara

Tamamen şeffaf UV Korumalı Film Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta da belirttiğim gibi sadece uv koruması olmasını istediğim tamamen şeffaf ve renksiz cam filmi var mıdır acaba? Zaten camlar kendinden renkli o yüzden şeffaf olsa bana uyar. Cilt sağlığım için uv koruması istiyorum. Polis çevirmesi için de şeffaf olursa anlaşılmaz diye düşünüyorum. Biraz internette araştırdım sağlıklı sonuç bulamadım. Tavsiyelerinizi beklerim çok teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightbringer -- 4 Temmuz 2017; 18:22:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne biliyorsunda ne konuşuyorsun acaba cahil herif. Ben sadece güneşten dolayı kanser olmuş birisiyim. Malign melanoma... Hiç duydunmu acaba. Olana kadar bende bilmiyordum. Ama şimdi en azından araştırıp öğrenebilirsin. İnsanlar kendilerini korumak için birşey yapmak istediğinde cahil cahil yönlendirme yapmayın. Güneşin ne kadar zararlı olduğunu bir bilseniz evden çıkamaz hale gelirsiniz. Bu yüzden UV korumalı giysiler ve UV korumalı kaplamalar ne gerekiyorsa yapın. Paraya acimayin. Çünkü bu işin geri dönüşü yok. Malign melanom hastalığı erken teşhis edilmezse toplam yaşam süresi sadece 2 yıl bunu unutmayın.
    Yapay Zekanın Yanıtı

Tamamen Şeffaf UV Korumalı Film: Nihai Koruma

Günümüzün modern dünyasında, ultraviyole (UV) ışınlarının zararlı etkilerine karşı korunmak çok önemlidir. UV radyasyonu, güneş yanıklarına, cilt yaşlanmasına ve hatta cilt kanserine neden olabilir. UV korumalı filmler, UV ışınlarını engellemenin ve kendinizi ve sevdiklerinizi zararlı etkilerinden korumanın etkili bir yoludur.

Şeffaf UV korumalı filmler, görünür ışığı engellemezken UV ışınlarını filtrelemek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu filmler, pencereler, kapılar, fayanslar ve hatta otomobil farları gibi çeşitli yüzeylere uygulanabilir.

UV Filtreli Cam Filmi

Pencerelerinizden gelen UV ışınlarını engellemek için UV filtreli cam filmi kullanabilirsiniz. Bu filmler, evinizi veya iş yerinizi güneş hasarı, solma ve ısı birikiminden korumaya yardımcı olur.

UV Korumalı Şeffaf Film

UV korumalı şeffaf film, hassas yüzeyleri UV ışınlarından korumak için idealdir. Bu filmler, sanat eserleri, antikalar ve diğer değerli eşyaların solmasını ve bozulmasını önlemek için kullanılabilir.

UV Korumalı Far Filmi

UV korumalı far filmi, otomobil farlarınızı UV ışınlarından korur. Bu filmler, farlarınızın uzun ömürlü olmasını ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Şeffaf UV Cam Filmi

Şeffaf UV cam filmi, görünür ışığı engelleyerek mahremiyet sağlarken aynı zamanda UV ışınlarını filtreler. Bu filmler, yatak odaları, banyolar ve diğer özel alanlar için mükemmel bir seçimdir.

Sonuç

UV korumalı filmler, kendinizi ve çevrenizi zararlı UV ışınlarından korumak için çok yönlü ve etkili bir çözümdür. İster pencerelerinizi ister değerli eşyalarınızı koruyor olun, şeffaf UV korumalı filmler, güvenilir ve uzun ömürlü bir koruma katmanı sağlar.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Yav arkadaş ne korkar olduk güneşten merak etme konu sahibi güneşten dolayı kanser olmazsın !

• llumarın air serisi var, tamamen şeffaf. ben ön cama yaptırdım, gayet memnunum.
  • Ziebartın ön cam için filmi var ama fiyatı yüksektir, araştırmanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Yav arkadaş ne korkar olduk güneşten merak etme konu sahibi güneşten dolayı kanser olmazsın !

Neyin garantisini veriyorsunuz anlamadım herşey komplo teorisi mi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

llumarın air serisi var, tamamen şeffaf. ben ön cama yaptırdım, gayet memnunum.

On cam hariç yaptırılıyor mu acaba bilginiz var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightbringer -- 4 Temmuz 2017; 18:21:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

llumarın air serisi var, tamamen şeffaf. ben ön cama yaptırdım, gayet memnunum.

On cam hariç yaptırılıyor mu acaba bilginiz var mi?

Tabi, nereye isterseniz oraya yaparlar

• Merhaba, tamamen şeffaf uv korumalı film yok ama LLumar AIR80 serisi hafif mavimsi tonda film mevcut. Orijinal karartılmış cam görüntüsündedir. %99 UV koruması mevcut ve %60 ısı engelleme özelliğindedir. Normal filmler gibi aracın içini ısıtmaz ve görüş kaybı yaşatmaz.

Detaylı bilgi için 0553 668 92 92 arayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmrGarage

Merhaba, tamamen şeffaf uv korumalı film yok ama LLumar AIR80 serisi hafif mavimsi tonda film mevcut. Orijinal karartılmış cam görüntüsündedir. %99 UV koruması mevcut ve %60 ısı engelleme özelliğindedir. Normal filmler gibi aracın içini ısıtmaz ve görüş kaybı yaşatmaz.

Çok teşekkür ederim müsait bir zamanda uğrayıp bilgi almak için geleceğim kısmetse

• quote:

Merhaba, tamamen şeffaf uv korumalı film yok ama LLumar AIR80 serisi hafif mavimsi tonda film mevcut. Orijinal karartılmış cam görüntüsündedir. %99 UV koruması mevcut ve %60 ısı engelleme özelliğindedir. Normal filmler gibi aracın içini ısıtmaz ve görüş kaybı yaşatmaz.

Peki uygunluk belgesi vs verebiliyor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hibrit cam filmi denen bir olay var. Konya'da bir firma sertifikalı olarak yapmaya başlamış ama sanırım daha Türkiye genelinde yaygın değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vvhopper

quote:

Peki uygunluk belgesi vs verebiliyor musunuz?

Aynen polis çevirince sökmek istemem. Sormanız iyi oldu

• vvhopper V kullanıcısına yanıt
    Merhaba, uygunluk belgesini verecek kurumla ilgili çalışmalar devam ediyor. Herhangi bir bayi uygunluk belgesi vermiyor. Forum konumuzda süreçle ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/llumar-cam-filmi-249-tl-5-taksit-oraguard-kaput-filmi-150-tl--103585775#103585775
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Ne biliyorsunda ne konuşuyorsun acaba cahil herif. Ben sadece güneşten dolayı kanser olmuş birisiyim. Malign melanoma... Hiç duydunmu acaba. Olana kadar bende bilmiyordum. Ama şimdi en azından araştırıp öğrenebilirsin. İnsanlar kendilerini korumak için birşey yapmak istediğinde cahil cahil yönlendirme yapmayın. Güneşin ne kadar zararlı olduğunu bir bilseniz evden çıkamaz hale gelirsiniz. Bu yüzden UV korumalı giysiler ve UV korumalı kaplamalar ne gerekiyorsa yapın. Paraya acimayin. Çünkü bu işin geri dönüşü yok. Malign melanom hastalığı erken teşhis edilmezse toplam yaşam süresi sadece 2 yıl bunu unutmayın.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    www.hurriyet.com.tr
    Siz hiç güneşlenen Japon gördünüz mü
    http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/siz-hic-guneslenen-japon-gordunuz-mu-15538570

oku burayı güneş kremsiz dışarı bile çıkmaktan korkar olursun sonra...

• quote:

Orijinalden alıntı: taltay

Ne biliyorsunda ne konuşuyorsun acaba cahil herif. Ben sadece güneşten dolayı kanser olmuş birisiyim. Malign melanoma... Hiç duydunmu acaba. Olana kadar bende bilmiyordum. Ama şimdi en azından araştırıp öğrenebilirsin. İnsanlar kendilerini korumak için birşey yapmak istediğinde cahil cahil yönlendirme yapmayın. Güneşin ne kadar zararlı olduğunu bir bilseniz evden çıkamaz hale gelirsiniz. Bu yüzden UV korumalı giysiler ve UV korumalı kaplamalar ne gerekiyorsa yapın. Paraya acimayin. Çünkü bu işin geri dönüşü yok. Malign melanom hastalığı erken teşhis edilmezse toplam yaşam süresi sadece 2 yıl bunu unutmayın.
    Geçmiş olsun hocam, şu an durumunuz nasıl?
    İlerlemedi inşallah

• Lumar air80
    Yalnız nekadar şeffaf olursa olsun yine bir yeşillim traklı duruyor, zaten orjinal şeffaf canlarda öyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.