Şimdi Ara

Taksitli Nakit Avans / Taksitli Para vb % 1,36 dan kullanılabiliyor. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.032
Cevap
178
Favori
267.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nakit avansı erken kapatmanın kar seviyesi nedir bu arada vakıfbank nakit avans deteydan erken kapatma kısmı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukimyahu -- 6 Aralık 2022; 8:48:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0.99 geldi garantiden

Taksitli Nakit Avans / Taksitli Para vb  % 1,36 dan kullanılabiliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cawrash C kullanıcısına yanıt

fake

• bukimyahu B kullanıcısına yanıt

ne kadar erken kapatırsan o kadar kar edersin. ödeme planında her ayın detaylı olarak taksidinin ne kadarı ana para ne kadarı faiz yazar. erken ödeme yaptığında kalan borcun anapara kısmını ödersin faizi silinir.

mesela taksidin 3000 lira olsun. ilk aylarda bunun 2400 lirası ana para 600 lirası faizdir. son aylarda 2900 ana para 100 lirası faizdir. erken ödeme durumunda daha fazla kar edebilmek için bankalar önce faizi tahsil etmeye çalışır. rakamları salladım ama oranlar yaklaşık böyle.

• cawrash C kullanıcısına yanıt

Hocam bana'da bildirim geldi 0.99 diye kullanayım dedim olmadı.Müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim 1,29 dedi bana , bende uygulama üzerinden 0.99 geldi siz bana başka diyorsunuz dedim.Kontrol ediyorum 2 kez kontrol etti ama gene 1,29 dedi tamam deyip kapattım.

• Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt
    Tek kartınız mı var ? Benim 2 kartım var amex’e gelmiş bu teklif normal uygulamadan girdiğimde 1.29 fakat bonusflas’dan girersem 0.99 veriyor sizde kontrol edin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sukruciger S kullanıcısına yanıt

Tek kredi kartım var hocam, tekrar deneyeyim hemem

Edit : Olmuyor 1,29 şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep~DarkNeSs -- 6 Aralık 2022; 15:52:21 >
  • ben çoğunluğu 1.50 olan ziraat taksitli avansı bugün erken kapatma yaptım tekrar çekicem

• garanti 0,99 bildirimi geldi bana da

• banada bildirim geldi amex kartım için. daha dün taksitli nakit avansı kapatıp yeniden 1.29'dan çekmiştim. şimdi tekrar mesaj gelmiş bonusflashtan 0,99 diye. ama bonus flashtanda garanti internet bankacılığındanda 1.29 çıkıyor.

• Ben de garanti bankası bonus kart sahibiyim ama bana gelen giden mesaj yok :((

• Garanti Müşteri hizmetleri ile bir görüşme sağladım.Müşteri hizmetleri kayıt açtı şuan için , sonuçlandığı zaman editlerim.

• Garanti banada geldi avans hesap açıp ordan bakacaktım avans hesap onaylandı ama kullandırmıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • garanti yeni bildirim yolladı sehven 0,99 yazılmıştır. 1,29 olarak kullanabilirsiniz diyor

• garantiyi aradım özel müşteri vs dedi bekleyin size de sıra gelebilir faln :)

• Şaka gibi

• Bana bunlar gelmiş...

• 5 km yürüyüp en yakın ING Bank Şubesine gittim:

"Sen Vakıfbank' tan kullanacağını kullanmışsın" zaten deyip vermediler, hatta mobil üyeliğimi tamamlamak için uygulama şubeye yönlendirmişti, onu bile yapmadılar.

Belli doymuşlar...

• Kredi kartından Nakit avans çekip, kredi ekstresinin asgarisini ödeyen var mı ? Yoksa tamamını mı ödüyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.