Şimdi Ara

taksitli iphone mu yoksa android mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır uygun fiyat performans android telefonları kullanıyorum. İşi bitince 3 kuruşa satıyordum yıllarca kullanıp. Şuan ticari kartla taksitli telefon alma imkanım var. iphone 15 plus, pro max ya da xioami 13t var aklım da ama bu ekonomide siz hangisini önerirsiniz? iphone baya tuzluya geliyor fakat taksit imkanı beni düşündürüyor.

• iphoneyi al en kotu satarsin xiaomi hizli deger kaybeder

• Apple fakir işi android zengin işi. Aldığım androidleri max 1 yıl sonra elden çıkardım. Yavaşlama donma kasma vs gibi nedenlerle. Aldığım apple telefonları ortamala 3-5 yıl kullandım. Mali kısmına gelirsem ip11i 6800e aldım şu anda 20bine elden çıkardım. İp 15 pro kullanıyorum. Uzun kullanımı çok rahat ve android gibi değer kaybetmiyor. Android yazılımı hoşuna gidiyorsa birşey diyemem zevk meselesi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tayfundursun kullanıcısına yanıt

hocam gerçekten o ekrana 20k mı verdiler yahu inanamıyorum... 12 olsa neyse de oled ekran

• Veriyorlar iPhone olunca. Arkadaşımda aralıkta ip15 pro max için takasa verdi teknoloji marketlerden 1ine 20.500e saydılar. Ağustosta iPhone xs düşürdüm 3. defa ekranı kırdım. Dokunmatikte bozulmuş. O haliyle 6500e telefoncu aldı.

• Aklıma gelmişken Ocak ayında ticari kartlara medimarkt ve teknosada vade farksız 6 taksit vardı. Hala devam ediyor mu bilmiyorum axess ile aldım teknosadan.

• Samsung s24 plus yada ultra
    iPhone 15 pro max

Hayırlı olsun bu 3unden 1i

13t rezil bir cihaz 13t pro bile iyi değil xiaominin düzgün telefonu yok trde bulaşma

Samsung ve apple haric tepe model getiren yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi ekosistemi istediğine karar ver sonra tercih beliriyor zaten 😂

• Xiaomi alma ana ekranda bile reklam çıkarıp kullanıcılarını deli ediyormuş herkes şikayetçi.Apple gelince çok saçma bir telefon, video çekersin Windows gibi android gibi cihazlarda oynatmaz. Fotoğraf çekersin PC ye atmak istersin dosyaları görmez kırk takla atman bir sürü şeyle uğraşmak gerekir.Çok kıl bir işletim sistemi var.Samsung almanı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.