Şimdi Ara

Taksim'de patlama. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.295
Cevap
5
Favori
23.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canlı bomba takip edildiğinden şüphelenip erken patlamış da olabilir bence yeni bir patlama için önlem alınması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu olayı anlamıyorum işte ya öldürün Ada'mı takip edene kadar zaten üstünden canlı bomba çıkınca kimse bişey demez olan masumlara oldu .

• quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

quote:

Orijinalden alıntı: RealW

quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

%50 nerede? Yüzünüz var mı aktroller? PKK'lıları șımartan, Oslo-Dolmabahçe görüșmeleri yapanlar nerede? Vicdanınız rahat mī?

Sen veya aynı görüşte olanlar şu yukarıdaki arkadaşın sorusuna cevap versenize!

MonsterMMORPG

Sizin bugün söz hakkınız yok. Siz sebep oldunuz. Susun da millet yaralarını sarsın

Tabii tabii. Eğer hükümetin hatası varsa vardır. Ben bunu savunmuyorum. Sonuçta benim söylediğim OHAL gibi şeyleri veya daha sıkı tedbirleri almıyorsa hatalıdır.

Peki sadece bunları Akp'mi büyüttü ? Birlikte salladık diyenler kim ? Ailecek hdp'ye oy verdik diyenler kim ? Sırf hükümet düşmanlığı için bir kısım gidip hdp'ye oy verdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararlılığımızı sınamasınlar.
    istikrarlı bir şekilde ülkeyi geleceğe götürüyoruz.
    Bombacıyı bomba patladıktan sonra yakaladık güvenlik güçlerimize teslim ettik.
    Biz zalimlerin yanında olacağız.
    Apo bu ülkenin geleceğine ışık tutuyor.

...

Çok olmadı son 3-4 yıl içerisindeki sözler bunlar.Bilin bakalım kime , kimlere aitler.
  • Ne zamana kadar devam edecek bu canlı bombalar!

Almanlar istihbaratı veriyor 3 gün önceden bomba patlayacak diye bizim MİT uyuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

Artık birileri sorumluluk alsın biz istifa mı ediyorlar ohal mi ilan ediyorlar yapılsın bir şey.

Daha nerdeyse 1 sene önce imralıyla kol kola gönül gönüle olan şimdi gelip burda milliyetçilik ayağıda çekmesin. Biraz karakter varsa tabi...

Ne yazıkki yok.

Bilmem hatırlarmısınız japon mühendis kendi tasarladığı köprüde deneme aşamasındayken hata oldu diye gururuna yediremeyip intihar etmişti. ama işte japonlardan eksik olan tarafları gurur....

• quote:

Orijinalden alıntı: Hesperiush

Bir de benim anlamadığım hemen yayın yasağı getirmiş RTÜK...Yahu bu nasıl bir zihniyet, nasıl insanlar tarafından yönetiliyoruz biz anlamak mümkün değil. Yayın yasağı getirilecek o kadar çok şey var ki bu ülke de...Başta o evlendirme programları...

Afrika'daki ilkel kabileler bile bunlardan daha iyi yönetirdi ülkeyi

• İstikrarcılara selam olsun. Allah sizi yerin dibine soksun. Verdiğiniz oylar kanla geri dönüyor.

• bunun önüne geçmek çokmu kolay sanıyorsunuz kaç tane canlı bomba yakalanıyor ülkeye bir şekilde giriş yapılıyor hatta ülke içinden çıkıyor zaten bomba yapmak inanılmaz zor bişey değil bomba hazırlanıyor üzerinde patlatıyor bunu ne yaparsan yap hepsini engelleymezsin.terör eylemelerini fırsat bilipte hükümeti eleştirmek için pusuda beklemeyin.birlik beraberlik olun.hükümet gitse sanki bir daha hiç eylem olmayacak herşey normale dönecekmi sanıyorsunuz.
  • Zaten bombalara karşı en büyük önlemimiz yayın yasakları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölen vatandaşlarımıza Allah rahmet eylesin, umarım yaralı vatandaşlarımız kurtulurlar.

Bugün yarın dışarı çıkmamayı planlamıştık. Yoksa şuanda bende oralarda olabilirdim eşimle. Çok üzgünüm. Yazacak bir şey yok. Hükümete laf etsek zaten anında yardakçıları çıkıyor. Suçlu Chp diyeyim bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asdaqq

bir kerede teröristleri suçlayın be bi kerede. durmadan hükümete sallıyorsunuz. ne biçim asalaklarsınız lan siz.

Eğer fransa gibi patlama bir kere olsaydı belki haklısın evet. Suçlamamız gereken yer sadece teröristlerdi

Ama son 1 yıla baktığında ülkede her an güncel bir olay olduğunu görebilirsin

Bu durumda sadece teröriste küfür edip eleştiremezsin

Bu durumda tek suçlu olan terörist değildir

Bu durumda güvenlik açığı veren, halkına güvenlik sağlayamayan, insanlarının korkusuzca sokağa çıkmasına güvence vermeyen bir devletide suçlarsın. Devleti yönetenleri suçlarsın daha doğrusu...

• CHP'e olmasa patlama olmazdı. CHP'e yüzünden oluyor bunlar. Keşke CHP diye bir şey olmasıydı. CHP'nin 90 yıllık enkazının bedelleri bunlar(!)
  • Bu teröristlere, siviller katlediliyor-gençler öldürülüyor diye sahip çıkan komunist devrimciler buralarda mı?
  • Yazık be,ülkemin durumuna bak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

Ankarada patlatılan bombalarda hep alman arabaları,dün de alman elçiliğin açıklaması. Burnuma kötü kokular geliyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

Taksim'de patlama.

Bu herif ciddiye alınacak biri değil,Almanyada yaşayıp başta Atatürk olmak üzere herkese sallıyor
  • Ala ve Fidan istifa etmeli, yeter artık, bi insanda hiç mi onur olmaz

• Fulya tarafları sakin. Mecidiyeköy trafında olanlar dikkat etsin.

Hftaya güvenlik sınavım var. Gitmeye korkuyorum. Ne biçim ülke lan bu.

• Bu ülke bitmiş

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Yahu birak vicdanim cok rahat bu yonden

Cunku chp iktidara gelse vatanimin bolunecegini biliyorum.Buyuk ihtimalle sen dogdugundan beri akp iktidarda oldugu icin daha kotu yonetimleri gormedin.Chp gelse bu ulke bolunur Mhp gelse soykirima dogru gider.Daha iyisi malesef yok.Ama sanma ki akp ye iyi diyorum.Akp tamamiyle rezalet ozellikle suriyeliler konusunda.Yeni bir parti kursunlar destekleyelim yoksa bos konusma muhalefetler tamamiyle cöp.Cöp degil diyorsan zaten birsey bilmiyorsundur.Basarisizlik uzerine basarisizlik aliyorlar hala istifa etmiyorlar.Istifa etseler belki adam gibi bir lider cikar da degistirir partiyi diyoruz ama yok olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasamak5656 -- 19 Mart 2016; 12:21:58 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.