Şimdi Ara

Taksim'de patlama. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
5
Favori
23.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaymakamligin onunde canli bomba beyler kesin bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah destek veren bütün avrupa ülkelerinede bu terör bulaşırda ne olduğunu görürler. Brükselde pkk'lı kişiler gidip çadır kurup bayrak açıyor. Hiç kimse sesini bile çıkarmıyor.

Düşünsenize Fransa'ya saldırı yapan kişilere destek veriyoruz İstanbul ve Ankara merkezde çadır kurmalarına izin veriyoruz. Ne olurdu acaba ? Düşünmek bile istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye gitgide Suriye gibi oluyor arkadaş, şaka gibi ya. Bi de ısrarla, hala salak gibi destekliyorlar. Suriyeliler Türkiye'ye de geliyor şimdi tam oldu. Ulan zamanında zor şartlarda kurulan/kurtulan ülkeye bak bir de şimdi. Yazıklar olsun.
  • cnn türk 2 ölü diyor şu ana kadar
  • 2 ölü olmuş 7 yaralı ölenlerden biri canlı bomba

• Simdilik 2 ölü 6 yaralı var.

• Al suriyelileri al

Daha bunlar ne ki.Avrupadan geri donen kizgin suriyeliler ne yapacak bir de onlari dusunun.Allah bunlara goz yumanlarin evlerine atesler salsin

• 2023ü görürsek memleket eyiyie gideçek beyler gorkmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasamak5656

Al suriyelileri al

Daha bunlar ne ki.Avrupadan geri donen kizgin suriyeliler ne yapacak bir de onlari dusunun.Allah bunlara goz yumanlarin evlerine atesler salsin

+1
  • Vasip her türlü tedbiri aldık diyordu noldu tedbirlere

• Cennet gibi ülkeyi ne hale getirdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asabi Adam

yapıcak tek birşey var asker işe el koyucak asker yasa dinlemez bilirsin
    kürtlere soykırım
    yapcak
    anca o zaman düzelir

Zaten bunun için böyle bastırıyorlar. Askerin siyasete girmesini veya her ne şekilde olursa olsun bu hükümetin devrilmesini istiyorlar. Bunu daha dün 101. yılını kutladığımız Çanakkale zaferinde bize saldıran ülkeler istiyor. Çok ilginç değil mi !!!

• Her hafta sonu bombalı saldırı oluyor artık nefret ediyorum hafta sonlarından. İstanbul Ankara ve İzmir resmen berbat bir durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: RealW

İnşallah destek veren bütün avrupa ülkelerinede bu terör bulaşırda ne olduğunu görürler. Brükselde pkk'lı kişiler gidip çadır kurup bayrak açıyor. Hiç kimse sesini bile çıkarmıyor.

Düşünsenize Fransa'ya saldırı yapan kişilere destek veriyoruz İstanbul ve Ankara merkezde çadır kurmalarına izin veriyoruz. Ne olurdu acaba ? Düşünmek bile istemiyorum.

Bundan bize ne ? Bizim konumuz bu değil ki.Bizim konumuz, taksimde bomba patlamış o.
  • Terörü lanetliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Festen -- 19 Mart 2016; 11:38:48 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Asabi Adam

yapıcak tek birşey var asker işe el koyucak asker yasa dinlemez bilirsin
    kürtlere soykırım
    yapcak
    anca o zaman düzelir

Zaten bunun için böyle bastırıyorlar. Askerin siyasete girmesini veya her ne şekilde olursa olsun bu hükümetin devrilmesini istiyorlar. Bunu daha dün 101. yılını kutladığımız Çanakkale zaferinde bize saldıran ülkeler istiyor. Çok ilginç değil mi !!!

Sizde de ne vicdan varmış be arkadaş . Oyu verdin hala konuşuyorsun . Evinden çıkmamışsındır korkudan ama istikrar için oy verdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

quote:

İnşallah destek veren bütün avrupa ülkelerinede bu terör bulaşırda ne olduğunu görürler. Brükselde pkk'lı kişiler gidip çadır kurup bayrak açıyor. Hiç kimse sesini bile çıkarmıyor.

Bundan bize ne ? Bizim konumuz bu değil ki.Bizim konumuz, taksimde bomba patlamış o.

Konumuz Taksim ise 1. sayfa'da kaç tane hükümet devrilsin demeye getiren mesajlara bak.

• Allahtan kalabalık değilmiş. Sabah saati olduğu için tenhaymış o yüzden ölü ve yaralı sayısı az.

• Artık yeter kaçıncı bu 1 hafta geçmiyor bir tane daha insanlar ölüyor ! Size Sesleniyorum malum kesim artık şu iktidarı korumayı bırakın devlet üzerine düşeni yapmıyor halkını koruyamıyor!
  • Bugün sınava gidicektik taksime uyanamadığım için gidemedim...Allahım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.