Şimdi Ara

taksici dayak atmaya giderken ezildi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taksici pilot olmuş uçuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 21 Haziran 2018; 17:19:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trafikte nefret ettigim kisiler olan taksiciler icin ders niteliğinde bir video olmus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öyle saça böyle tarak
  • Memlekette arada güzel şeyler de oluyor. Yalnız şu 3 kekonun gebermemesine üzüldüm. Sürücünün nefs-i müdafadan yırtması dileğiyle. Aslında saldırganlar bana panik yaptırdı diye de bilir. Sonuçta 3 adet şehir eşkıyası linç etmek ve belki de öldürmek için sürücüye doğru koşuyor.

• Doğal seleksiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1cemoo -- 21 Haziran 2018; 22:42:9 >

• Hacı saglam çarpmış

• jasonmorhyne J kullanıcısına yanıt
    İçime su serptiniz hakikaten çok samimiyim. Çünkü can havliyle linç edilmekten kurtulmaya çalışıyordu symbol sürücüsü.

Bu ülkede delikanlı avukatlar olduğunu bilmek çok rahatlatıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amon_Amarth -- 22 Haziran 2018; 0:7:6 >
  • Yapılacak olan mahkemenin sonucu aşırı merak ediyorum . Avukat olan varsa bir tahmin yapabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: neroXIII

Yapılacak olan mahkemenin sonucu aşırı merak ediyorum . Avukat olan varsa bir tahmin yapabilir mi ?
    Gerek kendisine ve gerek başkasına ait bir hakka yönelmiş, gerçekleşen, gerçekleşmesi veya tekrarı muhakkak olan haksız bir saldırıyı o anda hal ve koşullara göre saldırı ile orantılı biçimde defetmek zorunluluğu ile işlenen fiillerden dolayı faile ceza verilmez.Tck 25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonmorhyne -- 22 Haziran 2018; 2:4:11 >
  • SYmbol sürücüsü gaz pedalına dokunuyor ve dünya 10 saniyeliğine güzelleşiyor 🤗

• Taksici ve saz arkadaşları layığını bulmuş.

• Clio sürücüsüne geçmiş olsun. Diğer uçana üzülmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oooohh adam havadayken içimin yağları eridi valla.
  • Allah'tan bu görüntü kaydı varmış, yoksa taksicinin bıçak çektiği ispatlanamazdı. Burada mağdur olan clio sürücüsü bir şekilde duruşmasının ne zaman olacağını vs paylaşsın, destek için gidelim. Ayrıca gerek bu başlıkta, gerekse diğer linklerde video altına yorum yapalım ki yargı mensupları da bu hususu görmezden gelmesin.

• Ayseybi A kullanıcısına yanıt
    Olay daha farklı gibi sanki. Taksinin sadece arka kapısı açılıyor. Şöför kapısı açılmıyor. Arka sol kapıdan anında yanyana oturan iki kişi iniyor. Diğer 3.şahıs da sanırım sağ kapıdan iniyor. Anlamadığım şöför nerede. Şöför kapısının açıldığını göremedim. Mevzu farklı gibi geldi

Düzenleme: Saniye 23 te kapı içeriden biri tarafından kapanıyor.
    Düzenleme 2: Saniye 37 de şöför kapısı açılıyor ve şöför iniyor.

Yani buradan anlaşılan taksici kesinlikle olaya müdahil olmuyor. Taksiye binen adamlar belli ki bir şey derdinde. Daha adam durmadan arka kapıyı açıp saldırmaya gidiyorlar. Taksici korkudan çıkmıyor. Biraz zaman geçince çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 22 Haziran 2018; 9:33:10 >
  • Hocam yukarıda yazdığım gibi taksici meselesi değil bu. Farklı duruyor. Siz öyle yazınca herkes taksici sanmış. Taksici olaya bile karışmamış görüntülerde göründüğü kadarı ile

• quote:

Orijinalden alıntı: okanhh

Benim merak ettiğim, kendisini dövmeye belki de öldürmeye gelen adamı uçurduğu için ceza alacak mı ?
    İnşallah nefsi müdafa'dan işlem yaparlar. Çünkü direk olarak darp veya öldürme amaçlı geliyorlar. Ceza alması kaçınılmaz ancak inşallah az ceza alır. BU taksici müsfettelerine de iyi bir ders olmuş.
  • örnek olayda zengin bayan gece yarısından sonra eğlenceden dönerken arkadaşlarını lüküs jeepiyle alkollü olduğu halde direksiyon başına geçerek evlerine bırakıyor

suadiye bağdat caddesi üzerinde ışıklarda kural ihlali yaparak restoran motorlu kuruyesini ezip kaçıyor

kurye yaralı hastaneye kaldırııyor kaza yerinde düşrn plakadan polis kısa sürede kadını başka bir restoranda alkol alırken yakalıyor ve yapılan ölçümde yüksek miktarda alkol aldığı anlaşılıyor

mahkemede kasının avukatları müvekkillerinin yasal sınırlar dahilinde alkol aldığını ancak kullandığı psikiyatrik ilacın alkolmetreyi ve kan testlerini yanıltarak yüksek alkol çıkmasına neden olduğunu tıbbi raporlarla ispat ediyor

hakim ceza veriyor ve cezayı ertelemiyor

avukatlar dosyayı istinafa gönderiyorlar ve istinaf mahkemesi karatı bozarak kadını beraat ettiriyor

• içimin yağları eridi yeminle, ben de böyle yapardım aynı durumda olsam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.