Şimdi Ara

Takipteyken ipotek ile kredi cekme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi ginler arkadaslar. Bi 15 bin tlye ihtiyacim var. takipte bir kredim var su an aylikoduyorum takipte oldugu icin kredi notum dusuk. Kamuda calisiyorum aylik ortalama gelirim 3500. Araba ipoteyi ile kredi cekebilir miyim bu sekilde bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araba ipoteğimi??

• Bildiğim kadarıyla açık bir takip olduğu için şu aşamada tekrar kredi almanız pek mümkün değil. Açık takip kapanırsa ve takibi yapan banka bunu kkb'ye bildirir, takibin kapandığını görülürse kredi notunuz ne kadar düşük olursa olsun genel borç durumunuza göre tekrar kredi kullanma şansınız var, özellikle maaş bankanıza başvurun. Açık takip olmaması gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Araba ipoteğimi??

gülüyorsun ama bu tip krediler var.

http://www.vakifbank.com.tr/otomobil-rehni-karsiligi-taksitli-ihtiyac-kredisi.aspx?pageID=260
  • xgitarx kullanıcısına yanıt
    Teminat olarak alınmasında sakınca yok ama alacak banka bulmak zor ki haklılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thearsiv

Teminat olarak alınmasında sakınca yok ama alacak banka bulmak zor ki haklılar.

Orası bankanın bileceği iş, teminatı yeterli görürse verebilir, ama tabi açık takipte zor, sormak lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.