Şimdi Ara

takipçi havuz denılen sacmalık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu sıte yuzunden sureklı twıtterım kendı kendıne bırılerını takıp edıyor ve ben bunu ıstemıyorum nasıl engelleyebılırım ?

• yalandan takıpcı kazanmasaydın kardes :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

bu sıte yuzunden sureklı twıtterım kendı kendıne bırılerını takıp edıyor ve ben bunu ıstemıyorum nasıl engelleyebılırım ?

Bunun nedeni takipçi havuzu'ndan takipçi arttırmanız. Uygulamadan çıkmanız gerekmekte. Bunu yapmak için twitter hesap ayarlarından uygulamayı silin.
  • nasıl kurtulucağını söyleyeyim bak imdi profiline giriyorsun orda resimlerini falan değiştirebilmen için bir düzenle butonu var ona bas ve yan tarafta uygulamaları göreceksin ona bas ve ordan hepsinin eriimi kaldır böylece kurtulursun..
  • quote:

bu sıte yuzunden sureklı twıtterım kendı kendıne bırılerını takıp edıyor ve ben bunu ıstemıyorum nasıl engelleyebılırım ?

başta uğraşmasaydın öyle saçma şeylerle umarım düzelir
  • Ayarlar-Uygulamalar - ordan takip ile ilgili bütün uygulamaları devre dışı bırak de.
  • quote:

Takipçi kazanmak için yapmayın şöyle saçma şeyler yav.
  • uygulamalardan uygulamayı kaldırsan bile 1 hafta bu sürcek sonra kendi kendine düzeliyor zaten.O değil beni takip edenler bu yüzden geliyormuş demek ki .
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

uygulamalardan uygulamayı kaldırsan bile 1 hafta bu sürcek sonra kendi kendine düzeliyor zaten.O değil beni takip edenler bu yüzden geliyormuş demek ki .

çok komik bir duruma düşmüyormu insan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.