Şimdi Ara

Takımımızın THY ile yaptığı protokolün iç burkan detayı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye’de bir ilke imza atarak yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iki ayrı sponsorluk sözleşmesi yapan Galatasaray’ın Türk Hava Yolları ile yaptığı protokolün detayları netleşiyor.

Buna göre Cim-Bom, Şampiyonlar Ligi maçlarında forma sponsoru olan THY’den para almayacak.

Ancak taraflar arasında barter anlaşması yapıldığı belirlendi. Buna göre THY tarafından Galatasaray’a yurtdışı uçuşlarda yüzde 80, yurtiçi uçuşlarda ise yüzde 50 indirim yapılacak. Cim-Bom Türkiye Ligi’nde forma sponsoru Huaewi’den ise 4.1 milyon dolar alacak.

Kaynak: TRT HABER

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 takım yurtdışına toplamda ne kadar ödüyor acaba merak ettim şimdi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim kuponu mu almışız yani?
    Kap a bilgilendirilen şey neydi?

• Yardim kurulusu muyuz biz be. Bari Avrupa maclarinda da Huawai'yi kullansaydik adamlar en azindan para veriyor.

• Yoldaki yemekler bedavadir inşallah. Bildiğin sicak firsatlar konusu bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi yerde bu haber hakkında "ibb'den de reklam alsınlar, sınırsız akbil verirler" diye bi yorum okudum bugün, hala ona gülüyorum .

Şaka bir yana, Ünal Aysal çok sürpriz anlaşma yapacağız diyordu, bu muymuş sürpriz? Valla iyi sürpriz oldu .

• Turkish Kazık
  • Yalan haberdir bide inanıp dalga geçen var
  • ünal başganın yalanlarına kananlar gerçekleri görüyo tek tek

Yurt içi biletler bir alana bir bedava

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yolcu uçağı kiralayıp gitmenin maliyeti 90.000 dolar diye hatırlıyorum, 3-4 yıl önce bir haberde okumuştum. Takım 1 yılda kaç kara uçuyor bilmem ama tahmini 2-3 milyon dolar civarı daha az ödemiş oluyoruz yol masraflarına.
  • Gerçek çünkü Trabzon ile sponsor anlaşmalarına bakarsanız oda aynı şekilde.
  • Uçuş maliyetini düşürmüşler. Hiç yoktan iyidir
  • Maç için yurt dışına hiç çıkamayanlar bir zahmet dalga geçmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Yolcu uçağı kiralayıp gitmenin maliyeti 90.000 dolar diye hatırlıyorum, 3-4 yıl önce bir haberde okumuştum. Takım 1 yılda kaç kara uçuyor bilmem ama tahmini 2-3 milyon dolar civarı daha az ödemiş oluyoruz yol masraflarına.

Hadi 2 milyon euro diyelim. Huawei ile toplandığı zaman 6.1m euro. Geçen sene Cl'de son 16ya kalan takımların anlaşmalarına baktığımızda çok düşük bir rakam. Doğruysa kötü bir durum.
  • inanıyor musunuz böyle yapacağımıza 1 daha fazla alıp her iki yerdede huawei kullanırdık.
  • Lan bari GS'lılara da bedava yapın

• Şu para almayacak muhabbetine inanan salak bile değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Yolcu uçağı kiralayıp gitmenin maliyeti 90.000 dolar diye hatırlıyorum, 3-4 yıl önce bir haberde okumuştum. Takım 1 yılda kaç kara uçuyor bilmem ama tahmini 2-3 milyon dolar civarı daha az ödemiş oluyoruz yol masraflarına.

Hadi 2 milyon euro diyelim. Huawei ile toplandığı zaman 6.1m euro. Geçen sene Cl'de son 16ya kalan takımların anlaşmalarına baktığımızda çok düşük bir rakam. Doğruysa kötü bir durum.

Sporumuz her yönüyle pisliğin içine batmışken daha iyisi çok zor olurdu. Zaten bunlar birer yıllık anlaşmalar, seneye daha mantıklı anlaşmalar imzalanacaktır hem FB hem GS tarafından. Aslında yazacak çok şey var. Siyasetin bu ülkenin sporunu ne hale getirdiğinden başlayıp şike sürecinden çıkan, sponsorları da kapsayan ama insan üşeniyor. Çok gereksiz olacak ama, bu sene TV8 iyi ki var, haftada 2 maç EPL sayesinde futbol keyfimizi devam ettirebiliyoruz; tavsiye ederim.
  • aysal terim ile iktidar mücadelesine girdiği gün, vizyonunun standardını ortaya koymuştu.. bazıları gözünün önündeki anlamak için bir kaç bin tane deneyip yanılmaya ihtiyaç duyuyor..
    rezalet bir anlaşma.. o indirimlerin mali değeri nedir acaba.. o kadar indirimi miles & smiles kartımla bana da yapıyor thy...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.