Şimdi Ara

takımda en sevdiğiniz ve sevmediğiniz 3 oyuncu nedenleriyle.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendi fikrinizi paylaşırsınız daha iyi olur .sen şurda şunuı dedin saçma bilmemne yazmayın lütfen.

1-burak:çok çalışkan ve azimli 3 gol atsa bile hala gol arayan bi oyuncu.

2-semih:tertemiz maç yapan nadir futbolcu ve defans adamı asla birine isteyerek ne tekme atmıştır ne dirsek.10 numara ahlaklı bi oyuncu.

3-muslera: işini ciddiyetle yapan gs da kendini en çok geliştiren ve en çok güvendiğim oyuncu.şuan rahat avrupanın en iyi 10 kalecisinden biri.

1-ebue: habire kendini yere attiği içi gıcığım .hem yere atip hemde sakatlanma numarası yapıyor .kaybettiysen kaybettin topu mazeret aramana gerek yok düş adamın peşine geri kazanmaya çalış.

2-emre: al artık şu formayı genç semihi olacaksın gs ın yaş 30 olacak sonrada şutlanacaksın hala yedek olacaksın.

3-chedjou: adamın aklı nerde anlamıyorum .yanından adam geçip gidiyor melo kademsine giriyor bizimki hala hareketlenecek.

• Sevmediklerim:
    Rirera: Nefret ederim.
    Emre Çolak- Ne kadar nefret ettiğimi anlatmaya kalksam, sağlam 5 seri kitap çıkar, anlatamam.
    Amrabat- Rezalet. Net. Gittiğini duyunca deli gibi sevinmiştim, fakat yazda dönecekmiş.
    Dany
    Eboue.
    Salih
    Chedjou-Etkisiz eleman.

Sevdiklerim:
    Drogbaba,
    Burak-Can'dır. Onsuz olmaz.
    Sneijder.
    Semih.
  • Drogba sneijder semih muslera bruma candır riera dany eboue hakan balta nefretlik
  • Sevdiğim çok oyuncu var 3 kişi bulmak biraz zor. Drogba , Sneijder , Melo , Burak , Muslera , Bruma , Semih , Selçuk. Selçuk son zamanlarda gözden iyice düştü onun yerine Umut Gündoğan olabilir. Az bir süre oynasa da kumaşını belli etti inşallah bizi yanıltmaz.

Bunlar arasında en çok öne çıkan benim için Muslera , Melo , Sneijder. Bu 3 kişi aynı anda sahada olmasa halimiz ne olur düşünemiyorum.

Sevmediklerim Sabri , Aydın , Amrabat. Son günlerde Eboue'de gözümden iyice düştü. Son maçta gole giderken yerden kalkmadığı için topu dışarı attık ve sonra yerden kalkıp yürümeye başladı , çıldırdım resmen.

Hırsı ve mücadelesinden dolayı kendini her zaman hazır tutan Umut Bulut'a da karakterinden dolayı saygı duyuyorum. Geri kalanlar olsa da olur olmasa da.
  • Sevdiğim oyuncular
    Burak: Hırsli ve her mac gol atmak icin çikiyor.
    Sabri: Anlatmaya gerek yok . Hırs,Azim,güleryüz,Vee sonucu hüsran olsada belku binlerce kişi sövsede o topa vurabilmesi ve top tribüne gittiginde sanki süper şut çekmiş gibi davranmasi
    :D
    Semih: Bi yamugunu gormedim işini dogru yapmaya çalişan bi oyuncu .nedense semih diyince hep aklima shalke macinda semihin sedyeyle kaldirildigi pozisyonu geliyor.

Sevmedigim oyuncular
    Riera: Artisss
    eboue: Yetenegi var ama kullanacagina yerde geziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eboue, Dany, Riera. Bu üçüne çok sinir oluyorum.

• Mehmet Topal
    Gökhan Gönül
    Salih Uçan
    Alper potuk
    Bunlar Allah'ın lütfu

Meireles
    Baroni
    Volkan Denirel
    Bunlar Allah'ın cezası

• Sivok der bombayı kurarim

• Sneijder
    Muslera
    Melo

Bu adamlar futbol oynamayı ' gerçekten ' biliyor. Futbol tarzlarını seviyorum. Top ayaklarındayken daima için hep rahat. Çünkü çoğu zaman olumlu kullanacakları güveni yer edinmiş içimde.

Burak
    Ceyhun
    Sabri

Bunlarda tam tersi. Top ne zaman ayağındaysa daha pas dahi atmadan içimden kötü kötü şeyler geçiyor. Çünkü biliyorum saçma birşey olacağını.
  • Bruma
    Muslera
    Sneijder
    Melo

Dany
    Hakan Balta
    Yekta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kere en sevdiğim Burak YILMAZ'dır.Bunu ayrı bir yere koymak istiyorum...
    NEDENLERİ
    1-Yüzyılın en büyük kapak imalatçısıdır kendileri.
    2-Bulunduğu yere yandaş medyanın ,yazarların,yorumcuların vs pohpohlamasıyla değil dişiyle tırnağıyla kazıyarak aşama aşama her defasında bir adım daha öteye giderek geldiği içindir
    3-Burak sahada olduğunda her zaman içimde bir ümit oluyor.En ölü anlarda bile bir koşu uzattığı bir kafa hırs azim ve istek gs ruhunu tam tamına temsil ediyor.
    4-Yeri geldi yanında kimse olmadı acımasızca eleştirildi.Yerden yere vuruldu çoğu zaman taraftarına karşı oynadı.Gol attığında ıslıklanan dünyada başka bir oyuncu daha yoktur.Geçtiğimiz aylarda FB li bir tribün liderinin evinde 105 adet GS kombinesi yakalandı BU ASLINDA ÇOK ÇOOK ÖNEMLİ BİR HABERDİR.ÖYLE BASİT BİR MESELE DEĞİLDİR.Buyrun linkhttp://www2.sporx.com/futbol/superlig/fenerbahce/f-bahce-amigosunda-g-saray-kombinesiSXHBQ346954SXQ
    Burak'ın gol attıktan sonra ıslıklanması bu haberden sonra daha da manidar geliyor bana nedense...
    5-Daha Drogba alınmadan söylentiler çıktığında sinan engin göbek atmadığı kalmıştı. Ve aynı zamanlar tesadüfen açtığım FB tv de Drogba göklere çıkarılıyordu.GS karşıtı bu çevreler sizce neden bayram etti çok mantıklı geliyor mu size ?Ve aslında bugüne baktığımızda herşey tahmin ettikleri gibi olmadı mı?Gerçekten öngördükleri gibi gerçekleşmedi mi olaylar bu adamların Drogba transferine göbek atmasının meyvelerini yemiyorlar mı şimdi?Çünkü bu drogba meselesi benim için başka bir yere de yazmıştım;
    Drogba takımı bozdu hiç alınmayacaktı.Portekizi portekizde dağıtan selçuk-umut-burak çetesi bozulmasaydı göreydim ben feneri şimdi.
    gs nin zaten tıkır tıkır işleyen bir forvet hattı hatta dillere destan hatta avrupada listeleri alt üst eden bir forvet hattı varken ne gerek vardı buna?Buna GS karşıtı dediğimiz gruplar kişiler vs.neden sevinmişti bir düşünün bakalım perdenin arkasını görün!!!

Çünkü adamlar bugünleri gördü.Drogba öyle bişey ki kessen kesemezsin oynatsan bu defa çok verimsiz hele hele Burak gibi ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir strikeri sola çekip en uca Drogbayı koymak Cinayetti GS için....Bu şekilde hem çok puan kaybedildi hem Burak ın motivesi bozldu verimi düştü ıslıklandı vs... hem de tek adama topu şişrmeye dayanan saçma sapan bir sistem çıktı ortaya.gs emekli futbolcu mezarlığı değil ki?Oysa Çhelsea hangi gerekçelerle gönderdiyse Drogbayı o gerekçeler GS için de aynen geçerlidir.Chelsea'nın hedefleri var da GS nin yok mu?Chelsea maç yapıyor da biz evcilik mi oynuyoruz?Chelsea'nın hedefleri var da GS nin yok mu?Biz İngilizlerden daha mı akıllıyız ? vs vs
    den ibarettir.

• Sevdiğim çok var. Sevmediğim yok gibi. Ama bir tek Eboue'den nefret ediyorum.

• Melo
    Muslera
    Sneijder

Üsttekiler futbolcu. Alttakiler balon!

Sabri:
    Aydın
    Burak
  • En sevdiklerim

Muslera: Anlatmaya gerek yok. Savunmamızın bel kemiği:) ligde en az gol yiyen takım olmamızın tek nedeni
    Melo: Tam bir mücadeleci. Hem oyun içinde hem sezon boyunca sürekliliği olan tek futbolcumuz. Topun dikine gidebilen ender futbolcularımızdan. Hava toplarında da çok etkili.
    Sneijder: oyun zekası en yüksek futbolcumuz ama bu takımla harcanıyor resmen.

Sevmediklerim

Chedjou: Bu kadar dalgın ve aksayan bir savunmacı görmedim. Ayrıyetten ağır bir adam.
    Eboue: ilk sezonu dışında nefret ettirdi kendisinden. Real maçının kahramanı!
    Amrabat: Belki bu adamlardan daha mücadeleci ama futbol zekası resmen '' 0''.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sneijder
    Muslera
    Melo

Bunlar en sevdigim oyuncular. Jubilelerini Galatasaray'da yapmalarini isterim.
  • aman patos görmesin selçuk selçuk yardırır şimdi
  • Alper Potuk
    Salih Uçan
    Emmanuel Emenike
    Moussa Sow
    Dirk Kuyt
    Egemen Korkmaz
    Bruno Alves
    Gökhan Gönül

Sevdiklerim

Volkan Demirel
    Selçuk Şahin
    Baroni

Sevmediklerim
  • Muslera
    Sneijder
    Drogba
    Melo

Nedeni basit, kalite.

Nötr olanlar ile sevmediklerimi yazmayayım. Suç onlarda değil onları bu takıma alanlarda.
  • melo-muslera-semih sevdiklerim
    sabri-aydın-aykut sevmediklerim
  • Baroni
    Baroni
    Baroni
    Baroni
    Baroni
    Baroni
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.