Şimdi Ara

Takılma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Asus k53s laptop ım var. teknik özellikleri şunlar:
    i7-2670 qm cpu @ 2.20 ghz işlemci
    nvidia gt540m 2 gb ekran kartı
    4 gb ram

Bilgisayarımda win 7 64 bit kurulu. Sorunum şu ki, neredeyse hiçbir oyunu ful çözünürlükte oynayamıyorum en iyileri de olsa normal olanlar da. Hatta bazen çözünürlüğü 1024*768 lere detail'ları da low ya da medium a ayarlıyorum ancak oyun ya yavaş ilerliyor ya da takılıyor. En son mirror's edge oynarken bu sorunu fazlasıyla yaşadım bazen resmen yavaş çekime girmiş gibi kare kare ilerliyor. Yapabileceğim herhangi bir şey var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim.

• bilgisayar guzel ben 2 gb ram pentium 4 islemcili bilgisayarimda (dell dimension 5000) bile akici oynadim onu ki zaten oyun 2004 yapimi. CCleanerla bi temizlik yap neler cikacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neones N kullanıcısına yanıt
    Masaüstüne sağ tıklayın.Nvidia denetim masasına girin.3D ayarlarını yönet deyin.Program ayarlarında gelin.Orda kurduğunuz herşey listelenir.Listelenmiyorsa ekle deyip ilgili .exe dosyasının yerini gösterin.Nvidia yüksek performanslı işlemciyi seçin.Ok deyin çıkın.
  • Yazdıklarınız için teşekkür ederim. Özellikle 3D ye ekleyince biraz daha akıcı oldu oyun. Ama hala bir yavaşlık var gibi heralde format istiyor bilgisayar. Tekrar teşekkürler iyi akşamlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.