Şimdi Ara

[TAKAS] Razer Blackwidow Elite >>> SteelSeries Apex 7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Takaslık Kondisyon #Kullanılmış Ekipman Türü #Klavye
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba Dostlar,
    16/03/2020 tarihinde sıfır adıma faturalı şekilde aldığım Razer Blackwidow Elite klavyemi diğer bütün ekipmanlarımın SteelSeries olması ve tam takım yapmak istemem sebebi ile SteelSeries Apex 7 klavye ile takaslamak istiyorum.

Klavyem sıfırı kadar temizdir. Hiçbir ezik, çizik, iz ve sorun bulunmayıp tamamen keyfi bir takas arayışıdır..

Takası Ankara içi elden yapmak istiyorum.

Temsili Görsel:
    [TAKAS] Razer Blackwidow Elite >>> SteelSeries Apex 7

• Hiç takas etme. SS servis olarakta performans olarakta kötü. Emin ol Razer daha iyidir
  • AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Steelseries birkaç farklı model mouse ve kulaklık kullandım şuanda da mouse ve kulaklığım SS, oldukça da memnunum aslında ama müşteri hizmetleri yada satış sonrası bir problemle ilgili tecrübem hiç olmamıştı bu yorumunuz beni düşündürdü açıkçası.
    Niyetim bütün aksesuarları SS'e çevirmek, aslına bakarsanız Razer'dan da gayet memnunum gerek malzeme kalitesi gerek yazılım olsun ama aklımdan apex7 yada pro alma fikrini atamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: l4mifl

Steelseries birkaç farklı model mouse ve kulaklık kullandım şuanda da mouse ve kulaklığım SS, oldukça da memnunum aslında ama müşteri hizmetleri yada satış sonrası bir problemle ilgili tecrübem hiç olmamıştı bu yorumunuz beni düşündürdü açıkçası.
    Niyetim bütün aksesuarları SS'e çevirmek, aslına bakarsanız Razer'dan da gayet memnunum gerek malzeme kalitesi gerek yazılım olsun ama aklımdan apex7 yada pro alma fikrini atamıyorum
    Maalesef 1 tuş göndermeye dahi tenezzül etmeyen firma. Neymiş Türkiye'ye gönderim yokmuş Ama satış yapmasını biliyorsun. Bende de Apex 7 vardı 1 ay sonra sattım. Performans olarak gerçekten kötü geldi klavyesi oyunlarda algılama sorunu yaşadım. Işık gösterisi için derseniz tamam ama performans için maalesef iyi yorum yapamam. Şuan elimde Rival 600 var kullanalı 20 gün oldu ama inanın yanlarda ki kauçuklar erimeye başladı.

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Yorum ve uyarılarınız için çok teşekkür ederim hocam, biraz daha detaylı araştırıcam bu durumu

• quote:

Orijinalden alıntı: l4mifl

Yorum ve uyarılarınız için çok teşekkür ederim hocam, biraz daha detaylı araştırıcam bu durumu
    Apex'in switch yuvaları çok çabuk kırılıyor garanti de ilgilenmedi kullanıcı hatası dedi.Çinden sipariş vermek zorunda kalmıştım bilgin olsun.

Edit:Apex M800 kullanmıştım yeni modelleri de öyle mi bilmiyorum bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lBaBaCaNl -- 20 Eylül 2020; 17:29:50 >
  • lBaBaCaNl kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim hocam, gerçekten bu kadar problemli olduğunu bilmiyordum markanın ve klavyenin..

• Denk gelmişken ben de fikirlerimi belirtmek isterim. Çok beğeniyorum Steelseries ürünlerini fakat gerçekten biraz piyango işi. Apex 5 klavyem var hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar. Fakat Rival 600 ün yanlarının soyulma olayını hem kendim hem de arkadaşlarım yaşadı. Daha önce de Rival 100 kullanıyordum mouse'un ışıklandırmasını fark renk geçişleri olan bir moda aldığımda sol tuş basmamazlık yapıyordu. Tek renk veya RGB kapalı kullandığımda hiçbir sorun olmuyordu.

Birkaç gün önce de bi hevesle Rival 710 siparişi verdim. Umarım bir sorun yaşamam.

Apex 5'i kardeşime hediye edip kendime HyperX klavye aldım, Corsair Void Pro kulaklığımı sattıktan sonra, kulaklık olarakta Steelseries düşünüyordum fakat yine Steelseries'i eleyip HyperX Cloud 2 aldım. Dışardan bakılınca tüm ürünleri çok güzel görünüyor ama eğer 'bozulursa alırım yenisini hemen' gibi bir rahatlığa sahip değilseniz sizin için çok doğru bir takas olmaz gibime geliyor.

Ama şunu da eklemem gerekir, Corsair K95, K70, Razer Blackwidow, Hyperx Alloy FPS RGB ve Alloy Origins, Asus ROG Strix Flare, Logitech G513 ve aynı kalite civarlarında yaklaşık 10-12 tane daha mekanik klavyem oldu. Çok hoşuma gittikleri için her beğendiğim klavyeyi alırım. Apex 5 rahatlık olarak ilk 3 içerisindedir benim için. Hem minimal ve yer kaplamayan bir klavye hem de inanılmaz ergonomik. Apex 5/7/pro hepsi aynı konfora sahip zaten. Bu söylediklerim Apex 7 için de geçerli onun için.

Umarım birkaç fikir vermişimdir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.