Şimdi Ara

tahut bitti yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hayırlı forumlar kablonet 2 yıllık tahutum bitti oyunlarda dalgalanma statik ip aldım 5tl onuda 20tl cıkardılar iptal ettim suan sorun yok ama dalgalanma baslarsa oyunlarda ping olusuyor ttnet fiber altyapımız var duzenegi bozup ttnete geceyimmi karar veremedim yardımınıza ihtiyacım var saygılar

• 1 ay taahhütsüz idare edebilirseniz idare edin bence, 1 ocakta yeni tarifeler yayınlacak belki güzel tarifeler gelebilir ona göre geçiş yaparsınız.
  • sorun daha evvel ps4 oyun oynarken r6 pubg gibi oyunlarda ping yuzunden mac bulamıyordu kablonet bi kac defa sikayet yazdırdım en son care 5 tl farkla statik ip aldım sorun cozuldu suan 20tl yukseltiler statik ipi iptal ettim 10 gun evvel ip adresim muhtemelen degisecek tahut yapıp sıkıntı yasarsam cezai bedel odetirler binada ttnet dolap yok ttnet fiber kablosu var para degil oyun icin hangisi daha iyi olur

• tiryaki1 kullanıcısına yanıt

türk telekom fiber varsa tavsiyem: türk net, netspeed ve alternatifleri. ama bilgin olsun destek konusunda sıkıntılılar. netspeed telefonları bile açmıyor.

• orktas O kullanıcısına yanıt

Statik ip ücreti 4 liradan 20 liraya çıktıysa ben güzel bir tarife bekleyemiyorum bu firmadan. Türknet ttnet fiber altyapısıyla hizmet verebiliyor benim önerim ondan yana.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.