Şimdi Ara

Tahhadün son günü yüksek fatura

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taahhüdü son günü yüksek faturalandırma bugün tt 24 aylık ev İnterneti sözleşmem biteceği gün öğle saatlerinde merke Telekomda giderek 2 yıl daha yeni taahhüt imzaladım mobil işlemlerden baktığımda 166.75 kr faturalandırma yapılmış Telekomda ki memura gösterdim Hayali ücret o dedi inşallah öyledir çünkü faturam otomatik ödemede ne iş bu anlamadım hala düzelmedi halan166 Tl gözüküyor içime kurt düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 2 Ekim 2020; 2:51:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim taahhütün dolmasına 2 gün var benim güncel faturada o şekilde hocam, düzelecektir o taahhüt devreye girdiği için, hangi hıza geçtiniz yeni taahhüt ne kadar oldu bende fiber var 24 Mbit 68,90 ödüyorum.
  • Ekim diyor daha Ekim bitmedi heyecanlanma. O faturanın yanında yazan i harfine bas zaten buraya konu açmana gerek kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96DE7F07E -- 2 Ekim 2020; 9:58:28 >
  • Bir bilgi vereyim. Taahhüt bilgisinin yanında saat yazar. Mesela 02.10.2020 08:00 gibi. Bu saat dolduğunda da taahhütsüz fiyat devreye girer.
  • Bana siz bu faturayı ödeyeceksiniz gibi geliyor ama hadi hayırlısı :D artık bu taahhüt işinden sıkılmadınız mı ya? Geçin TurkNete Millenicoma 100mbitin keyfine ucuza varın
  • Benim de 11 ekimde taahhütüm bitiyor, aynı şekilde yüksek fatura gözüküyor.

İşin kötüsü tivibu taahütüm de 17 ekimde bitiyor, ve interneti iptal edersem tivibunun da iptal olacağını, cayma bedeli çıkacağını söylüyorlar.

Tivibu taahhüt bittiğinde iptal edersem 6 günlük mü fatura çıkar yoksa yüksek fatura mı çıkar bilemedim..

Saçmalık TTNET

• normal ttutara düşer o. Düşmezse TTDestek hattı var Twitter üzerinden yazarsan ilgileniyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Benim taahhütün dolmasına 2 gün var benim güncel faturada o şekilde hocam, düzelecektir o taahhüt devreye girdiği için, hangi hıza geçtiniz yeni taahhüt ne kadar oldu bende fiber var 24 Mbit 68,90 ödüyorum.

Bizim bölgede fiber olmadığı için adsl kullanıyordum 16 mbs 61 TL idi yeni fiyat aynı hız limitsiz 84.90 lira olmuş zam gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

normal ttutara düşer o. Düşmezse TTDestek hattı var Twitter üzerinden yazarsan ilgileniyorlar.

Fatura otomatik ödemede olduğu için korkuyorum orda ne yazarsa oto ödeme onu çeker direk çekindiğim nokta bu

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Bir bilgi vereyim. Taahhüt bilgisinin yanında saat yazar. Mesela 02.10.2020 08:00 gibi. Bu saat dolduğunda da taahhütsüz fiyat devreye girer.

Ekim 01de bitti tahahhtüm yeniledim hala aynı tutar gözküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: miskindvd

Bana siz bu faturayı ödeyeceksiniz gibi geliyor ama hadi hayırlısı :D artık bu taahhüt işinden sıkılmadınız mı ya? Geçin TurkNete Millenicoma 100mbitin keyfine ucuza varın

Altyapı en fazla 35 destekliyor onun içinde vdsl modem gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

Benim de 11 ekimde taahhütüm bitiyor, aynı şekilde yüksek fatura gözüküyor.

İşin kötüsü tivibu taahütüm de 17 ekimde bitiyor, ve interneti iptal edersem tivibunun da iptal olacağını, cayma bedeli çıkacağını söylüyorlar.

Tivibu taahhüt bittiğinde iptal edersem 6 günlük mü fatura çıkar yoksa yüksek fatura mı çıkar bilemedim..

Saçmalık TTNET

Tahattüt günü bittiğinde 6 günlük fatura çıkması gerekir ama o günü asla geçirmeyin

• djvietnam kullanıcısına yanıt
    son günü çekmiyor mu tutarı ayın 1inde kesiyor tt direk faturayı.
  • Telekom ne kadar saçma işler yapıyor. Tivibu için arayıp teklif sunuyor, oysa benim internet taahhüdüm daha önce bitiyor.

İnternetsiz nasıl kullanayım diyorum, ama indirim yapıyoruz diyorlar

• Müşteri hizmetlerini aradım düzelir dediler sistemde kesilmiş fatura göremediklerini söylüyorlar

• Benim taahhütüm 27 eylüde bitti şuan itibariyle 5 gün geçti, turknete başvurdum ama hala aktivasyon yapamadılar şimdi nolacak bana kaç para yazacak?

• UNDYING U kullanıcısına yanıt

Hocam o 6 günü iptal ettirmezsen yüksek fiyattan faturalandırıyor o da çok bişey tutmuyor, 100 Lira olsa 18 Lira eder 6 Gün.

• bize 25 lira damga vergisi girdi taahhütün ilk ayında

• djvietnam kullanıcısına yanıt
    Anladım, umarım üstteki mesajlarda forum arkadaşlarımızın yazdığı gibi düzelir durum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UNDYING U kullanıcısına yanıt

saçma iş değil, tivibu ile devam edersen interneti seve seve alacaksın ayak üstünde adam çarpıyorlar benim seçeneğim olmadığı için tivibu için aradılar aynı fiyat ile 2 yıl devam ediyorum ama internet için aramadılar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.