Şimdi Ara

Tag Heuer saat kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
4
Favori
29.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyle ben Tag Heuer saat kullanıyorum kullananları buraya beklerim

http://www.hizlisaat.com/Tag-Heuer-CAL5110FC6265,PR-66680.html

Linkteki saat bende var sizce nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: manisalı_genç

Beyle ben Tag Heuer saat kullanıyorum kullananları buraya beklerim

Ben beğenmedim hocam o paraya carrera 36 alınabilirdi çok daha şık
  • Bendede bu var
    http://www.hizlisaat.com/Tag-Heuer-CAV5185FT6020,PR-38278.html
    Talep olusa gercek resmini atarim sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğrafları da görsek güzel olmazmıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Fotoğrafları da görsek güzel olmazmıydı?

Göremeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyle ben Tag Heuer saat kullanıyorum kullananları buraya beklerim

monaco nun bi fotosunu atarsınız artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Göremeyiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Göremeyiz.

dalga konusu sandım. Gerçekten o paraları verdinizmi diyecektim ki eminim dalga konusu

• 200 tl ye sahtesini aldık ama sahte olduğu anlaşılmıyo
  • quote:

200 tl ye sahtesini aldık ama sahte olduğu anlaşılmıyo

Nasıl anlaşılmıyor? Replika alacak adam bellidir, orjinal alacak adam bellidir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

abi hakketten hiç bir farkı yok bence o 10000-20000 tl lik saatleri alanların enay*den farkı yok diyebilirim...onun yerine 1000-5000 arası alsınlar öbür 10000-15000 tl yi bağışlasınlar...ha bu arada orjinal veya sahte olduğunu kimse anlamadı...

Detaylarla ilgili problemin var demek. Herkes ayrıntıyı göremez mazur görmek lazım. Mükemmellikler ayrıntıda gizlidir. Bir de orjinalini biliyormusun ki sahtesi ile arasında fark yok diyorsun? Gerçi çakma Tag Heuer'i anlamak için pek te uzman olmak gerekmiyor.

Sahte olduğunu anlayamayanlar büyük ihtimalle orjinalini ve fiyatını da bilmiyordur. Yada biliyorlar ama sana çaktırmıyor gülüp geçiyorlardır...

Senin bakış açına göre 100 tl'ye de saat almak enayilik olabilir. Çünkü günümüzde kimsenin saate ihtiyacı yok. Zaten insanların yüzde 99'u ihtiyacı olduğu için değil güzel bir aksesuar takmak istedikleri için alıyorlar. Senin paran yok çakmasına 150-200 tl veriyorsun halbuki saate ihtiyacın yok almasanda olur. Bu da bir çeşit enayilik. Ötekinin parası çok, harcayacak yer arıyor saatlere onbinlerce dolar vermek ona dokunmayacağı için bir değil istediği kadar alıyor.

Eğer enayilikse bence parası olmayıp (yada az olup) 200 tl'ye saat almak, parası olup ta binlece dolara saat almaktan daha büyük enayilik.

Not: Buradaki örnekte kullanılan sen öznesini üzerine alınma. Teşbihte hata olmaz derler.

• quote:

quote:

quote:

abi hakketten hiç bir farkı yok bence o 10000-20000 tl lik saatleri alanların enay*den farkı yok diyebilirim...onun yerine 1000-5000 arası alsınlar öbür 10000-15000 tl yi bağışlasınlar...ha bu arada orjinal veya sahte olduğunu kimse anlamadı...

Saat bir takidir yani ihtiyactan degil gosteris icin takilir yani isteyen istedigi kadar para verir.

• monaco serisi çok güzeldir.
  • Dar gelirliliğin alemi yok Manisalı eleman, paran yoksa param yok de iş bitsin. Yok enayilikmiş, yok bağışlasınmış, geç bunları.
  • quote:

quote:

quote:

10-15 bin TL yerine 1000 TL'ye saat almak istemekte bir sakınca yok. Önemli olan 1000 TL seviyesinde modelleri olan ve hakkını veren orjinal bir model almak. Burada yanlış olan, 15.000 TL bir markanın saatine vermek istemeyip, aynı saatin görünüş olarak marka yazılarına kadar aynı ama kalite olarak yanından geçmeyecek sahtelerine gidip 500-1000 TL vermek.

Milleti kandırmanızın ne faydası var, kendinizi kandırabiliyor musunuz ?

150-200 TL'lik kaliteli adidas eşofman takımının yerine pazardan 20 TL'ye üstünde yine adidas markası basılı sahtesini alınca mutlu oluyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 4 Eylül 2012; 15:56:57 >

• Arkadaslar bende de carrera var calışma sistemi kol hareketi ile oluyor heralde ama arada Duruyor kronometre çalıştırdığımda tekrar saniye akmaya başlıyor.bunu nasıl şarj edeceğiz

• quote:

içi dışı işçiliği çinden buraya kargosu vs vs toplam 20 liralık saate 200 tl verdiğin için insanlar sana enayi diyebilir mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: x0mBx

Arkadaslar bende de carrera var calışma sistemi kol hareketi ile oluyor heralde ama arada Duruyor kronometre çalıştırdığımda tekrar saniye akmaya başlıyor.bunu nasıl şarj edeceğiz

Arkadaslar yardım lütfen

• saatin merkezindeki saniye kronometre saniyesidir. kronometre çalıştırılırsa çalışır, durdurulursa durur. saatin kendi saniyesi küçük olanlardan biridir. Ama çakma carreraların içinde kimbilir nasıl mekanizma var. hangi pozisyondaki saatin saniyesidir? yorum yapamayacağım.

Bu arada başlığı yeni gördüm, tag heuer kullananlar denmiş ama hiç tag heuer resmi göremedim . hazır carrera bahside geçmişken;

Tag Heuer saat kullananlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Ötesi

quote:

içi dışı işçiliği çinden buraya kargosu vs vs toplam 20 liralık saate 200 tl verdiğin için insanlar sana enayi diyebilir mesela

ne içtin sen ben 22 bin liralık saate 200 verdim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.