Şimdi Ara

Tag Heuer saat kullananlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
4
Favori
29.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: manisalı_genç

Beyle ben Tag Heuer saat kullanıyorum kullananları buraya beklerim

http://www.hizlisaat.com/Tag-Heuer-CAL5110FC6265,PR-66680.html

Linkteki saat bende var sizce nasıl

Çok şık bir saat fiyat ise tuzlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alttaki model için bi yorumu olan varmı. hediye geldi. pek anlamıyorum saatlerden. fiyatı kalitesi v.s?

Tag Heuer saat kullananlar
  • Arkadaslar dedeme irandan hediye carrera 36 Limited Edition XXXX-2013 var dedem tissot kulandigi icin bana verdi saatin arka tarafinda 50 year of carrera yaziyor bunun fiyati nedir deri kordon gercekten yardimci olursana sevinirim cok aradim ama malesef bulamadim ayrica ikinci elleri ne kadar litfen yardim edermisiniz

• Arkadaşlar bende tag heuer mercdeses grand carrera modelini kullanıyorum,ne yaptım sa saniyeyi ayarlayamdım iki saniye var bi küçük olan birde büyük nolan var büyük olan hep 100 göstergenin 84 de duruyor
  • Arkadaşlar bu markadan pek anlamıyorum orjinal mi degil mi acaba nasıl anlayabilirim bilen varsa yardımcı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TT.yılmaz -- 24 Mayıs 2017; 13:21:16 >
  • TT.yılmaz T kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle sahte :)

Kimse gidipte 15.000TL den fazla fiyatı olan saati hediye etmez.
  • Hediye demedim ki ben :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serox28

alttaki model için bi yorumu olan varmı. hediye geldi. pek anlamıyorum saatlerden. fiyatı kalitesi v.s?

https://www.aliexpress.com/item/Luxury-Brand-New-Men-s-Automatic-Mechanical-Watches-Self-wind-Black-White-Rubber-Stainless-Steel-WristWatch/32809913856.html

burdan bakabilirsin..

• Arkadaşlar bu modelden arıyorum. Yardımcı olan arkadaşı da ödüllendireceğim ve emin olun basit bir ödül değil. Yazmama gerek yok ama gene de yazayım elbette replika.

• Konu biraz hareketlensin

• Pilli modellerin pil değişiminden kaç para alıyorlar acaba bilgisi olan var mı?
  • Merhaba arkadaslar,
    Bende de bir tane TAG Heuer CAK2110 mevcut. 500 M dalis saati helyum cikis valfli ve kronografli. :)
  • saatlerle cok alakam yoktur diesel saatin bir modelini begendim 7888 diye her yeri aradım bulamadım en son bir saatci dediki abi dedi ole bir model yok la nasıl yok arkadasta var abi o 7395 in cakması tabi ben dumur. yalnız cakması orjinalinden daha guzel duruyor. her neyse efenim bende saatlere bakmaya devam ettim arkadasın biri dedi tag heur var sole guzel boyle guzel. önce hikayesini okudum geçmişi dolu dlu adamlar saat mi yapıyor hayat hikaysimi olusutruyor bilemedim anasını satayım her neyse ilk önce uzaya cıkan saatten yola cıktık sonra carrera ile tanıstık derken karsıma monoco cıktı v4 . işte saat budur dedim. evet sadece dedim alabilen varsa birkac fotosunu atsın bizde bakalım ::)):)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.