Şimdi Ara

Tabletin Android Sürümünü Yükseltmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
12.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fem in verdigi bir tablet var belki bilirsiniz.Kayıt olanlara.O tabletin sürümü 2.3.3 gingerbread.Ben bunu 3.0 yada 3.1 gibi bir sürüme yükseltebilme imkanım varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Great Turk

Fem in verdigi bir tablet var belki bilirsiniz.Kayıt olanlara.O tabletin sürümü 2.3.3 gingerbread.Ben bunu 3.0 yada 3.1 gibi bir sürüme yükseltebilme imkanım varmı

Tabletin marka ve modelini yazar mısın? Veya Uygulamalar, Ayarlar, Tablet Hakkında kısmında yazılanları?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_a -- 22 Ocak 2012; 21:40:33 >
  • Marka:A Protech+
    özellikler:2.3 ginger bread,müzik/video/oyun/ses kayıt/resim/ebook ,1080p hdmi ,wifi,çift kamera, 360 derece g sensör,5 noktadan kapasitif dokunmatik ekran,harici 3G
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_a

quote:

Fem in verdigi bir tablet var belki bilirsiniz.Kayıt olanlara.O tabletin sürümü 2.3.3 gingerbread.Ben bunu 3.0 yada 3.1 gibi bir sürüme yükseltebilme imkanım varmı

Tabletin marka ve modelini yazar mısın? Veya Uygulamalar, Ayarlar, Tablet Hakkında kısmında yazılanları?

Marka:A Protech+
    özellikler:2.3 ginger bread,müzik/video/oyun/ses kayıt/resim/ebook ,1080p hdmi ,wifi,çift kamera, 360 derece g sensör,5 noktadan kapasitif dokunmatik ekran,harici 3G

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bu bilgileri sanırım sen kutu bilgilerinden aldın.

Ayarlar kısmından/ Tablet hakkında (About Tablet) diye bir bölüm olacak, oradaki bilgileri yazar mısın?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu bilgileri sanırım sen kutu bilgilerinden aldın.

Ayarlar kısmından/ Tablet hakkında (About Tablet) diye bir bölüm olacak, oradaki bilgileri yazar mısın?

Daha tablet elime geçmedi.Ben bunu ögrenip tablet geldıginde ayarını yapmaya planlıyodum.Fakat yapamicam gibi

• :) O zaman olmadı işte.

Zaten tablet alırken, özelleştirilmiş ROM'ları var mı ona bakmak gerekiyor. Eğer özel ROM'larını geliştiren yoksa, tableti aldığınla kalırsın, ancak üreten firma güncelleme yayınlayacak da o zaman yükleyesin.

mesel exper'in sattığı tabletler, İngilterede Vega, Avrupa'nın çoğu yerinde Viewsonic, Almayanya'da smartbook vb isimlerle satılıyor. Tabi bu kadar çok olunca buna ilişkin özel ROM'ları hazırlayanlar da çok oluyor.

Örneğin Exper halen resmi sitesinde Android 2.2 yi yayınlayor ama biz tabletimizde Android 4.0'ı kullanıyoruz.

Yine de senin tablet gelince o bilgileri bana ulaştır bir araştıralım.
  • quote:

:) O zaman olmadı işte.

Zaten tablet alırken, özelleştirilmiş ROM'ları var mı ona bakmak gerekiyor. Eğer özel ROM'larını geliştiren yoksa, tableti aldığınla kalırsın, ancak üreten firma güncelleme yayınlayacak da o zaman yükleyesin.

mesel exper'in sattığı tabletler, İngilterede Vega, Avrupa'nın çoğu yerinde Viewsonic, Almayanya'da smartbook vb isimlerle satılıyor. Tabi bu kadar çok olunca buna ilişkin özel ROM'ları hazırlayanlar da çok oluyor.

Örneğin Exper halen resmi sitesinde Android 2.2 yi yayınlayor ama biz tabletimizde Android 4.0'ı kullanıyoruz.

Yine de senin tablet gelince o bilgileri bana ulaştır bir araştıralım.

Elbette çok teşekkürler hocam.Tablet zaten çin malı :D Rom bulma ihtimalinde bi artma olurmu ?

• slatedroid.com da ilgili konuya bakın yoksa başlık açın,bunun gibi bir çok yabancı forumda elbet bulursunuz.
    Tabletin üreticisinin sitesinden bakmaya başlayın tabii ki.
  • exper h7d tabletin android sürümünü yükseltmek istiyorum nasıl yapabilirim söylermisiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.