Şimdi Ara

Tabletim Var Ps Vita Mı Alsam Xbox 360 Mı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blackdagger

Tableti olan insan için Vita pişmanlıktır.

Ama vita tuşlu ve oyun için yaratılmış bir alet ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcProf.

quote:

Tablet le Vita'yı karşılaştıranlara gülüyorum...
    Saf kan oyun cihazıdır Vita. Nokta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

quote:

quote:

Tablet le Vita'yı karşılaştıranlara gülüyorum...
    Saf kan oyun cihazıdır Vita. Nokta...

kardeş benim ps plus sorusu sordum 2 soru ona cevap verseydin ? :(
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Her türlü Vita alınır.
    öyle 5-10 tane oyunu var söylemi koca bir yalandır.

50 tane 70 puan üzeri not almış oyunu vardır. (Puan olarak: 70 iyi, 80 harika, 90 olağanüstü demektir)

http://www.metacritic.com/browse/games/release-date/available/vita/metascore?view=condensed

Hele bir de Plus üyesi olursan Yılda 70-90 tl arası ücretle onlarca oyunu oynama şansı bulursun...

Kısa bir öğüt. Her yazılana inanma...

kardeş xbox almayı düşünüyordum ama senin söylediklerinden sonra kafama vita da yattı 1 YIllık Plus ÜYesi Olurum 90TL ye, Tabletim var ama ps vitada başka bir oyun tadı alırım değil mi ? sonradan tablet de var sıkmasın vita

Bak kardeşim bende Ps3 ve Xbox'ın yanında Vita da var. Ben Vİta'yı ağırlıklı olarak iş yerinde kullanıyorum.

Evinde oynamayı düşünüyorsan, ev konsolu al.

kardeş ps3 ve xbox 2 sene götürür Ama Ps Vita 5 Sene Götürür Çok İyi Yapmışlar Ondan Vita Alıyım Diyorum Hem Oyunlarıda Bayağı Güzel. Yoksa Çogunlukla Evdeyim

O zaman aramıza hoşgeldin...

Kardeş vita alacağım da tabletteki oyunlar gibi kısa değil dimi oyunlar yani bilgisayar oyunları gibi 1 hafta götürür günde 1-2 saat oynasan değilmi ? Tabletten bi farkı olduguna inanıyorum hem oyun videolarından Unit 13 var türkçe incelemişler çok beğendim birde tablette dokunmatik vitada tuşlu oynuyorsun. Vitanın şu Uncherted Golden Abbys Unit 13 Gibi OYunlar 1-2 hafta idare eder değil mi , tablet oyunlarından bir farkı varmı yani

Tabi ki de tablet oyunlarından çok daha uzundur Vita oyunları... En son Odd World Strancer Wrath'ı bitirmem haftalarımı almıştı...

tamam çok teşekkür ederim kardeşim vita alıyorum. 16gb hafıza kartı starter kit alacağım ve 70tl ye unit 13 ü alacagım. birde 1 yıllık sony plus uyesi olacagım ama tam anlamadım her ay farklı oyunlar mı geliyo plus üyesi olunca birde 1 yıl sonra üyelik bitince bütün oyunlar siliniyormu bu 2 soruma cevap verebilir misin

Evet farklı oyunlar geliyor. Üyelik boyunca oyunları oynayabiliyorsun. Oyunlar silinmiyor. Üyeliğin bitti diyelim yeniden plus üyesi olursan önceden indirdiğin oyunları tekrardan oynayabiliyorsun. Daha fazla bilgiyi Vita bölümünden öğrenebilirsin...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Her türlü Vita alınır.
    öyle 5-10 tane oyunu var söylemi koca bir yalandır.

50 tane 70 puan üzeri not almış oyunu vardır. (Puan olarak: 70 iyi, 80 harika, 90 olağanüstü demektir)

http://www.metacritic.com/browse/games/release-date/available/vita/metascore?view=condensed

Hele bir de Plus üyesi olursan Yılda 70-90 tl arası ücretle onlarca oyunu oynama şansı bulursun...

Kısa bir öğüt. Her yazılana inanma...

kardeş xbox almayı düşünüyordum ama senin söylediklerinden sonra kafama vita da yattı 1 YIllık Plus ÜYesi Olurum 90TL ye, Tabletim var ama ps vitada başka bir oyun tadı alırım değil mi ? sonradan tablet de var sıkmasın vita

Bak kardeşim bende Ps3 ve Xbox'ın yanında Vita da var. Ben Vİta'yı ağırlıklı olarak iş yerinde kullanıyorum.

Evinde oynamayı düşünüyorsan, ev konsolu al.

kardeş ps3 ve xbox 2 sene götürür Ama Ps Vita 5 Sene Götürür Çok İyi Yapmışlar Ondan Vita Alıyım Diyorum Hem Oyunlarıda Bayağı Güzel. Yoksa Çogunlukla Evdeyim

O zaman aramıza hoşgeldin...

Kardeş vita alacağım da tabletteki oyunlar gibi kısa değil dimi oyunlar yani bilgisayar oyunları gibi 1 hafta götürür günde 1-2 saat oynasan değilmi ? Tabletten bi farkı olduguna inanıyorum hem oyun videolarından Unit 13 var türkçe incelemişler çok beğendim birde tablette dokunmatik vitada tuşlu oynuyorsun. Vitanın şu Uncherted Golden Abbys Unit 13 Gibi OYunlar 1-2 hafta idare eder değil mi , tablet oyunlarından bir farkı varmı yani

Tabi ki de tablet oyunlarından çok daha uzundur Vita oyunları... En son Odd World Strancer Wrath'ı bitirmem haftalarımı almıştı...

tamam çok teşekkür ederim kardeşim vita alıyorum. 16gb hafıza kartı starter kit alacağım ve 70tl ye unit 13 ü alacagım. birde 1 yıllık sony plus uyesi olacagım ama tam anlamadım her ay farklı oyunlar mı geliyo plus üyesi olunca birde 1 yıl sonra üyelik bitince bütün oyunlar siliniyormu bu 2 soruma cevap verebilir misin

Evet farklı oyunlar geliyor. Üyelik boyunca oyunları oynayabiliyorsun. Oyunlar silinmiyor. Üyeliğin bitti diyelim yeniden plus üyesi olursan önceden indirdiğin oyunları tekrardan oynayabiliyorsun. Daha fazla bilgiyi Vita bölümünden öğrenebilirsin...

yani 1 yıl sonra plus üyeliğim bittiğinde indirdiğim oyunları oynayamıyor muyum birdaha ?

• Tabletim vitam ve xbox'ım var.Bu 3 cihazdan da pişmanlık duymadım ama hangisi en işe yarar dersen xbox derim.Xbox'ı açma şansım varken vita'nın yüzüne 15 dk baktığımı hatırlamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AggressiveGamer

Tabletim vitam ve xbox'ım var.Bu 3 cihazdan da pişmanlık duymadım ama hangisi en işe yarar dersen xbox derim.Xbox'ı açma şansım varken vita'nın yüzüne 15 dk baktığımı hatırlamıyorum.

:/ kardeş xbox un en güzel oyunlarının adlarını bir yazsanda bir baksam oyunları güzelmi bi bildigim crysis 3 ve halo 4 güzel oyun diper oyunları bilmiyorum bi yazda en gözde oyunların adlarını internetten videolarını izleyeyim
  • İkisini de alma bence ama illa alırım diyorsan xbox al.
  • quote:

Tabletle Vita karşılaştırılamaz iki üründür.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AggressiveGamer

Tabletim vitam ve xbox'ım var.Bu 3 cihazdan da pişmanlık duymadım ama hangisi en işe yarar dersen xbox derim.Xbox'ı açma şansım varken vita'nın yüzüne 15 dk baktığımı hatırlamıyorum.

:/ kardeş xbox un en güzel oyunlarının adlarını bir yazsanda bir baksam oyunları güzelmi bi bildigim crysis 3 ve halo 4 güzel oyun diper oyunları bilmiyorum bi yazda en gözde oyunların adlarını internetten videolarını izleyeyim

Abi bak bence vita al. XBOX ve PlayStation a çıkan oyunların çoğu PC ye de çıkıyor. Bu demek değildir ki konsol gereksiz. Elbette konsolda oynamak farklıdır. PSVITA PS3 e çok yaklaşmış bir alet. Cebindeki PS3 neredeyse. Gittigidiyor da 600 lira civarında 3G+Wi-fi modeli var. Oyun olarak ta ilk olarak Uncharted: Golden Abyss almanı tavsiye ederim. Reality fighthers, escape plan, little big planet, ac: liberation bunları da ard arda dizersen vita senin için eşsiz bir oyun makinesi olur. Hafıza kartı alırken de 32 gb almanı tavsiye ederim Biraz pahalı fakat 16 gb yetersiz kalabilir. Demolardı uygulamalardı derken birde oyunların ufak bir kurulum olayı var. En iyisi 32 gb almak. Bu linktehttp://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/ps-vita-32-gb-sony-hafiza-karti-syd-bilgisayar-79655020 en ucuz fiyatlı 32 gb kart var. Vita alırsan beni haberdar et :) İlerde ben de almayı düşünüyorum. PSN den eklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: TunahanC

quote:

Asıl sana

İki cihazıda mobil olarak elinde dolaştırdıgın ve kullandıgın için bir süre sonra birtanesinden sıkılma eylemi gerçekeleşecektir.
  • quote:

quote:

quote:

Asıl sana

İki cihazıda mobil olarak elinde dolaştırdıgın ve kullandıgın için bir süre sonra birtanesinden sıkılma eylemi gerçekeleşecektir.

Hahaha. Telefonun da elinde geziyo ama tabletten sıkılmıyorsun. PSVITA safkan oyun cihazıdır fakat tablet mini bilgisayar olarak nitelendirilecek bir alettir. Tablet le vita farklıdır karıştırmayın. Her mobil cihaz aynı değildir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Asıl sana

Hahaha. Telefonun da elinde geziyo ama tabletten sıkılmıyorsun. PSVITA safkan oyun cihazıdır fakat tablet mini bilgisayar olarak nitelendirilecek bir alettir. Tablet le vita farklıdır karıştırmayın. Her mobil cihaz aynı değildir

Öncelikle sana

Telefonla vitayı yada tableti kıyaslayarak saçmalamışsın. Telefon ihtiyaçtır her daim yanında olması gereken birşeydir, nete girer girmez o ayrı. Ama tablet yada vita her an yanında durmayabilir.

Tabletin ve Vitan varsa bi süre sonra birtanesinden sıkılacagın savımı geri çekmiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Asıl sana

Öncelikle sana

Telefonla vitayı yada tableti kıyaslayarak saçmalamışsın. Telefon ihtiyaçtır her daim yanında olması gereken birşeydir, nete girer girmez o ayrı. Ama tablet yada vita her an yanında durmayabilir.

Tabletin ve Vitan varsa bi süre sonra birtanesinden sıkılacagın savımı geri çekmiyorum.

Alıntıları Göster

Öncelikle sana

Akıllı telefonu kast etmiştim ki hala vita ile tableti kıyaslamanızı anlamsız buluyorum. Tablet nedir gidin bir araştırın sonra burda öne fikir sürün. İOS ve Android teki oyunlar açıkçası vakit öldürmek için. Vita hardcore oyunlar için bir cihaz. Tableti oyun cihazı olarak görmeyin.

• quote:

Akıllı telefonu kast etmiştim ki hala vita ile tableti kıyaslamanızı anlamsız buluyorum. Tablet nedir gidin bir araştırın sonra burda öne fikir sürün. İOS ve Android teki oyunlar açıkçası vakit öldürmek için. Vita hardcore oyunlar için bir cihaz. Tableti oyun cihazı olarak görmeyin.

Yavrum benim tabletim var zaten. Ne beylik laflar ediyorsun orada saçma sapan git öğren bilmemne. ilk okul sıralarına çevirme şurayı. Ben kendi fikrimi geri çekmeyeceğimi böyle düşündüğümü söylüyorum sana ne batıyorsa gelip ileri geri konuşuyosun. Vallaha artık ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackdagger -- 10 Mart 2013; 23:24:50 >

• quote:

quote:

Yavrum benim tabletim var zaten. Ne beylik laflar ediyorsun orada saçma sapan git öğren bilmemne. ilk okul sıralarına çevirme şurayı. Ben kendi fikrimi geri çekmeyeceğimi böyle düşündüğümü söylüyorum sana ne batıyorsa gelip ileri geri konuşuyosun. Vallaha artık ya

Tamam deyin geçin. 13,14 yaşındaki çocuklarla aşık mı atacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

quote:

Tamam deyin geçin. 13,14 yaşındaki çocuklarla aşık mı atacaksınız.

Akıl yaşta değil başta oluyor.

• quote:

quote:

Ben burayı ilk okul sıralarına çevirmezsem sen böyle cahil kalacaksın

• quote:

quote:

quote:

Ben burayı ilk okul sıralarına çevirmezsem sen böyle cahil kalacaksın

Demek ki verdiğin bilgilerde ilkokul ayarında olduğunu kabul ediyosun. Forum bebesi bi yol al.

• Bir ara Vita almayı düşündüm ama sonradan gerek olmadığına karar verdim elimde hem Ipad var hemde Note 2. Bu iki cihaz sayesinde kesinlikle Vita'yı artık düşünmüyorum.

Bu tür cihazlarda oyun oynamak zaten vakit öldürmeye dayalı mesela ben geceleride çalışıyorum. İster Ipad ister Note 2 üzerinden oyunumu oynuyorum üstüne Note 2 ile bütün formattaki filmleri mp4 gibi ıvır zıvırlara çevirmeden izleyebiliyorum.

Sadece oyun amaçlı bir cihaz alacaksan kesinlikle Xbox 360 almanı tavsiye ederim. Oyun dünyasının dibine dibine vurursun.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.