Şimdi Ara

tablet tavsiyesi 8' ve üstü ekran boyutu min:16gb

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    8" ve üstü ekran boyutu
    16gb depolama alanı
    ram miktarına karar veremedim çoğu model 1gb. daha üstü tercih edilir.
    sim kart gerekli değil
    bütçe 500tl zorlamayla 600tl

samsung modelleri nedense çoğunluk 8gb alt modellerde
    hometech modelleri oldukça var piyasada nasıldır bilmiyorum.
    lenova a10-70 modelini gördüm 600tl ye tavsiye edemisiniz?

bazı firmalarda batarya sorunu yaşayanlar olunca markalı ürünleri tercih edeceğiz gibi.

• Lenovo A8 50 bence oldukça ideal. vatan bilgisayardan aldım bugün . İçinde fm radyo bile var :) oda sürpriz oldu. Stereo hoparlörlü ips ekranlı oldukça hafif güzel bir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr1907 -- 1 Temmuz 2016; 3:50:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin tabletlerine bulaşma rame dikkat etmelisin zira ram bu cihazlarda önemli çoğu üretici kutuya yazmaz ram i kendine güvenen yazar. İşletim sistemi ve ekranın ram den ne kadar yediği önemli 1 ram li cihaz alıyorsun sana kalan kadar cihaz işene yarar performans gösterir yoksa durmadan kapanır uygulamalar zevk ve keyif vermez çöp bir cihaz almamak için aceleci olma araştır almayı düşündüğün cihazı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy Tab A 8.0 T350 (Wi-Fi) modelinde karar kıldım.
    şimdilik fena değil ekran oranı 4:3 batarya süresi yeteri 10 saat civarı gideceğini tahmin ediyorum. tam doludan bitene kadar deneme fırsatım olmadı.
  • Hayırlı olsun işini göreceğini tahmin ediyorum piyasadaki çöp cihazlardan iyidir ekran oranı 4:3 belge okumak web siteleri görüntülemek okumak için ideal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.