Şimdi Ara

Taahütüm Bitiyor Ne Önerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8mbs 100 gb akk kullanıyorum, hız istiyorum ve keşke akk kalksa akk fazla olması önemli 16mbs 100 gb akk olsa güzel olur ama yok herneyse 8mbs 100 akk mi 16mbs 16gb akk mi ek olarak turkcell mi ttnet mi
    fiber altyapısı daha yapılmadı arka sokaklarda var ama bizim sokak biraz dar neyse vdsl nedir hipernet mi nedir adsl altyapısını mı kullanıyor ne tavsiye edersiniz
    1 ay sonra btk bişey açıklayacakmış galiba o nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thetimer -- 26 Temmuz 2016; 22:43:08 >

• thetimer T kullanıcısına yanıt
    Bu ülkede bu kadar paragöz şirket varken ve devlet de arkalarında olduğu sürece akk kalkmaz. btk milletin gazını almak için 3'den 5'e çıkarır o kadar. türk telekomun kelime oyunlu paketlerine gelince ultranet=adsl hipernet=vdsl. vdsl de tıpkı adsl gibi iki tel telefon kablosu ile verilmekle birlikte altyapınızın desteklemesi gerekmektedir. Şu an piyasadaki tartışmasız en iyi tarife turknet'in 150 gb akk'lı taahhütsüz 60 liralık tarifesi. 32 mbit'e kadar altyapınızın desteklediği maksimum hızı veriyor.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    hocam peki turknet ama alt yapıyı ttden aldıkları için ne bileyim sonra pişman olmayayım çünkü tt bilerek alt yapısı kullanan şirketlere düşük hız o tarz şeylerde bulunuyor
  • up
    Millet korkup bunlara bağlı kaldıkça herifler sömürmeye devam edecek. Problem olduğu anda btk'ya yazarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ttneti ara adresinde altyapını sorgulasın vdsl hipernet hizmeti varsa kaç mbit e kadar alırım de ona göre değiştirirsin.ttnetten kurtulalım derken millet 1 ay bağlanmasını bekliyo.macera istiyosanız türknete vodafone a geçin.herkes birbirine öneriyodu şimdi noldu beyler bağlanmadı beyler hız düşük.Adsl konusunda yapçak bişi yok kötünün iyisi ttnetten vazgeçmemenizi öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw cakma isslerden ugrasmayin 10 lira daha fazla trnete gec basin agrimasin sonuçta dsl de butun issler ttnete bagli bizzat ben yasadim 10 gundr aktivasyon islemleri tamamlandi 8 gunde internet gelmesini bekledim.ida 3 kere ekip geldi elde var sifir madem yapamiyorsunuz soleyinde magdur etmeyin port calisiyordu ekipten gelen arkadaş soledi sintal var ama internet yok ayrica ttnetteki aboneligimi de iptal etmemisler ben.belirttigim halde tabi abone cakismasi oldu sanirsam nese herseyi amatorce bunlarin ttnet beni aradi size ikna kampanyasi yapalim.yari yariya 50mbps hiz kullaniyorum.kafam rahat hemde rahhutsuz siz siz olun vf ye gecmeyin fiber yada uydu net yoksa ttnetten sasmayin opuyorlar yoksa

• Anteke31 A kullanıcısına yanıt
    hattımı sorgulattım 16mbs destekliyormuş en fazla peki 8mbs 100 gb akk mi 16mbs 75akk mi konu güncel, 8mbs de akk dolunca 3e 16da 4e mi düşüyordu öyle bir şeydi bilen varsa yazarsa sevinirim.
  • 8den 100mbps e kadar butun hizlar akk yi gecince 3 mbps duser

Vodafone başvurduğumda 1.5 ay'da internetimi bağlayamadılar.Bir dünya problem felan yaşadım.
    TTnet'e başvurdum altyapı yetersiz dediler 1 yıl sonra tek taraflı fesih yapıp iptal ettiler modemleride elimde kaldı.
    Süperonline'ye başvurdum 7 günde açıldı fakat bir türlü dsl ışığı yanmıyordu arıza kaydı bıraka bıraka iptal ettirdim.
    Sonunda Türknet'e geçtim Yazıcıdan belgeleri çıkarıp kargo ellerine ulaştığında 2-3 gün içinde bağlamışlar sonunda 14 mb/sn hız alıyorum kopma sorunu yaşamadım fakat Türk Telekom çalışanları emir komuta zincirine bağlı başındakiler ne diyorsa onu yapıyorlar.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Türknetin akksi ne kadar acaba
    150 gb akk'dir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.