Şimdi Ara

Taahhütsüz İnternet ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle hayırlı haftalar, benim birkaç küçük sorum olacaktı.
    Sorumu çok uzatmadan sormak gerekirse, benim oturduğum yerde fiber altyapı yok ve turkcell deki çalışanlara da sorduğumuzda belediyeden izin çıkmadığı sürece altyapı çalışmaları başlayamıyormuş bu arada bunu 3 ay önce de sorduğumda aynı durumdaydı, artık bekle bekle bir yere kadar. Bende altyapı gelene kadar(artık 3 ay mı 5 ay mı) beni idare edebilecek taahhütsüz veya benim bilmediğim süre şartı olmayan internet paketleri varsa sizin bildiğiniz yardım ederseniz sevinirim.

Bu arada benim araştırmalarıma göre turknet i gördüm taahhütsüz internet olarak ama onu da internette araştırdığım da hiç güzel şeyler okumadım. İnternetle olan işlerim ise üniversite öğrencisi olduğum için arada sırada online oyun, film vs. o tarz şeyler.
    Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim, şimdiden teşekkürler.

• Bana da belediyeden izin bekliyoruz fln dediler ama fen işlerini aradım o sokak için beklenilmiyor dediler 1 ay oldu çalışma yok sırayla gidiyorlar sizin sıra gelmedi diyemedi de suçu belediyeye attı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    valla izin çıktığında ilk sizin binayı yapacağız ilk sıralarda diyorlar ama internetsiz de olmuyor birşeyler ayarlamak lazım.
  • 0kes 0 kullanıcısına yanıt
    Benim için sıkıntı yok telekom geldi 1.5 ayda türkcell gelse de bağlamayı düşünmüyorum 25 mbps alacağım ücrete 100 alıyorum adamlar alternatif değilde sanki tekelmiş gibi fiyatlandırma yapıyorlar

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Evet o konuda haklısınız ama ttnetten de çok çeken biri olarak superonline a daha bir sıcağım
  • 0kes 0 kullanıcısına yanıt
    Bende adsl kullanırken çekiyordum ama fiber de neredeyse sıkıntısız küçük sıkıntılar elbet her firmada bulunuyor fakat superonline da hiç kullanıcı dostu değil iyi paketleri olsa bende geçmek isterim sonuçta tekel firmadan kullanmak istemem ama bunlar alternatif olduğu halde tekel gibi davranıyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.