Şimdi Ara

Taahhüt bitimine kaç gün kala numara taşınır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
84.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Senden faturasıza geçince 30 lira faturasıza geçme bedeli eklemediler mi son faturanı buraya ekler misin
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Son faturamı bulamadım ama hesap hareketlerinden baktım, 34 TL fatura ödüyorken son faturam 50 TL gelmiş.
  • catkara C kullanıcısına yanıt
    aradaki fark ney sence?
  • Yukarıda yazdım ya, devlete kesilen telsiz kullanım ücretini peşin alıyorlar. Yıl sonuna kadar lira kesmiyorlar
  • TTdayım. Taahhüt bitmesine 6 ay var. Sorgulamada 35 ₺ ceza görünüyor. Diğer 2 operatörden herhangi birine geçip ne kadar süre sonra TT ye yeni müşteri olarak geçerim
    Son faturan kesildiktenn kaç günnsonra taşıma yaptın peki
  • 1800210022 1 kullanıcısına yanıt
    Yeni abone kampanyalarından yararlanmaksa bahsettiğin, 90 gün boyunca farklı operatöre kalman lazım
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Taahhüt bitimine bir ay kala *124# den taahhüt sorgulaması yaptım, 0 TL çıkınca taşımayı yaptım. Ben biraz erken davrandım başvurduğu gün hat kontörlüye taşındı, siz son faturadan 2-3 gün önce başvursanız yeterli
    Ben geçmicem zaten hani siz 30 TL faturasıza geçiş bedeli almadılar diyorsunuz ben onu diyorum son fatıranaa eklemişlerdir diye
    Anladım hocam teşekkürler
  • TTelekom illetinden kurtulup tcell'e geri döneceğim.

22/12/2021 tarihinde taahhüt bitiyor. 12. ay başında tcell'e taşırsam cayma bedeli ödemem değil mi ? *124# ile sorgulama yaptım şu anda 437,69 tl çıkıyor.

• 1 ay kala tasirsin
  • Herkese Selamlar. Faturalı hattımın taahütü 19 Eylül'de doluyor ve farklı bir telefon şirketine geçeceğim. Eylül ayının kaçında müracaat etmem doğru olur ? 14 Eylül'de başvuruda bulunsam sorun olur mu acaba ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.