Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.707
Cevap
45
Favori
203.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://eshop.asus.com/tr-TR/zenpower-abtu005-10050-mah-h-zl-arj-g-bankas-g-m-try-tr-tr-tr-90ac00p0-bbt022.html

Bu urunu aldim ama t50yi sarj etmiyor nedeni ne olabilir? Powerbankte sorun olmadigina eminim cunku bir suru cihazda denedim ve sorunsuz calisiyor. T50'de de baska powerbankler denedim, onlar da t50de calisiyor. Peki arkadaslar bu aldigim urunun t50de calismama sebebi nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O dediğiniz ürün bir arkadaşta vardı.. Bnm t50 de sorunsuz şarj etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T50'de hard format sonrası fotoğraflar ve belgelerin hiçbiri silinmiyor. Bunun sebebi nedir? İsterdim Samsung'taki gibi her şeyin silinmesini. Anlamadım nasıl bir telefondur bu

Telefon fabrikadan çıkmış gibi nasıl tertemiz hale getirebilirim içini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: Vandalizm

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, kardeşimin T50 modeli cep telefonuna İspanya ROM'u kurmayı düşünüyorum. IMEI uçma riski var mıdır? İspanya ROM'unda karşılatığınız hataları ve kamera performansı hakkında beni bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.

IMEI uçmaz. Performansı biraz daha iyi, ama kamera konusunda Turkcell'in ROM'u biraz daha iyi.

Birazdan cihaza full wipe yapacağım. Daha önce de yazmıştım fakat nedense cihaz açıldığında eski fotoğraflar ve eski dosyalar silinmiyor. Neden? Nasıl fabrika çıkışlı hale getirebiliriz?

Önce Turkcell T50'nin ROM'unu stock recovery üzerinden kurun, telefonu açın.

Telefonun "SD Kart" olarak tanımlanan; fotoğraflar, müzik vs gibi şeyleri barındıran yerdeki herşeyi silin.

Sonra telefonu tekrar stock recovery'de başlatıp wipe data yapın.

"Önce Turkcell T50'nin ROM'unu stock recovery üzerinden kurun, telefonu açın."

Stock Recovery üzerinden Stock ROM kurmayı ilk defa duyuyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, kardeşimin T50 modeli cep telefonuna İspanya ROM'u kurmayı düşünüyorum. IMEI uçma riski var mıdır? İspanya ROM'unda karşılatığınız hataları ve kamera performansı hakkında beni bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.

IMEI uçmaz. Performansı biraz daha iyi, ama kamera konusunda Turkcell'in ROM'u biraz daha iyi.

Birazdan cihaza full wipe yapacağım. Daha önce de yazmıştım fakat nedense cihaz açıldığında eski fotoğraflar ve eski dosyalar silinmiyor. Neden? Nasıl fabrika çıkışlı hale getirebiliriz?

Önce Turkcell T50'nin ROM'unu stock recovery üzerinden kurun, telefonu açın.

Telefonun "SD Kart" olarak tanımlanan; fotoğraflar, müzik vs gibi şeyleri barındıran yerdeki herşeyi silin.

Sonra telefonu tekrar stock recovery'de başlatıp wipe data yapın.

"Önce Turkcell T50'nin ROM'unu stock recovery üzerinden kurun, telefonu açın."

Stock Recovery üzerinden Stock ROM kurmayı ilk defa duyuyorum.

TWRP'den ve telefondaki güncelleme uygulamasından da kurulabiliyor aynı zamanda. Bu yüzden stock recovery dedim.

• Forumber ve arkadaslar ne yaptimsa arayicida kisiler iki gozukuyor watsap kisileri cift gorulebilir kisileri degistirsem bile cift deli etti beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinw810i -- 19 Mayıs 2016; 13:33:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinw810i

Forumber ve arkadaslar ne yaptimsa arayicida kisiler iki gozukuyor watsap kisileri cift gorulebilir kisileri degistirsem bile cift deli etti beni

Rehber'e gir, girdikten sonra menü tuşuna bas, ordan "Görüntülenecek Kişiler"e gir. Ordan "Google"ı seç.
  • selam millet, çok uzun zamandır forumda olmadığım için bu mesajı yeni gördüm bi mutlu oldum. :) Ben de bendeki t50 turbo ile ilgili yorumlarımı aktarayım...

Telefonu 8-9 aydır kullanıyorum ve her ne kadar f/p olarak iyi görünse de performans konusu zaman geçtikçe acayip bi hal alıyor. Özellikle Android'in stabil olmama konusu ve güncelleme yokluğu açısından. Çünkü bi yerden sonra telefonu her ne kadar fabrika ayarlarına da çekseniz hard reset de atsanız şişmeye başlıyor yazılım açısından. 60 sayfa olmuş mesajların hepsini okuyamadım ama birçok kişide kesin vardır mobil verideyken reset atma problemi. Hala bulamadım uyuz oldum bu hataya.. Belki burada vardır çözümü arayacağım..

Açıkcası root atma olayını da düşündüm ama telefonun orjinalliğini kendine haslığını da bozmak istemedim. Ama genel olarak baktığımda maalesef bir süre sonra memnuniyetim azaldı.. Benim yorumlamam bu kadar...

• Bnedede sıkıntı yok arada menu gec gelıyor vs sorunları var turkcell roma gerı donmeyı planlıyorum cunku sorun kamera uygulaması hiç iyi dğeil cidden turkcell daha cok gelıstırmıs
  • T50ME BELÇİKA ROMU KURDUM GERİ ORJİNAL ROMA DÖNEMİYORUM YARDIMCI OLUN LÜTFEN ??
  • erbap13 E kullanıcısına yanıt
    Orjinal romu telefona kopyala
    Sonra pc den orjinal romun kernelini flashla daha sonra recovery den orjinal romu kurabilirsin...
    Belçika romun kerneliyle kurmaya çalışırsan olmaz.

• Arkadaşlar Elimde tüm T 50 parçaları mevcut
    anakart-ekran kasa hariç ihtiyacı olanlar bana ulaşabilir
  • Şu an cihazda B22 sürümü var. Cihazı fabrika çıkışı gibi tertemiz hale getirmek istiyorum. İnternetten B22'nin update.zip dosyasını indirdim. Şimdi ben bu dosyayı kendi hafızasına attıktan sonra, Stock Recovery'den apply update from sdcard seçeneğinden update.zip dosyasını mı flashlayacağım. Peki bu işlemden sonra telefondaki her şey silinmiş mi olacak? SD Card kısmındaki dosyalar yani.
  • Vandalizm kullanıcısına yanıt
    Sd card silinmez

• İspanya romu kullanıyorum artk sıkıldım. Önerebileceğiniz rom var mı. linklerle beraber yardımcı olsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

İspanya romu kullanıyorum artk sıkıldım. Önerebileceğiniz rom var mı. linklerle beraber yardımcı olsanız

OrangeRono ROM'u var hocam. T50 (BladeVec4G) için en güncel ROM şu anda ama sakın kurmayı denemeyin, brick edersiniz zira ROM birleştirilmiş hafıza olan cihazlar için hazırlanmış.

Şu LYS bitsin ona bi bakacağım bakalım farkı varmı diğer ROM'lardan.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    zaten vazgeçtim. güzel bir format atsam yeterli. çok bişi farketmez zaten
  • Merhaba abilerim kardeşlerim. Ben OneTeam forumundan TheHeroeS. Android yazılım geliştirme işi ile uğraşıyorum. elime turkcell t50 cihazı geçti ve custom rom olarak sadece forumber hocamızın derlediği temasek build vardı fakat oldukça eski. Yaptığım testler sonucunda romda sorunlar vardı tabii bu forumber hoca ile alakalı bir durum değil. Madem öyle diyip stabil twrp 3.0 portladık sonradan daha sağlam olsun diye build ettik. Şu an turkcell T50 bir çok cihazla kapışabilecek halde. Forumber hocanın kaynak kodları ile de en güncel kamera ve gps buglu cyanogenmod 12.1 build ettik bir daha ki sürümde kamera sorunları vs giderilmeye çalışılacak. Sonra resurrection remix pac miui vb somları build etmeyi düşünüyoruz. Teşekkürler.

http://forum.one-teams.com/Konu-5-1-1-UNOFFICIAL-Guncel-Cyanogenmod-12-1-Build-By-OneTeam-For-Turkcell-T50 Cm rom linki

http://forum.one-teams.com/Konu-UNOFFICIAL-BUILD-TeamWin-Recovery-Project-TWRP-3-0-By-OneTeam-For-Turkcell-T50 Recovery link

Benimle iletişime geçmek isteyen varsa özellikle forumber hoca :) facebook veya forum linkimi atıyorum. Yardımcı olmak isteyenler olursa bana ulaşabilirsiniz.:)

https://www.facebook.com/berkehankenan.sekban61 Face linkim @-forumber-

http://forum.one-teams.com/Uye-TheHeroeS Forum linkim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallander1 -- 27 Haziran 2016; 10:26:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wallander1

Merhaba abilerim kardeşlerim. Ben OneTeam forumundan TheHeroeS. Android yazılım geliştirme işi ile uğraşıyorum. elime turkcell t50 cihazı geçti ve custom rom olarak sadece forumber hocamızın derlediği temasek build vardı fakat oldukça eski. Yaptığım testler sonucunda romda sorunlar vardı tabii bu forumber hoca ile alakalı bir durum değil. Madem öyle diyip stabil twrp 3.0 portladık sonradan daha sağlam olsun diye build ettik. Şu an turkcell T50 bir çok cihazla kapışabilecek halde. Forumber hocanın kaynak kodları ile de en güncel kamera ve gps buglu cyanogenmod 12.1 build ettik bir daha ki sürümde kamera sorunları vs giderilmeye çalışılacak. Sonra resurrection remix pac miui vb somları build etmeyi düşünüyoruz. Teşekkürler.

http://forum.one-teams.com/Konu-5-1-1-UNOFFICIAL-Guncel-Cyanogenmod-12-1-Build-By-OneTeam-For-Turkcell-T50 Cm rom linki

http://forum.one-teams.com/Konu-UNOFFICIAL-BUILD-TeamWin-Recovery-Project-TWRP-3-0-By-OneTeam-For-Turkcell-T50 Recovery link

Benimle iletişime geçmek isteyen varsa özellikle forumber hoca :) facebook veya forum linkimi atıyorum. Yardımcı olmak isteyenler olursa bana ulaşabilirsiniz.:)

https://www.facebook.com/berkehankenan.sekban61 Face linkim @-forumber-

http://forum.one-teams.com/Uye-TheHeroeS Forum linkim

Romu sıkıntısız hale getir ondan sonra paylaş kamerasız kimse yüklemez.

• Arkadaşlar merhaba...Benim şöyle bir sorunum var telefonun wifisi bağlandıktan hemen sonra kesiliyor yani bulunduğum konum modemin hemen dibi bile olsa aynı baglanıyor sonra hemen kesiliyor lütfen yardım

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.