Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.708
Cevap
45
Favori
203.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun güc dügmes takili kalmisti simdi koparttim onu telefnun ekrani 30 dk da sonuyor ekran acmak icin sarja takip cekiyorum mecburen

Yardim yapilir mi kaca mal olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyu da favorilerden çıkarma zamanı geldi

• Yazılımı beş para etmez. Kamerası odaklanma özürlü. Lansmandaki Arayüz de gelmedi. Android 5.0'da gelmedi.

İmkanım olsa yeni telefon alacağım yoksa çekilecek dert değil. Bir daha Opetatör telefonu filan da almam.

• Ferrari kullanıcısına yanıt
    Aynen :( ben aralık ayına kadar dah kullanıp iphone 6s alıcam.

Ama mecbur araliga kadar cekmek zorundayim bu telefonu...

Gps sorunu yasiyorum malum pokemon go diye oyun cikti saolsun cihaz sorunsuz oynatiyo ama benim t50 gps bulamiyor ne yapmaliyim kafayı tırlatcam sadece 1 uydu bulabiliyor.

• serkan78689 kullanıcısına yanıt
    Pokemon GO indiremiyorum ben. Bu öğe ülkenizde kullanılamıyor diyor. GPS sorununa gelecek olursak Google Play'de GPS Test diye bir uygulama var onu indirin. Uygulamayı açın Sağ Üstte ufak pencere olacak ona basın. Sonra Clear AGPS'a basın bir süre bekleyin ardından Update AGPS'e basın. Bu şekilde sorununuz büyük ihtimal düzelecektir.

Edit: Bu arada bende iki tane T50 var. Bir tanesi Turbo T50 diğeri ise normal T50. Normal olana İspanya Romu kurmayı deniyeceğim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 10 Temmuz 2016; 17:47:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyy gidi 2 sene once deli ilk akilli telefonumu alacagim zaman forumu talan etmistim :) Telefon 1. Kattan asagi dustu ve sinirlenip yere vurdum hic birsey olmadi, eksiklerini soyle siralarsak; olu piksel, kamera odaklama ve guncelleme diyebilirim.
    Telefonu kendi biriktirdigim parayla almist ve bu sefer yine kendi biriktirdigim parayla telefonumu degistiriyorum. Elveda dostlar

• Ferrari kullanıcısına yanıt
    Apk olarak indirin hocam

• Ne alıyosunuz hocam merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Bu tip tellerde gelen kulaklık çok ucuzdur. Cihazda dolby var, iyi bir kulaklıkla,örneğin creative ep630(mikrofonlu) veya çok daha üstün derseniz, sennheiser mm30 g alırsanız, ses ciddi farkedecektir.
    http://www.vatanbilgisayar.com/mm-30-g-samsung-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-siyah.html

Kardeş sen git 200 tl ekle daha iyi telefon al ? Bu arada bazı arkadaşlara söyleyeim, ablam kullanıyor yakında bana geçer.45 dakikada şarj olması yalan,2 saat falan süruyor sanırım.Şu an s7 bile 90 dakikada sarj ediyor yani Bu arada snapchatte kamera kullandırtmıyor, ilk açtığinda 2-3 dakika min, beklemen lazım ki,telefon kendine gelsin.Fiyatına göre sanırım öneririm, zaten ben telefon kullanmam abi.Eğer iş adamı değilsen al bi tablet 7" her şeyi yap abi.Bu kadar basit.Oyunlarda telefonlar hem kasar hem yavaslatır telefonu,çoģ oyun genelde ram canavarı olabiliyor.Ablama helal olsun 1.5 senede 2 cam değiştirdi, şu ankinde de 4 çatlak var sanırım, ben Buff marka alcam ama.Gold mağazalarında ( internette ) 20 tl ye gördüm, şaşırdım.Normalde 60 tl diğerleri.Mağazada alinca taktırmadan önce orjinalliğini kontrol edeceğim, eğer orijinal değilse goldu şikayet etcem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    mesajımı ne zaman yazmışım diye baktım bulamadım bile. Bunun üzerine note 4 , nokia 525,asus zenfone 6 kullandım. Şu an iphone 6s plus kullanıyorum. Memnunum. Bu kadar cihaz değiştirdikten sonra aradığımı buldum... Samimi söyleyeyim, microsoftun yazılımını androide tercih ederim her türlü. Sadece market sorunlu.

Bu arada gold bilgisayar battı. O 20 liraya gördüğün bufflarda çakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 10 Temmuz 2016; 23:10:10 >
  • Telefonu alalı 2 seneye yakın oldu. Bir kere hard format attım. Telefon hâlâ canavar gibi. İstediğim her şeyi yapıyor. Bana hediye alındı. Daha da bozulana kadar kullanırım :)

• quote:

mesajımı ne zaman yazmışım diye baktım bulamadım bile. Bunun üzerine note 4 , nokia 525,asus zenfone 6 kullandım. Şu an iphone 6s plus kullanıyorum. Memnunum. Bu kadar cihaz değiştirdikten sonra aradığımı buldum... Samimi söyleyeyim, microsoftun yazılımını androide tercih ederim her türlü. Sadece market sorunlu.

Tam olarak batmadı hocam küçülmek zorunda kaldı. Ben S7 aldım ama gözüm 6S Plus'ta kalmadı değil. Bundan sonraki telefonum yeniden iPhone olacak sanırım.

• quote:

Şikayet ederiz kardeş Sadece T50 ninki 20 TL , diğerleri 60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forum1th -- 13 Temmuz 2016; 18:30:22 >
  • Bi de şu ROM meselesi nedir, mâlesef konuyu baştan sona okuyamadım. Mâlum, 122 sayfa okuyacak kadar boş vaktimiz yok.1-2 sayfa okudum bayagı ROM yazısı geçiyor,nedir biri anlatabilir mi?

• arkadaşlar ekran yenileme fiyatı ne kadar güncel bilen yaptıran var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

arkadaşlar ekran yenileme fiyatı ne kadar güncel bilen yaptıran var mı

100-150 arası değişiyor hocam servis fiyatını bilmiyorum

• Royces R kullanıcısına yanıt
    Sağol cevap için

• Arkadaslar telefon sivi temasi aldi sanirsam , acmaya calistigimda sari kirmizi beyaz mavi yesil eskranlar gelip gelip gidiyor aralarin donuyor neden boyle ?

• T50 parçaları mevcuttur arkadaşlar. ekran kasa ve anakart haricinde.
  • Şuan 5.1.1 kullanıyorum spanish roma nasıl geçebilirim bilen varmı? Kurmaya çalıştığım zaman getprop hatası alıyorum bu seferde zip içinden updater-script adlı dosyadan getprop satırını sildim fakat signature failed hatası alıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.