Şimdi Ara

(T5-T6)2015-2016 TRANSPORTER-CARAVELLE ANAKONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
5.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 Transporter ve Caravelle Sahipleri Burda buluşalım Burdan sorularımızı ve sıkıntılarımızı iletelim...
    Benim aracım 2015 Caravelle 2.0 140 PS

Güncelleme: Öncelikle merhabalar. Daha önceki nesilde 102-140 ve 180 ps lik olan motorlar mart ayında yeni SCR adblue motorlu 102 -150 ve 204 ps modeller ile güncellenmiştir.

(T5-T6)2015-2016 TRANSPORTER-CARAVELLE ANAKONU

Düzenleme: Arkadaşlar biliyorsunuz emisyon olayı çıktı Fakat ben şaşe numarasından ve yetkili satıcıyı arayarak bilgi edindim Caravelle ve Transporterlerde emisyon olayı yoktur.

Facebook Sayfamız --->https://www.facebook.com/VW-Transporter-Caravelle-T5-T6-TR-461682480679850/?ref=bookmarks

İnstagram---> vwtransportercaravelletr

Otopark.com İnceleme-->https://www.youtube.com/watch?v=csiRRudd_RM

Otopark.com Kadın gözüyle inceleme-->https://www.youtube.com/watch?v=AdKEdC-ZxI8

Yeni Caravelle 204 ps inceleme Ve anlatım konusu--> https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=119161450&p=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıgıdo5858 -- 28 Ağustos 2016; 0:51:39 >

• Favorim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artsa1114 A kullanıcısına yanıt
    katılacak kimse yok sanırım :)
  • T6 caravelle dsg aracımla 950 km yol ortalama yakıt 7.00 lt ortalama hız ise 95 km genelde 120 110 arası kullandım .Serbest sürüş modu çok iyi dsg vites gazdan ayağınızı çekince boşa alıyor.

• artsa1114 A kullanıcısına yanıt
    Arabadan memnunsun sanırım bendede düz vites var harika arac gayet memnunum

• merhabalar, kış lastiği olarak bir öneriniz var mıdır? continental vancowinter 2 veya michelin agilis alpin arasında kaldım.

• kimse eklememiş ufak bir incelemesi gelmiş

• babaeski39 kullanıcısına yanıt
    dostum böyle bir video bekliyordum nihayet çekilmiş paylaşımın için Teşekkürler :)
  • yıgıdo5858 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim yardım etmeye çalışıyorum en azından göremeyenler iyin

• sergentooo kullanıcısına yanıt
    Michelin tavsiye etti babam

• Arkadaşlar
    yeni 140 lık transporter var bende..Ağustos ayında aldım...Bugün servisten aradılar...şanzımandaki bir sorun yüzünden ücretsiz komple şanzıman değiştireceklerini söylediler...Almanya VW araçları geri çağırıyormuş...Servisten böyle bir telefon alan var mı???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni çağırmadılar 2015 caravelle 140 lık bende bir sıkıntı yok ondan sanırım
  • Arkadaşlar şuan 105 lik t5 cityvan kullanıyorum ve 140 lık manuel t6 ya geçmeyi planlıyorum.
    Sakin kullanımda yakıt değerlerini verebilecek olan varmıdır?
  • livingston kullanıcısına yanıt
    öncelikle imkanınız varsa t6 ya geçiş yapın derim.
    yeni kasalar çok güzel ben üstte belirttiğim gibi caravellem var t6 yakıt km de şehir içi 35 40 krş yakıyor sehir dışı 30 krş felan 320 tl ye full ledim tek depoyla sivasa indim 1000 km yakıı iyi bence performansa göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıgıdo5858

öncelikle imkanınız varsa t6 ya geçiş yapın derim.
    yeni kasalar çok güzel ben üstte belirttiğim gibi caravellem var t6 yakıt km de şehir içi 35 40 krş yakıyor sehir dışı 30 krş felan 320 tl ye full ledim tek depoyla sivasa indim 1000 km yakıı iyi bence performansa göre

Şimdiye kadar yakıtından en memnun kaldığım araç transporter oldu. Bir depoyla 1400 km civarlarını görebiliyorum.
    Sakin kullanımdaysa 1700 km üzerini gördüğüm oldu.
    T6 2,0 motor diye biliyorum lakin gerçek bir yakıt değerine ulaşamadım.
    evet 2.0 motor ben hep hızlı gittim genelde 120 190 arası siz aldınızmı t6
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıgıdo5858

evet 2.0 motor ben hep hızlı gittim genelde 120 190 arası siz aldınızmı t6

Ben henüz almadım hocam kuzen için 2.0 motor 140 lık siparişini verdik gelmesini bekliyoruz.
    İnşallah Hayırlısıyla alırsınız Rabbim sizede nasip etsin Hayırlı olsun...
  • Selam bende 2012 transporter 140lık var.Yeni kasayı beğenmediğim için model yükseltmedim.Size sorum bu arka koltukları nasıl sökerim bir türlü sökemedim.Arka mandaları çekiyorum önler kalıyor.

• Yeni kasayi sevmemek sizin fikriniz birşey diyemeyiz ben beğendim. Sorunuza gelirsek bizde 2 3 kisi anca zor cikariyoruz gercekten zor biri arka taraftan ipi cekicek digeride iticek ve cekicek oyle cikiyor bizimki burdan anlatmasi biraz zor. :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.