Şimdi Ara

...T Sınıfı Tripath Stereo Ampliler Hakkında Herşey... (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.097
Cevap
38
Favori
62.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu odundan sipariş verdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the_cantan kullanıcısına yanıt
    O paraya çok birşey beklememek lazim niyetim tvye bağlamak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  ...T Sınıfı Tripath Stereo Ampliler Hakkında Herşey...

...T Sınıfı Tripath Stereo Ampliler Hakkında Herşey...

Bende aynısından aldım 1-2 kere dinledim 6 aydan beri çekmecede duruyor.12-13 tane tripat lepy kullandım. Extrada tda kartlar.İçlerinden en vasat sese sahip bence. Nette gördüm begendim rengi kasası ...vs ,Parasıyla pek ilgisi yok aslında bundan daha düsük fiyata daha sık kullandıgım cihaz var. Tabi herkes için göreceli birşey.

• spor911 kullanıcısına yanıt
    Ozaman başka birşeyler bakalım

• Uygun fiyatlı alınık lepai lp-2020a+
  • selamlar lepai 2020 amplimi bir deneme yapmak için arkadaşın aracının çakmak çıkısına bağladık içinden ''tık'' diye bir ses geldi ve sonrasında çıkışlardan ses gelmemeye başladı , cihaz açılıyor ışıkları yanıyor ancak ses alınamıyor sizce sorun nedir ve tamir edilir mi?
  • mustyblack kullanıcısına yanıt
    Sanirim hakki rahmetine kavustu. Bende de topping marka cihaz vardi. kablolari karistirip yanlis yüksek akimli jacki takmistim.benzer ses gelmisti. Birdaha hic ses alamadim.

• akım farketmez deniyordu, ne kadar güç gerekiyrsa okadar akım çekiyor volt önemli gibi, araç aküsü 14v kadar cıkabiliyor, belki yüksek voltajdan gitmiştir.
  • hozes H kullanıcısına yanıt
    Dogrudur oda olabilir.

• mustyblack kullanıcısına yanıt
    Lepai 2020 için bildiğim kadarı ile V=10~14.4V öneriliyor. Oto akü ve alternatör voltajı ile uyumlu olması lazım. Belki gideceği vardı, bağlantı yaparken oluşan bir parazit noktayı koydu... Geçmiş olsun.
  • Merhabalar,
    Bu amfiler ile ilgili yeni ürünlerden tavsiye edebilecekleriniz var mi? Uzun zamandır yazılmadığı icin ilgilenen veya kullananlardan bilgi alabilirim. Aşağıda benim ilgimi çeken bir ürün. Bu veya alterneatif onerebileceginiz ürün mevcut mu?
    https://www.amazon.com/Channel-Audio-Amplifier-Professional-Speakers/dp/B07KWW2HYK/ref=sr_1_34?s=electronics&ie=UTF8&qid=1549213052&sr=1-34&keywords=class%2Bt%2Bamplifier&th=1

• quote:

Orijinalden alıntı: uyeanil

Merhabalar,
    Bu amfiler ile ilgili yeni ürünlerden tavsiye edebilecekleriniz var mi? Uzun zamandır yazılmadığı icin ilgilenen veya kullananlardan bilgi alabilirim. Aşağıda benim ilgimi çeken bir ürün. Bu veya alterneatif onerebileceginiz ürün mevcut mu?
    https://www.amazon.com/Channel-Audio-Amplifier-Professional-Speakers/dp/B07KWW2HYK/ref=sr_1_34?s=electronics&ie=UTF8&qid=1549213052&sr=1-34&keywords=class%2Bt%2Bamplifier&th=1
    Yüksek güç arıyorsan bu tarz birşey olabilir.Diyaudio.com da ses karakterlerinin tpa3116 ile hemen hemen aynı hatta 3255 in bir tık daha iyi olduğu söyeniyor ve tabiki daha yüksek güç veriyor. Tabiki karşılaştırma şansım olmadı bunu da değerlendir istersen...
    https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20190204013606&SearchText=tpa3255

• Bilgilendirme icin tesekkurler.
    Biraz arastirdiktan sonra eger alir isem yorumlari paylasirim

• Sinemada modifiye edilmiş tpa3116’i power amfi olarak kullanıyorum, fiyatına göre iyi bir ürün.

...T Sınıfı Tripath Stereo Ampliler Hakkında Herşey...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,
    Ben asagida belirttigim linkteki tpa 3255 amfi aldim. Bunun icin hangi guc kaynagindan almam gerekir? Herhangi elekrikciden alayin mi yoksa atabileceginiz ornek link var midir? Simdiden tesekkur

https://s.click.aliexpress.com/e/ckscLR3S

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Yüksek güç arıyorsan bu tarz birşey olabilir.Diyaudio.com da ses karakterlerinin tpa3116 ile hemen hemen aynı hatta 3255 in bir tık daha iyi olduğu söyeniyor ve tabiki daha yüksek güç veriyor. Tabiki karşılaştırma şansım olmadı bunu da değerlendir istersen...
    https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20190204013606&SearchText=tpa3255

Alıntıları Göster
    Deneyen oldumu merak ettim

• Arkadaşlar t sınıfı amfilerde uzaktan kumandalı olanlar var bunlar iş görürmü, uzaktan kumanda blututlu yazıyor sadece radyoyamı kumanda eder
  • Hocalarım bende t sınıfı amfi aldım ama bir türlü adaptör bulamadım elimde 3 tane pc power var bu amfiyi pc poweriyle kullanabilirmiyim? Amfi DC12v 2amper

• homebass H kullanıcısına yanıt
    o iş biraz sıkıntılı bendede t anfi var 2adet pc power var ama
    birinin girişi uymuyor ötekide çalıştırmıyor
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.