Şimdi Ara

*** T-ROC KULLANICI KULÜBÜ *** (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.458
Cevap
123
Favori
291.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
84. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracımı teslim aldım, şimdilik öğrenme aşamasındayım. Ancak 2-3 konuda merak ettiğim birşey var tecrübeliler bilgilendirebilir mi?

1. Arabanın kornası berbat, sesi baya ucuz ve basit bir korna gibi. Benim arabada mi sorum var siz de aynı düşüncede misiniz?

2. (Autohold kapalıyken) arabayı yokuşta kaldırırken anında geriye kaymaya başlıyor, normalde otomatik viteslerde 1-2 sn kendisi otomatik tutardı. Sizde de böyle mi?

3. Araç dururken telefondan(iphone) video yansıtılabiliyor mu ekrana?

Herkese hayırlı ve keyifli sürüşler dilerim teşekkürler
  • furkany95 F kullanıcısına yanıt
    1.hayır
    2.evet
    3.hayır
  • Herkese Selam,
    2020 model 1.5 TSI ACT aracımdaki sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Her türlü yoruma açığım.
    Motor henüz ısınmamışken (ilk kontak açtığımda) sabit hızda yavaş giderken 2000-2100 devir arası sarsıntılı şekilde kendiliğinden devir değiştiriyor. Hızlanmaya çalıştığımdaysa 2000-2100-2200-2300-2400 arası sarsıntılı ve ani devir geçişleri yapıp sonra normale dönüyor.
    Birkaç ay önce servise gösterdim. Önce dsg tüpü değişecek Araç kalacak dediler. Sonrasında tüp sorunlu değil, dsg ayarı yapıldı dediler. Aracın garantisi 1-2 ay sonra bitecek. Bu silkeleme sorunu hakkında ne yapabilirim?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion_61 -- 17 Temmuz 2022; 12:59:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion_61

Herkese Selam,
    2020 model 1.5 TSI ACT aracımdaki sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Her türlü yoruma açığım.
    Motor henüz ısınmamışken (ilk kontak açtığımda) sabit hızda yavaş giderken 2000-2100 devir arası sarsıntılı şekilde kendiliğinden devir değiştiriyor. Hızlanmaya çalıştığımdaysa 2000-2100-2200-2300-2400 arası sarsıntılı ve ani devir geçişleri yapıp sonra normale dönüyor.
    Birkaç ay önce servise gösterdim. Önce dsg tüpü değişecek Araç kalacak dediler. Sonrasında tüp sorunlu değil, dsg ayarı yapıldı dediler. Aracın garantisi 1-2 ay sonra bitecek. Bu silkeleme sorunu hakkında ne yapabilirim?
    Teşekkürler

Komple dsg değişse sanki daha iyi olur. Ne ayarıymış bu merak ettim?

Garanti bitiminde dsg elinizde patlamasın sonra. Nasıl bu hale geldi şanzıman peki?

• Dsg den olacağını düşünmüyorum. Çünkü motor soğukken yaptığı birşey. O da 3-4 kullanımda bir yapıyor. Mesela köy daha soğuk orada daha çok yapıyor. Şehir merkezi sıcak daha az yapıyor. Motor ısındıktan sonra hiç öyle birşey yapmıyor. DSG ye kalibrasyon ayarı yaptılar. Arabayla yola çıkıp bilgisayar ile ayar yapmışlar.

https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/309952-vw-cc-14-tsi-tekleme-silkeleme-sorunu/

Böyle birşey buldum. Acaba benim sorun da map sensörü olabilir mi?
  • 15 hazirandan sonra Son 1 aydır liste fiyatından t-roc alabilen varmı? Ben 1 temmuzda 50 bin tl fazlasına 915 bin tl ye style paket metalik boya alabildim.. gerçi seramik kaplama cam filmi kaput koruma motor koruma öncam su kaydırıcı vinil koruma kapı kolu koruma kapı eşiği koruma bakım kiti paspas ilk yardım çantası type c çevirici bagaj havuzu yangın tüpü gibi birsürü ıvır zıvır verdiler ama bunlar 50 bin yaparmıki???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FNBD8MULHC -- 18 Temmuz 2022; 22:11:53 >
  • FNBD8MULHC F kullanıcısına yanıt
    Troc rahat bulunuyor. Ben aldim. Bir yakinim da aldi. cam tavanli metalik style liste fiyatindan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noogard -- 18 Temmuz 2022; 22:26:10 >
  • noogard kullanıcısına yanıt
    Ben bulamadım, doğuş merkezden bayi stoklarını alıp tüm Türkiyeyi taradım sadece 1 araç bulabildim onuda bin nazla primli sattılar.. facebook gruplarında 70-75 bin tl primli satıldığına ait paylaşımlar var.. diğer arkadaşların bilgisi varsa konu hakkında paylaşırlarsa sevinirim

Ankara Arca'dan aldım ben. Siz henüz almadıysanız şansınızı deneyin derim.

Ben de 4 Temmuz'da opsiyonladığım Life paket aracımı 2-3 gün içerisinde bir aksilik olmazsa teslim alacağım. Diğer arkadaşın dediği gibi T-Roc diğer araçlara göre nispeten daha kolay bulunuyor sanırım. Ancak kolaydan kastım tabii ki elini sallasan ellisi şeklinde değil, ben 4 Temmuz'da ay başı olması sebebiyle İstanbul'daki tüm bayiileri arayarak isteğimi bildirdim. Yalnızca bir bayii 1-2 saat sonra dönüp şanslı olduğumu belirterek ayırttı. Fiyat liste fiyatı.

• pokertour P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.. güle güle kullanın.. beni biraz sahibinden.com yanılttı orada plakalı sıfır style paket araçlar 920-950 bin tl civarındaydı o yüzden bayide daha ucuza bulunca acele ettim galiba.. hayırlısı olsun nasıl olsa 1-2 aya kadar makas kapanır 😊

*** T-ROC KULLANICI KULÜBÜ ***
  • pokertour P kullanıcısına yanıt

Liste fiyatına bulduysanız, güzel rakam.

Hayırlı olsun.

• berko282 B kullanıcısına yanıt

aynı ses sorunu bende de vardı, kayseri aykana bakım için götürdüm. Direksiyon içerisindeki airbag 3 tane yay tutuyormuş, bu yaylardan ses geldiği söylendi ve orjinali ile değişim yaptılar şimdi ses yok bilginiz olsun

• 2022 TROC soldaki sinyal kolunun plastiğinde ele pürüz gelmesi hissiyatını yaşayan var mıdır? Tam olarak, kolun en soldaki dikey yüzeyini kastediyorum.

• talamanca T kullanıcısına yanıt

doğrudur ben de 2 gün önce teslim aldım aracı, aynı durum bende de var. Bir problem değil aslında ama siz yazınca doğrulamak istedim. Ancak neden olduğunu dikkatli bakıp kontrol etmedim.

• 2022 R-Line arac aldım hız sabitleyici calısmıyor, bu tuşun fonksiyonu yok diyor. bilgisi olan var mı ?

• fgx F kullanıcısına yanıt

bazı r-line paketlerinde bulunmuyor,

sonradan taktırılıyor ama

• fgx F kullanıcısına yanıt
    Her 3 pakettede araçlar bomboş geliyor 2022 modellerde..muhtemelen sizin araçtada hız sabitleyici olmayabilir..
  • T-Roc araçlarınıza Denizlide hız sabitleyici ve şerit takip sistemi takabilirim. instagram: msvagcom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mach2 -- 2 Ağustos 2022; 9:17:46 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.