Şimdi Ara

System32 ve Windows Klasörlerini Silme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
14.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • System32 yi hatta Windows klasörünü komple silmek istiyorum. Boşuna yer kaplıyorlar. Fakat silerken TrustedInstaller size izin vermelidir diyor. Ne yapmam gerekiyor? Ya da başka bir program ile silmem mümkün mü?
    Teşekkürler.

• Çözümünü biliyorum ama bu iki klasör sistem için çok önemlidir. Silerseniz işletim sistemi çalışmaz. Hiçbir dosyayı açamazsınız
  • Şaka mı bu? O klasörleri silmek sistemi çökertir direk.
  • Arkadaşım biri sana sazan avı mı yaptı? İnci sözlükte falan yapıyorlardı bi aralar.
    System32 yi silersen bilgisayar çalışmaz biraz mantıklı olun lütfen o dosyaları boş yere koymuyorlar oraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanoz123

System32 yi hatta Windows klasörünü komple silmek istiyorum. Boşuna yer kaplıyorlar. Fakat silerken TrustedInstaller size izin vermelidir diyor. Ne yapmam gerekiyor? Ya da başka bir program ile silmem mümkün mü?
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben silmek istiyorum. Lütfen çözümü bilmiyorsanız mesaj atmayın.
  • Sistem klasörleri olduğu için direkt silinmez.. Unlocker 1.9.2 veya iobit unlocker ile dosyaların kilitlerini kaldır sonra sil de dosya silinemedi ilk açılışta silinsin mi der evet de tekrar başlatınca sistemin açılmaz ise zaten bu dosyalar silinmiş demektir
    Bu şekilde silinmezse hirens boot cd,kaspersky rescue disk,erd boot commander, mini xp vs gibi cd den boot olan bir kurtarma programı ile sisteme girersen sistem deaktif olduğu için istediğin dosyaları rahatlıkla silebilirsin gerekirse tüm windows klasörlerini bile..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.HAWK

Sistem klasörleri olduğu için direkt silinmez.. Unlocker 1.9.2 veya iobit unlocker ile dosyaların kilitlerini kaldır sonra sil de dosya silinemedi ilk açılışta silinsin mi der evet de tekrar başlatınca sistemin açılmaz ise zaten bu dosyalar silinmiş demektir
    Bu şekilde silinmezse hirens boot cd,kaspersky rescue disk,erd boot commander, mini xp vs gibi cd den boot olan bir kurtarma programı ile sisteme girersen sistem deaktif olduğu için istediğin dosyaları rahatlıkla silebilirsin gerekirse tüm windows klasörlerini bile..

O programları kullandığımda bütün dosyaları mı silecek yerel diskteki yoksa sadece benim istediklerimi mi? Bu arada teşekkürler :)

• sen neyi istersen onu silecek yani şöyle düşün sen şimdi system32 dosyasını silmek istediğin zaman windows bu dosyaları kullandığı için silmene izin vermiyor çünkü dosyalar aktif halde yani kullanımda.
    ama eğer bu dediğim cd ler ile açılış yaparsan tüm windowsun pasif olacaktır sen tüm dosyalarını windows üzerinden değil bu cd veya programlar üzerinden kontrol etmiş olacaksın buda dilediğin dosyayı dilediğin şekilde değiştirip silmene olanak sağlayacaktır..
  • Zaten dosyalar kullanılmıyor ondan silmek istiyorum fakat Windows hala onları kullandığını düşünüyor. @T.HAWK
  • öyleyse bu cd lere gerek yok unlocker ile windowsun kilidini açmayı deneyebilirsin..
    bu programı kur ve çalıştır. ardından silmek istediğin klasörü bu programın içine sürükle bırak KİLİDİ AÇ yazar.hemen yanındaki aşağı ok işaretine bas ve KİLİDİ AÇ VE SİL komutunu seç işlem tamam.

http://download.iobit.com/unlocker-setup.exe
  • İstemsiz güldüm
  • komut istemini yönetici olarak çalıştır açılınca bunu yaz

bcdedst

• Komple diski biçimlendir çok stabil çalışır o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.