Şimdi Ara

SYSTEM 32 SORUNU...! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cd den çalışan xp ler var tak cd yi aç cd den dosyalarını yedekle bas formatı

http://yenikoyum.blogspot.com/2007/11/cdden-alan-xp-kurulumsuz.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 1 Mart 2008; 1:59:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: civcivcikcikder

Tesekkür ederim...

Sonuç ne oldu haber verir misin?

Bir de bnm önerilerim olcak:
    Bence bilgisayarın garantisi yoksa bir bilgisayarcıya git ve harddiski söktür bilgisayarının sonra ankartında 2 harddisk girişi muhtemelen vardır.masaüstü bilgisayarına bir ide kablosu yardımıyla notebook un harddisk ini bilgisayar çalışırken tak sonra harddisk in içindeki resimleri masaüstü bilgisayarının harddiskine at sonra notebookun harddiskini çıkart tak veya taktır yerine sonra bilgisayarına formatlayarak/temiz bir xp kur bence böyle olabilir.
    Ya da bilgisayarının partitionları nedir bilmiyorum ama yani c ve de varsa senin sistem c ye yüklüyse ve resimlerde belgelerim in içinde olduğuna göre sen d ye xp kurmayı dene sonra da c kullanıcılar kullanıcı adı belgelerimden al dosyalarını en son kurduğun xp cd si ile de cd ye yazdır resimlerini sonra yedeklerini masaüstü bilgisayarına at-cd nin çalışıp çalışmadığını deneme amaçlı-sonra xp yi formala temiz bir xp kur derim ben...

Ben bilgisayarma vista varken xp kurmuştum bayağı zorlanarak yani internetten idirdim xp downgrade cd sini çünkü diğer xp cd si harddisk i görmüyordu ben de indirdim ve xp kurdum sonra vistayı görmedi xp binbir güçlükle vistayı tanıttım driver falan çok uğraştım ben de direk herşeyi sildirip xp kurabilirdim ama bende de yeğenimin videoları ve resimleri vardı.vistaya geçince xp olan bölümü biçimlendirdim.bir kaç programla da boot.ini dosyasn düzenledim oldu senin işin bence daha kolay gibi çünkü masaüstü bilgisayarın da var bence sen yapabilirsin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.