Şimdi Ara

Synology RS814+ Qnap'a yedeklerken hata!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acil yardım !!! Şimdiden teşekkür ederim.

Şimdi cihazımız bu Synology RS814+ 192.168.0.18 ip'si ile giriş yapıyorum.
    Her akşam QNAP'a yedeklemesi gerekiyor ama hata alıyorum. Qnap ip'si 192.168.0.20.
    Kaç aydır uğraşıyorum yapamadım. Bir yerde bir şeyi atlıyorum. Aldığım hatayı sizinle paylaştım. Yardımcı olabilecek var mı ?

Synology RS814+    Qnap'a yedeklerken hata!!!!

• Qnap'a 873 üzerinden bağlanarak yedekleyebilmeye çalışıyorsunuz. Aynı uygulamanın Qnap'te de yüklü olması gerekiyor. Kaldı ki hatada sorun açıkça yazıyor. :) 2. seçenek. Bahsettiğiniz durun önceden bu şekilde çalışıyor ve şimdi çalışmayan bir durum değil diye anlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoo1903

Qnap'a 873 üzerinden bağlanarak yedekleyebilmeye çalışıyorsunuz. Aynı uygulamanın Qnap'te de yüklü olması gerekiyor. Kaldı ki hatada sorun açıkça yazıyor. :) 2. seçenek. Bahsettiğiniz durun önceden bu şekilde çalışıyor ve şimdi çalışmayan bir durum değil diye anlıyorum.

Synology RS814+    Qnap'a yedeklerken hata!!!!

Bu konu hakkında yeterli bilgiye sahipseniz uzaktan destek verebilir misiniz?

• Destek verecek bir durum soz konusu degil ki. Qnap ve synology ayni uygulamayi kullanmaz defaultta. Belki qnap in marketinde bir seyler bulabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yedekleyeceğiniz cihazdaki ssh erişimini açıp yedek alabilirsiniz. Nasıl windows seçeneği varsa ordan linuxü seçip. Root veya admin hesabıyla giriş yapın dosyaları kurcalayın birazcık dosyalarınızı bulabilirsiniz oralarda. Bu arada sshı açtıktan sonra portunu değiştirmeyi unutmayın.

Not. Yedek uygulamanızı qnap'a yükleyin synology kendisini yedeklemesin. Qnap yedeklesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bseeek -- 21 Nisan 2018; 15:40:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.