Şimdi Ara

SXE 7.4 Yayınlandı!!! Linkler İçerde! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
3.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görünüşe bakılırsa sxe den umut kesildi.Oyun Yöneticisi bir dosya veriyo serverlara girebilmek için.Wall açmayı engelliyo sanırım.Oyun yöneticisi serverlarında takılıyorum.[Aman reklam olmasın]
  • quote:

Orjinalden alıntı: Caner_GnC

Görünüşe bakılırsa sxe den umut kesildi.Oyun Yöneticisi bir dosya veriyo serverlara girebilmek için.Wall açmayı engelliyo sanırım.Oyun yöneticisi serverlarında takılıyorum.[Aman reklam olmasın]

Aynısını biz daha önce yaptık zaten, ama oyuncular siteye girip dosya indirmek zorunda kalıyorlar v.s uğraştırıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Görünüşe bakılırsa sxe den umut kesildi.Oyun Yöneticisi bir dosya veriyo serverlara girebilmek için.Wall açmayı engelliyo sanırım.Oyun yöneticisi serverlarında takılıyorum.[Aman reklam olmasın]

Aynısını biz daha önce yaptık zaten, ama oyuncular siteye girip dosya indirmek zorunda kalıyorlar v.s uğraştırıyor...

Steam Almanın Zamanı gelmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ClassRouGe

quote:

quote:

Steam Almanın Zamanı gelmiş

Birçok kişi alsa tamam server bulmakda zahmet çekmeyiz.Steamı alıcaksın Türk serverı yok.Yabancı serverlara kayacaksın.Pingle uğraş sonra...

• Çoğu steam serverda oynamak mümkün değil zaten ping yüzünden,ama 80 ve altı pingi olan 20den fazla da server vardı diye hatırlıyorum.

Genelde alman serverları oluyor zaten bunlar.

Eğer Türkiyede steam akımı olsa steam server açarız ama server boş duracaksa açmaya da gerek yok...
  • Ya vistada Acces Denied hatası veriyor neden cs yi açıyorum mavi bir ekran geliyor sonra restart
  • ya adam akıllı link verecek olan yok mu
  • Nası bi milletiz yaf.Her işin kolayındayız.herkes hile arar olmus.Herkesi dürüstlüğe davet ediyorum.eskiden ne güseldi.cafelerde oynardık.herkes defaulttu.hs atınca olay olurdu:):)sımdı o zevklerdende mahrum kaldık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: creater_6

ya adam akıllı link verecek olan yok mu

Yukardaki SXE logosuna tıkladıktan sonra açılan dh-kt forum sayfasında DOWNLOAD butonuna tıkladığınızda inmeye başlar.Bundan daha "adam akıllı" bir link bulamazsınız.

quote:

Orjinalden alıntı: Pijjozzy

Nası bi milletiz yaf.Her işin kolayındayız.herkes hile arar olmus.Herkesi dürüstlüğe davet ediyorum.eskiden ne güseldi.cafelerde oynardık.herkes defaulttu.hs atınca olay olurdu:):)sımdı o zevklerdende mahrum kaldık...

Ahhh ahhh Oğuz hocam.Nerde o eski LAN oyunları.Masadan masaya laf atmalar.HS atınca kavga çıkartmalar...

Aynen dediğin gibiydi valla, şimdi artık admin ban pls, admin map degis, admin kick pls, admin kac yasindasin, admin ne renk don giyiyosun vs vs sorularıyla karşı karşıyayız...

• bu iş sXe ile olmaz benden demesi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Watson

bu iş sXe ile olmaz benden demesi...

Tek yol Steam...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Watson

bu iş sXe ile olmaz benden demesi...

Tek yol Steam...

herkes steam almaz...
  • Alsın abi,kimsenin yok mu 9.99$ parası?
    Aylık o kadar ADSL parası ödüyosunuz da 15-20 lira para mı bulamadınız bi steam için.
    Ben geçen aldım kurtuldum,en azından merakım gitti fazla oynamasam da.

Ömür boyu lisanslı CS 1.6 ve 15-20YTL gibi bi fiyata..Daha ne istiyosunuz, hile yok, banladıkça res atıp geri gelen oyuncular yok, tertemiz oyun ortamı.Üstelik standart CS 1.6dan daha stabil,daha sorunsuz..

Otomatik update özelliği,link arama derdi yok,sxe güncelleme derdi yok,sxe oyundan attı derdi yok..

SXE 64bitte açmadı giremedim derdi tasası yok...

Aslında bi DonanımHaber organizasyonu yapsak diyorum şöyle toplu olarak steam hesabı alsak, kredi kartım felan da var temin etmede zorluk yaşamayız..

Bi de steam server açarsak tadından yenmez valla.

• quote:

Alsın abi,kimsenin yok mu 9.99$ parası?
    Aylık o kadar ADSL parası ödüyosunuz da 15-20 lira para mı bulamadınız bi steam için.
    Ben geçen aldım kurtuldum,en azından merakım gitti fazla oynamasam da.

Ömür boyu lisanslı CS 1.6 ve 15-20YTL gibi bi fiyata..Daha ne istiyosunuz, hile yok, banladıkça res atıp geri gelen oyuncular yok, tertemiz oyun ortamı.Üstelik standart CS 1.6dan daha stabil,daha sorunsuz..

Otomatik update özelliği,link arama derdi yok,sxe güncelleme derdi yok,sxe oyundan attı derdi yok..

SXE 64bitte açmadı giremedim derdi tasası yok...

Aslında bi DonanımHaber organizasyonu yapsak diyorum şöyle toplu olarak steam hesabı alsak, kredi kartım felan da var temin etmede zorluk yaşamayız..

Bi de steam server açarsak tadından yenmez valla.

aynen.sıgaraya ıvır zıvara bi ton para vermeyi biliyor millet.bikere mahsuz 10 dolar mı veremeyecek.bende eğer Türk serverları filan varsa almayı düşünüyorum.

• Bayram dönüşü eğer vaktim olursa, durum da müsait olursa...

DHKT | Steam | Pro-Fun Server
    212.175.124.79
    Projesi olabilir.

Hazır bayramda harçlıklar gelmişken steam hesabı almak zorlamaz herhalde oyuncuları...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • sxe yeni sürüm cıkarır alidayı kırar böle gelmiş böyle gider
    ya sev ya terk et
  • quote:

Bayram dönüşü eğer vaktim olursa, durum da müsait olursa...

DHKT | Steam | Pro-Fun Server
    212.175.124.79
    Projesi olabilir.

Hazır bayramda harçlıklar gelmişken steam hesabı almak zorlamaz herhalde oyuncuları...

Valla umıtım yanındayım..Steam en gusel yolu bu ısın.ama bıde turkıye sartlarını dusunmek lasım.serverımızın %90ı ögrencı.hergun 20 ytl yemege ıcmeye harcarlar ama steama harcamaslar
  • Valla abi tek yol Steam diyoruz başka bişey demiyoruz. Ömürboyu orjinal CS sahibi olacaklar,18YTL gibi bir tutar sözkonusu sadece.

http://forum.donanimhaber.com/m_28287046/tm.htm

Ankete sen de katıl hocam...
  • SXE 7.2 de çıktı...Gözünüz aydın!!
    Linkler üst mesajda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.