Şimdi Ara

SXE 7.4 Yayınlandı!!! Linkler İçerde! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
3.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: huseyin16

Bakalım bu kaç gün dayanacak

TARİH : 18/12/2008

Hüsocum Kaç Gün Değil Kaç Saat Demek Lazım
  • sXe 7.3 İçin İndirme Linki : http://sxe.dh-kt.com
  • Bu Sxe'yi yapan adama acıyorum ya çıktığı gün kırıyorlar,bir daha yeni versiyon çıkarmak ile uğraşıyor.^^
  • Bence SXEyi yapan şahıs kendi açıklarını parayla satıyor,ben bunu düşünüyorum artık hakkında,ne kadar doğrudur onu bilemem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

Bence SXEyi yapan şahıs kendi açıklarını parayla satıyor,ben bunu düşünüyorum artık hakkında,ne kadar doğrudur onu bilemem...

satıyor sonra 3-4 gün sonra yeni versiyon cıkarıyor.ardından bir daha parayla satıyor.kısacası adam paranın a.... koyuyor
  • bi kaç teorim var:
    *sxe'yi çıkaran eleman hayrına çıkarıyor, ama birileri de sırf kırabildiğini göstermek için uğraşıyor, biri de kırıyor.
    *sxe'yi valvenin çalışanları kırıyor... sonuçta tüm oyunu yapanlar ve kodlara hakim olanlar ve oyunu güncel tutmak için açıkları kapatanlar onlar...
    versiyon bilmem kaçtaki açıkları, açıkları kapatmaya çalışan sxe'yi çıkartan elemandan daha iyi biliyorlar... ve o elemandan daha iyi kodcular...
    *sxe'yi para için çıkartıp kendi kırdığını sanmıyorum, sanal ortamda bazı işler sırf adını duyurmak için yapılır, ticari amaç güdülmez.
    biraz bilenler bilir, yada örneklerini okumuş olabilirler. çünkü kodcunun referansı geçmişi ve projeleridir.
  • sXehack 7.3 new
    Sxe Autoaim.
    Color AimBot sXe Injected 7.3

şuan için ekran görüntüsü ekliyemiyorum ama bu da kırıldı....
  • şaşırmadım... kaçınılmazdı...
  • Beyler sXe kırıldığında,kanıt olarak göstermek için de olsa,hile linkleri eklemeyin buraya,aksi taktide ceza alacaksınız.

Hile linkleri vardı sildim onları bilginize...
  • Oh Be 7.3 İyi Oldu Optionsla Oynayınca Atmıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fLaX[Ly]´#

Oh Be 7.3 İyi Oldu Optionsla Oynayınca Atmıyor..

Caner abi ben daha dün 7.3 ile oynadım duck komutlarını yazdım atıyor ya sinir oldum ne yapıcaz bilmiyorum Şimdi bir daha deniyorum.
  • sXe 7.4 Çıktı,linkler güncellendi.İyi oyunlar...
  • sXe 7.4 Hayırlı Uğurlu Olsun Yarın Kırılır
  • eyw hızlısın bayaı steamcı
  • Elemana (payas) helal olsun ya, zırt pırt çıkarıyo yeni sürümü, yeni steam aldıydım

steam aldığım için pişman diilim asla olmam, çünkü no steam in ne olacağı belli olmaz

payas bugun var, belki altı ay bi sene sonra yapmicak işi...

hele steam DHKT server tam açılsın, o zaman tam kral olcak inşallah

ama şimdilik--> sxe

• saat tutun la.öğlene kadar anca dayanır
  • Açmayın şom ağızlarınızı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

Açmayın şom ağızlarınızı...

Katılmaktayım
  • 10 sene cs oynamıcan bakıcaksın sxe nin sürümü ne
  • Ümit abi tam da 7.3 düzelmişti ddraw sorun veriyordu ama oyundan atmıyordu Süper olmuştu , inşallah 7.4'te hiçbir şey kalmaz Teşekkürler link için.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.