Şimdi Ara

SWTOR oynayanlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
4.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pay 2 win nerde var anlamadığım ? aldığımız boş kostümlermi pay to win , nedir yani
  • Slm Beyler oynamiyomsunuz yahu bu oyunu ?! Tomb of freedon nadd empire tarafında oynuyorum. Bu serverda oynayan arkadaslar varsa bulusup oynayalim...
  • hocam oyuna bende başlamak istiyorum ama şu para olayını açıklarmısınız bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoLoynayankedi

hocam oyuna bende başlamak istiyorum ama şu para olayını açıklarmısınız bana

Parasız oynandığında geçerli olan kısıtlamalar şurda belirtilmişhttp://www.swtor.com/free/features

Oyuna aşina olmadığınızı varsayararak söyleyeyim; maksimum level olduktan sonra oyundan gerçekten tad alabileceğinizi zannetmiyorum zira endgame'de yapılan raidler ve pvp warzone'lar hep kısıtlanmış durumda..
    Hatta son hatırladığım kadarıyle xp gain bile parasızken daha düşüktü, level kasmak dahi parasızlar için daha zor hale getirilmiş kısacası :)

• !!!!Gördüğünüz gibi indirme başlmadı sebebini bilen ACİİİLLL yardım ederse memnun olurum!!!!

SWTOR oynayanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excalibur3435 -- 13 Ağustos 2014; 1:30:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excalibur3435

!!!!Gördüğünüz gibi indirme başlmadı sebebini bilen ACİİİLLL yardım ederse memnun olurum!!!!

SWTOR oynayanlar

Geçen yıl DNS kullanırken sorun yaşamıştım update download sırasında, şuan durum nasıl bilmiyorum ama bi kaldırıp deneyin isterseniz.

• Lyclah kullanıcısına yanıt
    Hala aynı kardeş.
    Yok mu DH da bunun çözümünü bilen ACİİİİLLL YARDDIIIIM EDDİİİİNN!!
  • Hocam şu linkte bazı bilgilere yer verilmiş, ingilizceniz yoksa çevirebilirim.. Swtor forum'larında bahsi geciyo ara ara bu tip sorunların.

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=498597#2
  • bir kaç sorum olacak oyunu ilk çıktığı günlerden beri oynuyorum hemde yalnız başıma sıkı bi sw fanıyım ama oyundan soğuyarak sürekli bırakıyorum türk oyuncu neredeyse hiç bulamıyorum zaten free user kısıtlamalarından end game sonrası pek bir şey yapılmıyor sub olayınıda tam çözemedim bir kere sub ettikten sonra süresi bitince hesaptaki itemlere ne oluyor bütün o özelliklere ne oluyor tekrar free mi oluyosun (prefered stat tarzı bi şey de vardı heralde bir seviye düşürüyolar) bütün gearları tamamladıktan sonra süre bitince gearlarımdan olmak istemediğim için sub yapmadım da denebilir ayrıca 0 dan başlamayı düşünüyorum us de oyuncu yoğunluğu fazla tomb of freedon nadd dayım ama oyuncu sayısı light lara kadar düştü bide rp-pvp ile pvp arasındaki tek fark chatte muhabbet edemememi
  • görevler arası mesafeler çok uzun sürüyor, hayatımdan hayat gitti
  • bende oynuyorum ama dediğin gibi uzun mesafe koşucusu gibi hissediyorum kendimi sanki triathlona katilmisim gibi hissediyorum koşkoşkoş sonra motora bin git git git vsvs

free2play oynuyodum baktım çok şey kaybediyorum görevlerden bıraktım. eğer oynarsam birdaha paralı oynarım :)
  • Raptor_ex kullanıcısına yanıt
    hocam mediamarkt'ta oyunun dvdsini 10 liraya satıyolardı içinden 1 aylık subs çıkıyodu hala varsa ordan alıp 1 ay deneyebilirsin baktın hoşuna gitti subs olur devam edersin ben de aynı şekilde tekrar başladım 27 lvl jedi consularım var tomb of freedom nadd'da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BibleThump

hocam mediamarkt'ta oyunun dvdsini 10 liraya satıyolardı içinden 1 aylık subs çıkıyodu hala varsa ordan alıp 1 ay deneyebilirsin baktın hoşuna gitti subs olur devam edersin ben de aynı şekilde tekrar başladım 27 lvl jedi consularım var tomb of freedom nadd'da

Bir bakarim oyun cok genis crafti severimvama premiumsuz cok kisitli zaten 180 days 60 70 lira pek pahali degildi bulursam alirim. Paylastigin icin sagolasin :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim patch ile sıkıntım var oyunu tekrar tekrar kurup desem de hep aynı yerde takılıyor. 99.76 gibi kısımlarda, bunun hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun. Günlerdir canımı sıktı.. Öncelerinde windows 7 de oynayabiliyordum şimdi bilgisayarın parçalarını değiştirip windows 8 kurdum ama bunda oynayamıyorum!
  • Apatta A kullanıcısına yanıt
    oyunu c'den farklı bi yere kurmayı denediniz mi hocam?
  • tek bölmeli sadece C var :s
    aklıma başka bi alternatif fikir gelmedi çok önceden ilk indirdiğim zaman bana da öyle bişey olmuştu ama kendiliğinden geçmişti ben daha ilk gezegendeyken
  • Şaka gibi ya herşeyi denedim olmuyor :S Çok sinir bozucu
    SWTOR sitesinde şöyle bir şet demişler, dene bir istersen.
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=523937
  • Tomb of Freedom Nad da yaklaşık 7-8 kişi var bildiğim. ve bildiğim başka türkler de var.

Ben Ulubatli, Poyraz,Eray, Tabip - Republi Tarafında, Sith tarafında Tatarhan karakterim var.

isteyenlere sormak istediğiniz olursa oyundan yardımcı olurum.

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.