Şimdi Ara

SWM G01 G01F

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
3
Favori
2.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Firma Türkiye'ye giriş yapmış ve fiyatları paylaştığını gördüm.

https://swmtr.com/

https://www.youtube.com/watch?si=XbXlM79ZQXrk68di&v=tDOK50MGmBM&feature=youtu.be

(Kanalla alakam yok aracı orda gördüm)

SWM G01 G01F

G01 Comfort MT 922.000 TL

https://swmtr.com/swm-g01//

İlgimi çeken şey comfort paket çok da boş durmuyor gözüken göre ; Sunroof, ısıtmalı sürücü ve yolcu koltuğu, 4 disk fren , ön arka bağımsız süspansiyon, 18 jant, 10 inch multimedya fena değil 1.5T 150bg 212nm Tork 4x2 araç hiç fena gelmedi fiyat Egea Cross tan daha ucuz diye tahmin ediyorum.

Merak ettiğim şey aracı bir 15dk önce öğrendim. Belki daha detaylı takip eden vardır. Chery ile vs kıyaslanabilir mi? Bu fiyatlama ile Türkiyede kalıcı olur mu?

• İsmi Golf’e benzetip, karizmadan pay alma derdindeler herhlde güzel taktik
  • Ankara başer otoda aracı gördük. video ve resimlerdeki halilden çok daha güzel gözüktü gözümüze. kapora verdim bekliyorum mart başı gibi teslim alacağım inşallah

• YUSUYEMREM Y kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun . Çok şık ve lüks bir araç

• Comfortta yan perde hava yastığı yok, sunroof var görünüyordu. Saçmalık olur eğer öyle gelirse.

Araç tam bir f/p duruyor. Ben de alabilirim. Motor mitsubishi imzalı. Muhtemelen eclipse cross ta kullanılan motorun iyileştirilmiş hali. Ekonomik bir motor değildi ama bu fiyatlara göze alınır.

• 0bin zam gelmiş. Hala uygun fiyatlar.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Yetim imzasını, 1.5 litrelik 250 hp'lik turbo motor yapıyorsun ama alabildiğin tork 210 mu?Bu mu iyileşmiş hali?

Hele ki 210 torku 2000bin devirden sonra veriyor olması ayrı saçmalık, onun da net rakamı yok. 2000-4000devir arası muallak, 3900 devirde de verebilir demek?

PSA nın 1.2 turbo motoru 230 torku 2.000 devirden önce verirken (misal olarak bunu örnek aldım), 1.5 turbo motor bana 210 torku 3000 devirde verecek??!!! Bir de yaka yaka depoda yakıtı rahat bırakmayacak,vay beee
  • THEVENİNTEORİ T kullanıcısına yanıt

2000-4000 arasında sabit 210nm anlamına geliyor o.

Birim açısından zayıf olsa da yeterli motor. Psa nin 1.2 sine tercih ederim. Psa isterse 300tork versin.

Tamam git al swm 'e bin a kalite , yenilemmiş 1.5 turbo 210 tork enfes.

Mitsubishi diye övündüğün motordan önce Mitsubishi şuan otomobil sektöründe ne hale düştüğüne bakmak lazım.

2023 yılında Avrupa'da otomobil satışlarının en çok dibe vurduğumarka nedir?Cevap : Mitsubishi!!!

Şunu da belirtiyim eclipse crossta kullanılan motor ile de uzaktan yakından alakası yok.Keşke omotoru kullansaydı 10 gömlek daha iyi.

Yoksa swm mi aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEVENİNTEORİ -- 23 Şubat 2024; 1:11:10 >

Övmedim ben yahu. Aksine az yakmadığını söyledim. Mitsubishi motoru olması bana güven veriyor.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler.

• Motoru şöyleymiş böyleymiş. 1.5 motor bu cüssedeki araca az evet. 1.2 pure tech C3 aracımda kullanıyorum çokta memnunum ama g01f donanımında olan ama tasarımı artık eskimiş c5 için 2 milyona yakın para vermek içimden gelmiyor. 600 bin lira daha aşağısına beni çok heyecanlandıran bir tasarım ve donanımı olan araç almak bana çok mantıklı geliyor. Velevki bu aracın motoru Bi tık başarısız olsun yada biraz daha çok yaksın. Ben kabulum.
    güncelleme
    malesef vazgeçmek zorunda kaldık
    alacağımız araçta imobilaizer arızası varmış anahtar motoru görmüyor çalıştırmıyormuş. tamir edip vermeyi teklif ettiler kabul etmedim.
    alanlara hayırlı olsun ben vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YUSUYEMREM -- 9 Mart 2024; 13:25:0 >
  • Araçla ilgili son durum nedir? kullananlar varsa deneyimlerini merak ediyoruz.

• YUSUYEMREM Y kullanıcısına yanıt
    Daha teslim etmeden bir çok arızası olan, sonrasında neler neler çıkarır

500 tl daha ucuz diye alınan araçtan sadece kalitesizlik,performansızlık vs beklemeyin, Her an patalayacak el bombası satın almaktan başka birşey değil.
    Güven devem ediyor mu hocam :)

haklısınız :( dediğiniz gibi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: THEVENİNTEORİ

Güven devem ediyor mu hocam :)

Motordan yana sıkıntım yok ama marka güven vermiyor

• Aracı deneme şansım oldu.. Yaklaşık 20 gündür detaylı araştırıyorum..Aklınıza takılan soru işaretleri varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım..

Eksileri

Araçta kronik hale gelen 2 sorun var..Motor ve şanzıman uyumu.. Motoru Euro 6 E normlarına uygun olarak piyasaya sürülmüş..Şanzıman ise BYD firmasına ait 7 ileri çift kavramalı bir şanzıman..Falan stabil çalışmıyor.. Vites geçişlerinde titreme araçta bir kararsızlık mevcut. Yazılım ile düzeltileceği söyleniyor. Ayrıca firma bu ay teslim edilecek olan araçlarda bu sorunun düzeltildiğini iddia ediyor.

Ekran sorunu..Araçta bulunan dijital ekran sorunlu..Firma ile görüştüğümde ülkede erken piyasaya girebilmek için Türkçe Karakter içeren bir ekran ithalatçısı bulamadıklarını yerli bir firma ile anlaşma yaptıklarını belirtiyor. Ama stabil çalışmıyor. Çoğu zaman da hata veriyor. Yakın zamanda yeni ekranların takılacağı eski araçların ise tekrardan ekran değişimi için çağırılacağı bilgisi verildi.

Servis ve bayii ağı..Şu an için çok yeniler ve doğal olarak yetersizler..

Artıları

Fiyat..

Kullanılan malzemenin kalitesi..Gerçekten inanılmaz iyi malzeme kullanılmış..Araca binince farklı hissettiriyor

Hacim..Aracın içi gerçekten çok geniş..

Görüntü..Çok şık bir tasarımı var.Anormal dikkat çeken bir araç.

EDİT: Hala almayı düşünen varsa aşağıdaki videoyu izlesin mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divxcimcime -- 7 Nisan 2024; 11:15:26 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.